1357 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core so najvisoko nivo na oprema - o...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Audi Q5 - 2.0 177ps Quattro - 3xSline - Black edition

Se prodava Audi q5 - 2.0 tdi - 177 konja so full oprema! - Full serv...


1 €
или предлог цена
31 јул 15:16Промовирано

Ford Fiesta 1.4 TDCI 70 KS

Prodavam Ford Fiesta 1.4 TDCI 75 KS, titanium nivo na oprema. Napr...


4.500 €
или предлог цена
03 авг 10:15Промовирано

Vw Passat B7 1.6 tdi bluemotion

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
11.500 €
Денес 10:58MAZDA 2 1.4 D 2009 NOV UVOZ DE

MAZDA 2 1.4 HDI GOD 2009 NOV UVOZ DE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACI...


4 €
или предлог цена
Денес 10:48HONDA CIVIK TYPE R 2.2 140KS

HONDA CIVIK 2.2 CTDI 140 KS UVEZENA OD GERMANIJA REGISTRIRANA DO 6...


1 €
или предлог цена
Денес 10:48VW POLO 1.4i 2007 KLIMA 2 KLUCA 4 TOYO NOVI GUMI 3300e

VW POLO 1.4i BENZIN 2007god. Reg do 04.2023g + Zelen karton. 2 KLUCA....


3.300 €
или предлог цена
Денес 09:33OPEL CORSA 1.4 BENZIN PLIN

078 393 555


850 €
или предлог цена
Денес 09:31GRANDE PUNTO 1.2 48kw VO ODLIČNA SOSTOJBA

Puntoto e vo odlična sostojba so FULL oprema.Klimata funkcionira bezp...


2.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.700 €
Денес 09:21PASSAT B7 2.0 103 kw VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Passatot e vo bezprekorna sostojba,so full oprema i funkcionira na ne...


9.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.500 €
Денес 09:21SE PRODAVA MERCEDES A KLASA 2015 god EURO 6

Viziloto e vo bezprekorna sostojba kako od nadvor taka i od vnatre,bu...


14.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.650 €
Денес 09:21OPEL.SIGNUM.3.0.DIZEL.2004.GOD.REG CELA GODINA ODLICEN

Motor menjac interier karoserija gumi vo odlicna sostojba i registrir...


3.500 €
или предлог цена
Денес 09:15Ford Kuga 2.0 2015 AWD 4x4

Na Mk tabli registrirana do 02.23 so zelen karton. 4 novi gumi. Tita...


15.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
15.600 €
Денес 08:59Golf 5 1.9 TDI

Golf 5 1.9 TDI 2004 Godina motor menjac zamaec tip top klima ladi pe...


3.950 €
или предлог цена
Денес 08:40SUZUKI SPLASH 2010 1,3 D - A.C. Avto Alex

Se prodava : Suzuki Splash 1,3 DDIS GLS 2010 godina - 1. gazda - 1...


4.190 €
или предлог цена
Денес 08:11Toyota Auris Sport 2.2 D4D A.C Avto Alex

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


5.400 €
или предлог цена
Денес 08:11PEUGEOT 407 1,6 HDI-2010-NAVI - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Peugeot 407 1,6 HDI 2009 - 218.000 km - realni - redo...


5.490 €
или предлог цена
Денес 08:11TOYOTA AVENSIS 2,0 D4D 2007 - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Toyota Avensis 2,0 d4d motor 216.500 km - redovno servi...


4.980 €
или предлог цена
Денес 08:11MAZDA 3 2,0 D 140KS - A.C. Avto Alex Veles

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


4.290 €
или предлог цена
Денес 08:10SUZUKI SPLASH - 1.3 DDIS - 2011 - A.C. AVTO ALEX - VELES

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


4.390 €
или предлог цена
Денес 08:10FIAT DOBLO 1,9 JTD-2006-A.C. Avto Alex

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


3.050 €
или предлог цена
Денес 08:10OPEL VECTRA - GTS - 1.9 CDTI - A.C. AVTO ALEX - VELES

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


4.780 €
или предлог цена
Денес 08:10MERCEDES B 180 CDI - 2008 - A.C. AVTO ALEX

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


4.990 €
или предлог цена
Денес 08:10TOYOTA AURIS 1,4 D4D 2008-NAVI - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Toyota Auris 1,4 d4d - Linea Luna 2008 - 167.000 km -...


4.890 €
или предлог цена
Денес 08:09OPEL MERIVA 1,4 GPL A.C. Avto Alex

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


3.980 €
или предлог цена
Денес 08:09OPEL VECTRA - DT - 1.9 CDTI - A.C. AVTO ALEX - VELES

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


4.290 €
или предлог цена
Денес 08:09FIAT DOBLO - 1.6 mJET-2011 - EURO 5 - A.C. AVTO ALEX -

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


7.790 €
или предлог цена
Денес 08:09FORD FIESTA 1,4 TDCI-2010-NAVI - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Ford Fiesta 1,4 tdci 2010 - 155.000 km - realni - red...


4.590 €
или предлог цена
Денес 08:09RENAULT MASTER TERMOKING 2.5 DCI -09 A.C. AVTO ALEX

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


6.700 €
или предлог цена
Денес 08:09FOR MONDEO 1,8 TDCI-2008 - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Ford Mondeo 1,8 tdci 2008 - 224.000 km - realni - red...


4.980 €
или предлог цена
Денес 08:08Peugeot 407 2,0 HDI 2009 navi AC Avto Alex Veles

Se prodava : Peugeot 407 2,0 HDI 2009 - 188.300 km - realni - redo...


5.590 €
или предлог цена
Денес 08:08Alfa

Se prodava , solidni novi gumi so aluminiumski bandasi,folii i plin s...


1.000 €
или предлог цена
Денес 08:04Mercedes C220

Super sostojba


3.200 €
или предлог цена
Денес 06:09Opel Astra

Opel Astra G dizel 1.7 Odrzhavana domakjinski,napravena servis pred...


1.750 €
или предлог цена
Денес 02:29  НОВ ОГЛАС

FORD FOCUS 1.6 TDCI 70KW TITANIUM FULL OPREMA NOV UVOZ D

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


6.150 €
или предлог цена
Вчера 23:32  НОВ ОГЛАС

BMW E91 318D 122KS 2007

BMW 318D 122ks 6 brzini 2007GOD. kolata e maksimalno socuvana bez n...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 23:26Prodavam Peugeot 307

Prodavam Peugeot 307 1.6 hdi.Reg do okt.2022.Napraven mal servis pred...


3.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.190 €
Вчера 21:57Ford Fiesta 1.4 TDCI Neuvezena Reg Odlicna

Ford Fiesta 1.4 TDCI bez gram sminka Neuvezena kupena vo MK Reg do ...


1.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.300 €
Вчера 21:13Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D Reg Odlicen

Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D bez gram sminka 4x4 kompletno ispravni ra...


7.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
8.200 €
Вчера 21:12VW Polo Classic 1.4 Atest Plin Reg 4.2023 Odlicno

VW Polo Classic 1.4 44 kw 97 bez gram sminka Vo nasa sopstvenost 7 g...


950 €
или предлог цена
- 27 % Попуст
1.300 €
Вчера 21:09Seat Altea

Seat Altea 2.0 TDI 140ks proizvodstvo..2005 god.bez zabeleski. Nap...


3.850 €
или предлог цена
Вчера 21:09Peugeot Partner 1.9 D Reg 2023 Odlicno

Peugeot Partner 1.9 D bez gram sminka Reg do 2.2023 Partnerot e mak...


1.450 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.750 €
Вчера 21:07VW Touareg 2.5 TDI 4x4 Reg 8.2023 Perfekten

VW Touareg 2.5 TDI bez gram sminka Reg i Zelen Karton do 8.2023 Ra...


6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 €
Вчера 20:56Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам