2348 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komplet kujna

Cena 300 za kujna , 500 evra zaedno so frizider i sporet( ili po dogo...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 09:32Промовирано

Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 22:22Промовирано

Се продава кревет со два душека и фиока

Се продава кревет за во детска соба, со два душека, долниот во фиока ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 авг 07:17Промовирано

Odlicni po 1500den

Ispravni


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:40Gorenje odlicna

Auper


2.820 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.200 МКД
Денес 14:40Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan isprave

Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:13Parketar

Parketarski uslugi mestenje na parket, prereduvanje na star parket, s...


6 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:00Kirby Sentria

🌟Najdobrata Svetska prafosmukalka Kirby Sentria Malku koristena vo d...


380 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
450 €
Денес 12:59LG Smart Inverter klima ured

Prodavam malku koristen klima ured LG Smart Inverter...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Денес 12:31  НОВ ОГЛАС

Rampi za parking / blokator

Prodavam novi parking blokatori


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 12:04Брачен кревет

Брачен кревет со стандардни димензии, користен, дрвена изведба, со д...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 11:44Комоди, изведба од чисто дрво

Две идентичникомоди од дрво со дискретна орнаментација. Димензија 95...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:44Две бироа, дрвена изведба

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцел...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:43КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО : 1. Регал во три дела од темно ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:43SPORET kombinovan plin i struja

Prodavam kombinovan sporet na plin dve i dve ringli na struja.. Rerna...


1 €
или предлог цена
Денес 11:37IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 11:26KLIMA UREDU VIVAX AEMIS 2.5kw DC INVERTER

Го имаме одговорот за високите температури – Vivax 09CH25AEMIs инверт...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:10Servis za klima uredi /montaza na klimi

Vrsime servis, cistenje, montaza i prodazba na klima uredi od ovlaste...


1 €
или предлог цена
Денес 10:10Fotovoltaici - sistemi za firmi i domakinstva

Instalacija na fotonaponski sistemi za firmi i domakinstva - fotovolt...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 09:28Keramidi

Prodavam keramidi okolu 230kom vinicki Gi prodavam komplet 10den/1k...


10 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 09:11PLINSKA BOCA 10 KG

Plinska boca 10 kg.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 06:52Se prodava Alfa plam racional 70

Se prodava pecka za parno greenje Alfa plam Racional 70 , koja raboti...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:14Prodavam samo krila od aluminiumski prozori

Aluminumski krila so termopan staklo, dve stakla. Ramki od prozorite ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:09Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:49Polica za skladiranje

Se prodava polovna polica, so mnogu prostor za skladiranje.


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:37Диспанзер за житарки

Продавам малку користен диспанзер за житарки


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 17:09  НОВ ОГЛАС

Nova moderna klub masa

Klub masa od dimeno staklo i zhelezni nogarki. Dobiena na podarok, ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 16:53  НОВ ОГЛАС

Nov nekoristen moderen trosed

Temno sin trosed moderna izrabotka. Se prodava bidejki bojata ne odgo...


480 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 16:43  НОВ ОГЛАС

ГОРЕЊЕ стара исправна машина

Сосем исправна машина за перење, купена нова користена 5-6 години. С...


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:24Две микробранови печки CROWN SAMSUNG

Целосно исправни, користени само 4 години.


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:23Столици со инокс конструкција

Пет столици во одлична состојба во однос на конструкцијата. Оригиналн...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:23BAGAT Danica машина за шиење со кабинет

Исклучително малку користена Доколку машината ви одговара, цената е ...


4.200 МКД
или предлог цена
- 32 % Попуст
6.200 МКД
Вчера 16:23Клима уред ФИЛИА 2,5 кв

Клима уред FILIA kupen 2007 година, користен 7 години. Целосно во фу...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 16:232 кревета споиви во брачен

Се продаваат два кревета од чисто дрво (фурниран орев) со вредност на...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 16:22Panel za greenje 2.5kw

Francuski Panel za Greenje. Koristen 1 sezona. Dosta socuvan. Izra...


2.600 МКД
или предлог цена
Вчера 16:22Najeftin inverter klima ured

Го имаме совршениот одговор за високите температури – Vivax 12CH35AEF...


20.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:11Prodavam klima dobiena na poklon

Klimata e inverter, nova, neotpakuvana. 3.5 kw.


36.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:16Се продаваат два душека 200 х 90

Де продаваат два душека, многу малку користени, од Алмеро Гостивар, д...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

Вчера 11:28IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka masicki,маса,масичка,маси,масичк

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Novi,neotpakuvan...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Вчера 11:10Univerzalen nov ciklon filter za pravosmukalka (Samsung).

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Filterite se uni...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:10Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI,Zna...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 11:07MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:00Se prodava kozen dvosed

Se prodava kozen dvosed so dimenzii 190sm na 90 sm. Dvosedot e malce ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 09:39Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам