Подкатегорија:
                   
149 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KLima 3,5 Kw bez inverter

Se prodava koristena klima 3,5 kw, bez inverter, strucno demontirana ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:23Termo pecka 6kw

Se prodava termo pecka 6kw Cer nova


3.500 МКД
или предлог цена
22 мар 12:05Radijatori elektricen kotel 12kw ekspanziono lonce pumpi ***

elektricno kotle 12kw ekspanziono lonce pumpa za voda kontakt ...


1 €
или предлог цена
20 мар 12:06Продавам шпорет на дрва

Малку користен шпорет на дрва NAPALM 74.


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
19 мар 08:21Alfa Plam 250€

Alfa Plam ispraven 100% 250€


250 €
или предлог цена
17 мар 12:27Ventili вентили за парно parno

Novi


10 €
или предлог цена
17 мар 09:22Pecka na peleti - Smederevac 10kw

Perfektna sostojba, sluzen vo kancelariski prostorii


550 €
или предлог цена
17 мар 00:56Radijator za kamin so motor koj stedi drva i dava toplina +

Termogen radijator so motor koj dava poveke toplina vo vasiot dom. ...


1 €
или предлог цена
15 мар 21:41Печки на дрва Камин со цигли Kamin na drva drvo pecka печка

🔥 Печка на дрва 1500 ден. 🔥 Камин со шамотни цигли 2000 ден. ☎️ ...


2.000 МКД
или предлог цена
15 мар 21:41Печка на дрва - Мини каминче - pecki na drva kamini pecki

Се продаваат нови печки на дрва - мини камини со пепеларник и можност...


1.500 МКД
или предлог цена
15 мар 21:40Термоакумулациона печка „MAGNOHROM“ 6kW

Се продава термоакумулациона печка „MAGNOHROM“ 6kW. Печката е малку к...


1 МКД
или предлог цена
13 мар 08:41Се продава шпорет на дрва со рерна - sporet spore шпоре drva

Шпорети на дрва со рерна - spore na drva so rerna sporeti na drva si ...


3.800 МКД
или предлог цена
12 мар 20:59професионлна монтажа на парно греење

Монтираме парно греење од било кој тип (подно, ѕидно.радијаторско, фе...


1 €
или предлог цена
11 мар 08:40parno greenje, solarno,парно греење, соларно

Монтажа на соларни колектори за топла вода со затворен и отворен сист...


1 €
или предлог цена
11 мар 08:40Novi kaloriferi FOCUS 2000 W so rotacija

Prodavam novi kaloriferi FOCUS 2000 W so rotacija. So soben termostat...


800 МКД
или предлог цена
10 мар 13:10KVARCNI GREACI

RAZLICNI DOLZINI NA KVARCNI GREACI, SO STAKLO I BEZ NEGO., ZA KVARCNI...


1 МКД
или предлог цена
10 мар 13:10Kamin na peleti duvalka mbs 10kw

Se prodava mbs 10 kw duvalka na peleti koristena pola sezona odi so n...


40.000 МКД
или предлог цена
10 мар 12:58Polovni Pechki

Cena po dogovor Informacii na telefon: 071 366 927


1 €
или предлог цена
10 мар 12:46UNIVERZALEN dalecinski daljinski daljinsko za klima ured

Универзален далечински управувач, за над 1.000 брендови на клима уред...


540 МКД
или предлог цена
08 мар 21:56UNIVERZALEN multi dalecinski daljinski daljinsko za klima

Брзо спарување со секоја клима, работи со сите познати и непознати бр...


540 МКД
или предлог цена
08 мар 21:56Пелети А класа

Се продаваат пелети за греење А класа. Цена за вреќа од 15 кг е 330 ...


330 МКД
или предлог цена
08 мар 11:06Termo pecka 4.5kw

Se prodava NOVA nekoirstena pecka 4.5 KW, komplet so cigli za da se i...


5.000 МКД
или предлог цена
06 мар 12:57Klimi Hyundai 3.5kw inverter od -25c do +50

se prodavaat Klimi Hyundai Inverter 3.5kw smart (-25c)do (+50c) Au...


По Договор
или предлог цена
06 мар 00:02Toplinska pumpa

Proektiranje i izvedba na parno greenje so toplinska pumpa


1 €
или предлог цена
04 мар 21:05монтажа и сервис на парно греење

монтираме парно греење, подно радијаторско, ѕидно. котли на пелети...


25 €
или предлог цена
04 мар 21:00монтажа и сервис на парно греење

Монтираме секаков вид на парно греење. Подно, Ѕидно, Радијаторско, Ф...


25 €
или предлог цена
04 мар 21:00Se prodava maslen radijator Sanyo 2.9kw

Radijatorot e vo top sostojba. Kupen pred 15g ,mnogu malku koristen,...


1.990 МКД
или предлог цена
03 мар 10:58Termogen radijator so ventilator za poveke toplina vo domot

Termogen radijator so ventilator koj dava poveke toplina vo vasiot do...


1 МКД
или предлог цена
02 мар 18:53Сите видови на бори на едно место, за камини, пелети, котли

Лимарската работилница АЛУМИНА врши продажба на сите видови бори, дим...


100 МКД
или предлог цена
02 мар 18:53Радијатор со вентилатор за повеќе топлина во вашиот дом

Радијатор со вентилатор кој дава повеќе топлина во вашиот дом и заште...


1 МКД
или предлог цена
02 мар 18:53Термогени радијатори со моторче за повеќе топлина во домот

Термогени радијатори со 2 типови на мотори, округли и правоаголни цел...


1 МКД
или предлог цена
02 мар 18:53Сите видови бории - ќумци, криви... димензии по ваша потреба

Производство и продажба на сите видови на: Ќумци - бории криви рад...


1 МКД
или предлог цена
02 мар 18:49Kalorifer industriski 4-9 KW

Prodavam novi kaloriferi industriski, nameneti za greenje na pogolemi...


1 МКД
или предлог цена
27 фев 22:23PELETI BIOENERGY POINT

Srpski peleti BIOENERGY POINT Cena 320den


320 МКД
или предлог цена
26 фев 15:21Radijatori (nekoristeni)...

Radijatori 5evra rebro za iformacii.... Tel...075 202 062 .. ...


5 €
или предлог цена
26 фев 11:29Pecka na peleti - duvalka

Se prodava pecka na peleti MBS Smederevo 10 Kw. - duvalka, koristena ...


35.000 МКД
или предлог цена
23 фев 19:35SE PRODAVA KALORIFER-TAJFUN 6 KW

SE PRODAVA KALORIFER-TAJFUN 6 KW VO ODLICNA SOSTOJBA


6.200 МКД
или предлог цена
23 фев 12:442 GREALKI - KAKO NOVI ( GREALKA )

Se prodavaat dve grealki koristeni 1 mesec Ispravni.


По Договор
или предлог цена
19 фев 19:59Grealka so dajlinsko nova

2000 den Marka ST


1.999 МКД
или предлог цена
11 фев 23:58Protocno na plin 24 kw

Ispraven koristen malku


По Договор
или предлог цена
06 фев 10:47Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам