Брвеница
                   
13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Scania R440

Se prodava Scania R440 Cena po dogovor 075458718 Ivica


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

24 јун 14:00Pumpa

Se prodava pumpa so allanser za sekakvi nameni


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

21 јун 14:33MAN TGS 18.440* 4x4 KIPHIDRAULIK KAMERA KLIMA

MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE AD BLUE ADR KIPHIDRAULIK Mileage...


289 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

07 јун 08:00Servis dellovi Mikseri

SPARE PARTS FOR CONCRETE PUMP&MIXER PJESE KEMBIMI POMP BETONI&MIKSE...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

04 јун 21:25Rezervari za Nafta-Hidraulika

REZERVARI- ZA NAFTA I HIDRAULIKA Rezervar per naft dhe Hidroll MA...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

02 јун 13:45MAN F 2000 26.314 -STETER

MAN F 2000 26.314 Godina:1999 Gear box manuel Very good Condition


289 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

04 мај 21:41MAN TGA D 20 COMON RAIL 26.350

MAN TGA D 20 COMON RAIL Model: 26.350 Year: 9/2006 Engine: 350 P...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

03 мај 12:47MAN TGX 18.440 EURO 6

MAN TGX 18.440 EURO 6 Year:2013 Diesel Gearbox Automatic Emissi...


36 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

03 мај 12:47Putzmeister BSF 24m.110m3 - 125DN

Mercedes Benz Atego 18.28 Putzmeister BSF 24m.110m3 - 125DN Year 1...


723 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

10 апр 12:19Mercedes-Benz Actros MP2 -LIEBHERR

Mercedes-Benz Actros 3236 MP2 Year:2003 Eps gear box-3 pedal Tyr...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

07 апр 21:06Kiper sistemi

Hidraulicni pumpi Reduktori Racka za kiper sistemi 0038971-787-1...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

01 фев 11:46Rampa za Kamion

Prodavam Aluminska Rampa za kamion koja se otfara na dva dela. Koga s...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

23 дек 08:33SCANIA

124.470 vo dobra sostojba 2001 godina


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

09 авг 21:57Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам