22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Violoncelo 4/4

Се продава ново зачувано виолончело 4/4 купено во Австрија. Комплет с...


14 јун 14:25Prazni drveni kutii za 15ka zvucnici

Se prodavaat prazni drveni kutii za 15ka zvucnici, oblozeni so materi...


2.500 МКД
или предлог цена
14 јун 11:49Mikrofon Sennheiser E945

Mikrofon Sennheiser E945 ORIGINAL NE E KOPIJA, donesen od Germanija. ...


100 €
или предлог цена
18 апр 07:47RCF zvucnici

RCF zvucnici 15ki, izrabotena konstrukcija od drvo so extra zvuk i do...


250 €
или предлог цена
07 мар 13:51Prodavam bass 1000 v I satelit 15 ka

Ispravni mnogu dobar zvuk praveni po naracka po svoja mera . vredi d...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
27 јан 11:29Korg Triton Le

Sintisajzerot e solidno socuvan, ne e kako nov, no funkcionira se na ...


180 €
или предлог цена
23 јан 17:52Stalak - Stalka za klavijatura

Stalkata e so dvojna konstrukcija, dosta izdrzliva i so dobar mehaniz...


2.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Останато

17 јан 00:21Pioneer DDJ-WeGo-w Kontroler/Mikseta, Контролер/Миксета

Dobro e zacuvana raboti so "Traktor" software i ima free verzija na v...


6.500 МКД
или предлог цена
Делчево

ДЈ Опрема

05 мај 16:25Tapani... - tradicionalni , narodni , selski , + pleh tapani

Izrabotuvam i Prodavam: - Tapani od Oreovo i Kostenovo drvo so sekak...


1 €
или предлог цена
08 окт 13:01KORG TR so kufer

KORG TR so kufer, extra socuvan so mnogu dobri semplovi vo nego


320 €
или предлог цена
23 авг 06:24Се продаваат кемениња, рачно изработени,

рачно изработени музички иструменти цена екстра ниска 033 411 596 сло...


2.200 МКД
или предлог цена
12 авг 12:33Кларинет

Продавам чисто нов Кларинет со 17 клапани, Bd, направен е од бакелито...


7.700 МКД
или предлог цена
27 јул 19:44Nov Mikrofon WEISRE M-88

Nov mikrofon WEISRE M-88 so mnogu dobar kvalitet, mozete da go korist...


1.200 €
или предлог цена
24 јул 12:40SHURE beta58

Mikrofonot e vo solidna sostojba go koristam 5 godini veke na svirki....


4.500 МКД
или предлог цена
30 мај 15:15Shure Beta 58a ORGINAL NE E KOPIJA donesen od Germanija

SHURE BETA 58A, nov neupotrebuvan vo kutija, so torbicka, drzac za mi...


130 €
или предлог цена
15 мај 02:35Pioneer DDJ-WeGo-w Kontroler/Mikseta

Dobro zacuvana raboti so "Traktor" software i ima free verzija na vit...


12.000 МКД
или предлог цена
Делчево

ДЈ Опрема

06 мај 22:34MNOGU SOCHUVANA STAGG GITARA

STAGG GITARA KUPENA NOVA ,KORISTENA 2 MESECI.ODLICHNA ZA POCHETNICI I...


4.000 МКД
или предлог цена
25 апр 19:28Stalak za mikrofon - Сталак за микрофон

Stalak za mikrofon nov neupotrebuvan, bez drzac za mikrofon. Telef...


1.200 МКД
или предлог цена
29 мар 01:30STAGG GITARA VO DOBRA SOSTOJBA

Sochuvana STAGG gitara koristena samo 3 meseci.Kupena nova od muzichk...


1 €
или предлог цена
28 фев 22:20Shure beta58 & AKG

Mikrofonite se vo ispravna sostojba. SHURE - 4500den AKG - 4500den Ce...


2 €
или предлог цена
24 фев 08:05Сочувана STAGG гитара

Купена е од музичката продавница во Благоевград и е користена само 3 ...


5.000 МКД
или предлог цена
20 јан 19:26хармоника

Се продава хармоника цена по договор. Лице за контакт Никица 070 983 ...


1 €
или предлог цена
11 дек 16:37Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам