167 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

JBL LSR 305 Studio monitors/Studiski monitori

Monitorite se vo extra sostojba KAKO NOVI, koristeni se mnogu malku, ...


12.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

Вчера 19:39Se prodavat

Se prodavat cela oprema osvtluvanje i ozvucanje za diskoteki i res...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

ДЈ Опрема

Вчера 18:14B&W 602 S3

Звучниците се купени во Аудио центар Скопје и се многу малку користе...


400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

Вчера 12:02  НОВ ОГЛАС

SOCUVANA ARMONIKA 50.evr.LJUBE 075293394

DOBRA ARMONIKA ZA MALI PARI ISPRAVNA KAKO NOVA.


50 €
или предлог цена
Вчера 07:13Prodavam kuferce (aktovka) pogodno za kabli, mikrofoni i dr.

Prodavam kuferce (aktovka) pogodno za kabli, mikrofoni i dr...


20 €
или предлог цена
13 авг 13:52KARAOKE ZVUCNIK 15 inch so 2 BEZICEN MIKROFON

KARAOKE ZVUCNIK 15 inc 2 BEZICEN MIKROFONI FM radio,USB,SD Card,B...


7.999 МКД
или предлог цена
11 авг 13:57Kavali

Majstor Miki, kaval, kavali so odlicen zvuk, gi izrabotuvam poveke od...


3.000 МКД
или предлог цена
11 авг 13:45KUPUVAM!!!Site vidovi i marki harmoniki...

Kupuvam,site vidovi i marki na harmoniki vo bilo kakva sostojba...Isp...


1 €
или предлог цена
11 авг 09:10Ranci,Fatroli za site vidovi harmoniki,original Italijanski.

Rancite,Fatroli se fabricni original Italijanski.Izraboteni se od vis...


1 МКД
или предлог цена
11 авг 09:10Kaisi za harmoniki (AKCIJA)

Kaisite se napraveni od prirodna visoko kvalitetna teleska koza so de...


899 МКД
или предлог цена
11 авг 09:10Weltmeister harmoniki so 48,60,80,96,120basa,novi i polovni.

Weltmeister harmoniki,kabinski i nekabinski so 48,60,80,96,120basa,no...


1 €
или предлог цена
11 авг 09:10Pijano PETROF

Pijanoto ne e koristeno, isto e kako novo vo fabricna sostojba origin...


1.500 €
или предлог цена
11 авг 09:10Aston Origin (mikrofon-microphone)

Mikrofonot ima vgraden pop filter. So nego davam originalen shock mo...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

10 авг 18:47Audient ID14 (zvucna karta- sound card)

Najdobrata zvucna karta vo svojata klasa, ima preamps kako golemite k...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

10 авг 18:47Banner

se prodava banner pop up Stalak za brosuri 1200 den


18.000 МКД
или предлог цена
- 28 % Попуст
25.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Останато

09 авг 11:36КАРАОКЕ ЗВУЧНИК 12'' inch

KARAOKE ZVUCNIK 2x8inch 1 BEZICEN MIKROFONI 1MIKROFON SO KABEL F...


7.499 МКД
или предлог цена
09 авг 11:08Pletenica i grb za Guerrini harmoniki (ORIGINAL)

Pletenica i grb za site vidovi Guerrini harmoniki-(ORIGINAL)


1 МКД
или предлог цена
08 авг 19:32Ploci

Prodavam vinil ploci. 60 kom.vo celost. Period na izdavanje 70ti do 9...


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

07 авг 22:55Prodavam Dynacord kutii

Prodavam 4 komada dynacord kutii so compression drivers B&C de610 1.4...


1 €
или предлог цена
07 авг 14:26Prodavam Wharfedale Pro EVP-X15 zvučnici

Zvucnicite se maksimalno očuvani, ne se iznajmuvani, servisirani, mot...


1 €
или предлог цена
07 авг 14:26RCF L15-554K 8 ohm RECONE KIT

Prodavam recone kit za Rcf l15-554K, za tie koi neznaat što e toa, to...


1 €
или предлог цена
07 авг 14:26TOA high end amplifier pojacalo monoblock 120w

toa japan 120w na edno pojacalo 4 oma poveke informacii moze da ...


20.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

06 авг 21:37Guerrini Superior2

Harmonikata e vo odlicna sostojba, poluobla klavijatura na drvo, potp...


1 €
или предлог цена
04 авг 14:18Skretnici Mc Farlow

Skretnici za golemi zvucnici za razglas i svadbi.


1 €
или предлог цена
03 авг 20:03SHURE Beta 87

Prodavam odlicno socuvan,i mnogu malku koristen mikrofon Shure beta 8...


16.500 МКД
или предлог цена
03 авг 15:14Prodavam zvučnici RCF PFR 151

Zvučnicite se nemotani i neservisirani imaat prekrasen ton


1 €
или предлог цена
01 авг 21:22Shure pgx instrument wireless i letva so BETA 58 glavi

Prodavam Shure pgx wireless instrument system. < letvata e prodadena...


1 €
или предлог цена
01 авг 21:22Часови по Музичко Образование ( Пеење - Свирење )

Одберете една од нашите категории и запловете во водите на музиката и...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 авг 11:41Часови по пеење ! ! !

Запловете во водите на музиката и доградете го вашиот талент со преда...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 авг 11:40Часови по пеење !!!

Запловете во водите на музиката и доградете го вашиот талент со преда...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 авг 11:40KARAOKE ZVUCNIK 15 inch so 1 BEZICEN MIKROFON

KARAOKE ZVUCNIK 15 inc so 2 BEZICNI MIKROFONI 2 BEZICEN MIKROFONI ...


7.999 МКД
или предлог цена
29 јул 10:00FENDER elektricna gitara, nova neotpakuvana, EXTRA CENA

Hitno prodavam nova ELEKTRICNA FENDER squere gitara, nova vo kutija n...


17.000 МКД
или предлог цена
26 јул 18:09AKAI GX C 730 D

AKAI GX C 730 D (од лична колекцијa) Stereo Compact Cassette Recor...


350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

25 јул 13:13AKAI GX 75 MK II

AKAI GX 75 MK II ( од лична колекција ) Stereo Tape Recorder (1990...


380 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

25 јул 13:13PIONEER CT F 900

PIONEER CT F 900 ( од лична колекција ) Stereo Cassette Tape Deck ...


420 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

25 јул 13:13Guerrini Superior2 (harmonikata e vo fabricna sostojba)

Harmonikata e vo originalna fabricna sostojba, proizvedena e 1972,BIN...


1 €
или предлог цена
19 јул 09:12Mikrofon wireless (bezičan)

Prodavam profesionalen mikrofon bezičan MVN 200, 800 MHz, UHF SMT Teh...


90 €
или предлог цена
13 јул 17:17KORG PA 80

Prodavam Korg pa 80 vo ispravna sostojba ,opremen so ritmovi za narod...


400 €
или предлог цена
13 јул 00:09NOVO!!! Karaoke Zvucnik 15inc

❗️❗️МЕГА Промоција❗️❗️ - Со звучникот SUPER BASS добивате: ,адапте...


6.990 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

29 јун 22:04zvucnici BW -peavey 15", celestion 12" / mix.ROSS- usa

-"HARTKE"TrancientAttack-Transporter HS115BT 150w/8ohm bass box,...


1 €
или предлог цена
29 јун 15:59Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам