Подкатегорија:
                   
170 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava blender so dodatoci

Se prodava bender so dva dodatoka. Blenderot e skoro nov upotreben ed...


750 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 МКД
Денес 17:45Dolce gusto kafemat mimi me

Nov donesen od germanija


3.400 МКД
или предлог цена
Денес 05:09Плинско решо

Се продава плинско решо.


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Денес 02:35Шпорет на плин

Се продава шпорет на плин.


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Денес 02:35Nespresso Kafemat Siemens (kapsuli)

Prodavam odlicen Nespresso Kafemat na Siemens maksimalno socuvan. Kaf...


2.399 МКД
или предлог цена
Вчера 23:38Usisuvac-pravosmukalka i decko sediste za vo kola

Prodavam pravosmukalka- usisuvac cena1000denari i Decko sediste za v...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 20:47Prodavam frizider hotpoint ariston 384l

Prodavam frizider hotpoint ariston 384l, 292 so 92, 72cm sirok 190 vi...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 10:24PRODAVAM MIKROBRANOVA PECKA MIKROVALNA

Prodavam mikrobranova pecka marka Max, vo odlicna sostojba, ne mnogu ...


1.500 МКД
или предлог цена
09 авг 22:45Prodavam peralna ispravna

Prodavam peralna ispravna, mala korozija e na vratata od gornoto poln...


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 14:02Masini za perenje

Se prodavaat ispravni masini Gorenje 6.5kg- 5000den Indesit 7kg ...


По Договор
или предлог цена
09 авг 13:16PRAVOSMUKALKA ZEPTER PWC-100

Se prodava pravosmukalka od Zepter PWC-100 pravosmukalkata ne e mnogu...


1 МКД
или предлог цена
08 авг 16:10Се продава апарат за кафе/кафемат Saeco (Philips)

Се продава одлично сочувана рачната машина за еспресо Saeco (Philips)...


6.000 МКД
или предлог цена
07 авг 21:25Masina za sadovi Beko

Se prodava masina za sadovi ispravna Beko. Kontakt samo na ovoj broj:...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
07 авг 18:48Prodavam bagat mašina

Prodavam bagat mašina za šienje za delovi . Cena po dogovor.


800 МКД
или предлог цена
07 авг 14:28Prodavam friteza roventa

Se prodava friteza nova so uputstvo za upotreba.Od slikite može da se...


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фритези

07 авг 14:27Masina za sienje SINGER PROMISE 1412

Masina za sienje SINGER PROMISE 1412 Kupena nova mnogu malku koriste...


90 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
6.500 €
06 авг 13:54Beko HIC64401 vgradna plotna puknato staklo

Plotnata e vo odlicna sostojba. Stakloto e puknato 5000 den e promena...


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

06 авг 10:42Продавам Kirby Avalir 2

Многу малку користена правосмукалка со сите додатоци. Купена во Декем...


80.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
83.000 МКД
05 авг 21:24Prodavam peralna Candy

Prodavam delovi za peralna Candy CNE 89 T so pregoren programator. Dr...


1 €
или предлог цена
05 авг 19:15Se prodava

Se prodava


1.500 МКД
или предлог цена
05 авг 14:43Машина за перење | Masina za perenje "Whirlpool"

Сочувана и функционална машина за перење Whirpool со горно полнење, 8...


4.500 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
5.500 МКД
04 авг 16:45Kafemat KRUPS Dolce Gusto

Kafemat, kako nov, edna godina koristen, funkcionalen, cist Moknost:...


2.200 МКД
или предлог цена
04 авг 07:40Sokovnik

Prodavam socuvan Power Juicer


3.300 МКД
или предлог цена
02 авг 13:59PRODAVAM PLASTICEN KANISTER ZA PRAVOSMUKALKA ROWENTA

PRODAVAM PLASTICEN KANISTER ZA PRAVOSMUKALKA ROWENTA, KOMPLET SO VNAT...


1.700 МКД
или предлог цена
02 авг 09:11PRODAVAM NOV DRZAC ZA 40 KAPSULI ZA KAFEMAT NESPRESSO

PRODAVAM NOV DRZAC ZA 40 KAPSULI ZA KAFEMAT NESPRESSO. MOZE DA PISETE...


1.500 МКД
или предлог цена
02 авг 09:11PRODAVAM PRAVOSMUKALKA SO KANISTER MARKA ROWENTA

PRODAVAM PRAVOSMUKALKA SO KANISTER MARKA ROWENTA. PRAVOSMUKALKATA E V...


3.500 МКД
или предлог цена
02 авг 09:10Dispanzer za voda NEO

Se prodava dispanzer za topla i ladna voda NEO, mnogu malku koristen....


3.000 МКД
или предлог цена
01 авг 23:31Mashina za sushenje

gorenje


4.000 МКД
или предлог цена
01 авг 19:02kujnska masina za secenje

proizvod Gorenje


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 18:26Masina za perenje alishta ST

Se prodava masina za perenje alishta od markata ST. Kupena e od Sete...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
01 авг 09:40РЕИНБО. правосмукалка Супер цена

Продавам РЕИНБО правосмукалка. ПОГОДНА И За чистење по станови. Цена...


250 €
или предлог цена
30 јул 09:18Prodavam dva neispravni tosteri - eftino!

Prodavam dva tosteri, neispravni, za delovi ili popravka. Neispravni ...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

26 јул 13:45Bosch mashina za kafe

Prodavam skoro nova, mnogu malku koristena Bosch mashina za kafe. Cen...


1.100 МКД
или предлог цена
26 јул 13:45PRODAVAM FRIZIDER FRINKO ПРОДАВАМ ФРИЖИДЕР ФРИНКО

ФРИЖИДЕР ФРИНКО информации на тел. 070/577-553


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

25 јул 12:04Продавам кујнска вага

Продавам прецизна кујнска вага.


200 МКД
или предлог цена
24 јул 18:33Нов блендер 500 W

Француски бренд Superdiet блендер од 500 W. Блендерот е чисто нов и н...


2.300 МКД
или предлог цена
24 јул 14:16Kirby Availr 2

Se proddava malku koristeno kirby so site dodatoci cena po dogovor


1 €
или предлог цена
24 јул 08:43Philips Saeco Poemia Espresso Machine

Boiler material Stainless steel (Inox) Cord length 80 cm Power 950 ...


5.000 МКД
или предлог цена
24 јул 08:43Соковник PHILIPS HR1855/70, 700W, 2l

Соковник Моќност:700W Капацитет на сад:2L Сад за отпадоци 1 брзин...


2.500 МКД
или предлог цена
24 јул 08:43Gorenje aparat za leb BM 1600 WG

Gorenje BM 1600 WG Апарат за печење леб Бела боја Избор на голе...


3.500 МКД
или предлог цена
24 јул 08:43Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам