Брвеница
                   
149 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VOLVO S60 2011 2.0 D3

HITNO Se prodava Volvo S60 2011 2.0 D3 -163 Ks - Kupeno od Volvo Mak...


9.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 12:47GOLF 5 1.9 105Ps

070703399


4.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 01:36Mercedes-Benz Actros MP4 Euro 6

Mercedes-Benz Actros MP4 Euro 6 Year:2012 Power:430PS Automatic g...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:53LIEBHERR 944 LITRONIC

Liebherr 👉 Model 944 👉 Year:2002 👉 Hours:13.500 👉 Weight 40 T


678 €
или предлог цена
Вчера 21:53LIEBHER 554 - 4m3-2006

LIEBHER 554 FROM👌 🆕 Germany 🇩🇪 ✅Marka :LIEBHER 554 - 4m3 ✅Type...


48 €
или предлог цена
Вчера 21:53MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO4-5 2007-2010-2012

MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO5 VITIT:2007-2010-2012 KM: MOTO...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

Вчера 21:53GOLF 5+ 1.9 105PS 2006

070703399


4.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 19:08  НОВ ОГЛАС

Extra AUDI A2

Za POCETNICI IDEALNO AUDI....epten ekonomicno vozilo ∆plus parking ...


3.600 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

01 јул 11:35Opel Astra

Se prodava opel astra mozhe i zamena


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

30 јун 13:38LIEBHERR R 934 C LITRONIC -NOV UVOZ

LIEBHER 934 ✅Marka :LIEBHER R 934 C-H ✅Rab.Casovi:10.800 h ✅Godin...


123 €
или предлог цена
30 јун 09:53GOLF 6 1.6 TDI 2012 god MATCH Extra Sostojba

Shitet se Prodava VW Golf 1.6 TDI Match BlueMotion Tech Full Oprema...


9 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

27 јун 17:08VW Touran 1.6 diesel dsg-automatik 7 Sedishta

Volkswagen touran 7ulse 1.6 tdi Dsg automatik 7 brzini 7 ulse Godin...


1 €
или предлог цена
- 92 % Попуст
13 €
Брвеница / Тетово

Автомобили

27 јун 17:08Delovi za citroen c8 , Peugeot 807

Polovni delovi za citroen c8 Peugeot 807: ispraven motor 3.0 v6,defek...


123.456 €
или предлог цена
24 јун 22:21GOLF 5 1.9 105Ps

070703399


4.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јун 13:22BMW 120d 163Ps 2005

070703399


5.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јун 13:22Bandashi za opel 13"

Se prodavaat 2 celicni bandashi za opel 13ki vo odlicna sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
21 јун 21:02Ford Transit Connect 2010g

Ford Transit Connekt Diesel


3.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

21 јун 16:29Pumpa

Se prodava pumpa so allanser za sekakvi nameni


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

21 јун 14:33Se Prodava Audi A5 sportback

Se prodava audi a5 so 4 vrati donesena od svetska 2.0 tdi servisiran ...


10.990 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

18 јун 11:56AUDI A6 3.0 245PS QUATTRO

070703399


21.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

17 јун 13:10Golf 7 1.6 Tdî bluemotion 2013 77kw

se prodava Golf 7 1.6 tdì CLH ( kod na motor) dpf 2013 77kw 105ks man...


12.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

14 јун 14:01LIEBHERR A 904C LITRONIC

LIEBHERR A 904C LITRONIC Marka: LIEBHERR, Model: A 904 C Litronic...


123 €
или предлог цена
12 јун 11:29TRAKTOR I PRIKLJUCNI MASINI

PRODAVAM TRAKTOR PRIKOLICA I PRIKLJUCNI MASINI CENA PO DOGOVOR POD...


1.234 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Земјоделски возила / Трактори

10 јун 18:29Се продава Пасат 1.9 - 2006 - Тел077495522

Пасатот е за вистински љубители за комоција и караван верзија истиот ...


4.650 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

09 јун 21:21Се продава Пасат 1.9 - 2006

Пасатот е за вистински љубители за комоција и караван верзија истиот ...


4.650 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

09 јун 21:14MAN TGS 18.440* 4x4 KIPHIDRAULIK KAMERA KLIMA

MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE AD BLUE ADR KIPHIDRAULIK Mileage...


289 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

07 јун 08:00Ford Tourneo - Conect - 2010 KLIMA

Ford Tourneo - Conect - 2010god - 1.8 Dizel - 90 ks - so 4 novi...


4.600 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

07 јун 07:45BOMAG BW 90 ADL -1.6 T -WACKER RT 820

BOMAG BW 90 ADL Wacker RT 820


3.456 €
или предлог цена
06 јун 19:21Servis dellovi Mikseri

NTB SPARE PARTS CONCRETE PUMP&MIXER Spare parts Concrete pump&Conc...


123 €
или предлог цена
06 јун 19:20Volsvagen T5-2007

✅ Volkswagen ✅ T5 ✅ Dupellkabin me 6 ulse ✅ Viti 2007 ✅ Manuel 5...


789 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

05 јун 08:17Servis dellovi Mikseri

SPARE PARTS FOR CONCRETE PUMP&MIXER PJESE KEMBIMI POMP BETONI&MIKSE...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

04 јун 21:25Liebher 934-2008 KLIMA KAMERA

LIEBHERR 934 ✅Marka :LIEBHER R 934 C-HDSL ✅Rab.Casovi:10.800 h ✅...


67.890 €
или предлог цена
02 јун 13:45Mercedes-Benz Euro 6-CIFA MIKSER

MERCEDES BENZ EURO6 Godina:2015 Km:229.000km ✅MIKSER CIFA ✅ E...


123 €
или предлог цена
02 јун 13:45Rezervari za Nafta-Hidraulika

REZERVARI- ZA NAFTA I HIDRAULIKA Rezervar per naft dhe Hidroll MA...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

02 јун 13:45Yamaha

Se prodava cena po dogovor 078255493 Borce


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Мотори (над 50 cc)

26 мај 09:55TIGAR-KAKO NOVI

Prodavam tigar gumi vozeni samo 500km


350 €
или предлог цена
21 мај 09:22Karoseriski delovi za YUGO

Se prodavaat delovi za YUGO. Poveke informacii na tel:071-224-324


1 €
или предлог цена
21 мај 09:22Strafovi Ford Fiesta

Prodavam 16 germanski strafovi za celicni bandazi koi odgovaraat za f...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мај 09:22VW PASSAT 1.9 TDI

Пасатот е за вистински љубители за комоција и караван верзија истиот ...


4.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

20 мај 08:04STELS Guepard 850 EPS

Stels Guepard 850cc max nivo na oprema 2021god Motorot e vo 100% ...


9.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Мотори (над 50 cc)

14 мај 14:51Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам