Подкатегорија:
                   
238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA ASPIRATOR BEKO NEISKORISTEN

Se prodava aspirator beko neiskoristen kupen po greska, aspiratorot e...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:10Kirby Sentria

Malku koristena vo domasni uslovi Kako nova Site dodatoci peraci ce...


380 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
450 €
Вчера 15:29Kirby Sentria

🌟Najdobrata Svetska prafosmukalka Kirby Sentria Malku koristena vo d...


380 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
450 €
Вчера 15:28MASINI ZA SIENJE KUPUVAM

.


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:36Jack Lalanne Power Juicer

Se prodava malku koristen Power Juicer vo dobra sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 13:00Фрижидер Горење со комора

Се продава исправен фрижидер со комора за замрзнување Капацитет 190л...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan isprave

Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Продавам веш машина пере и суши, дотраени лагери

Продавам веш машина Indesit IWDC 7105, пере 7кг, суши 5, оштетени се ...


3.000 МКД
или предлог цена
13 авг 11:25Boljerce Kujnsko

Visokomontazno bojlerce -10 litri.Koncar Ispravno kompletno so nov k...


800 МКД
или предлог цена
13 авг 08:03Candy peri susi nova

Kupena pred dva dena se prodava zaradi golemina u wc nova kupena 27000


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
13 авг 07:49Prodavam toster

Prodavam malku koristen toster 1800 vati uvoz germanija


4.500 МКД
или предлог цена
12 авг 22:54FRIZIDER OBOD

Se prodava friziderce OBOD. Celosno ispraven i iscisten. Ima i mal...


3.500 МКД
или предлог цена
10 авг 17:10Машина за шиење Bagat

Се продава машина за шиење Bagat-Jadranka.Во исправна состојба и е мн...


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 18:37Univerzalen ciklon filter(филтер)za pravosmukalka (Samsung).

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Filterite se uni...


10 €
или предлог цена
07 авг 11:26VRGADNA PLOTNA NARDI PVL4EX

Se prodava vrgadna plotna NARDI model PVL4EX 6KW rabotat 2 od 4 g...


2.500 МКД
или предлог цена
06 авг 17:55Prodavam Kirby

Prodavam Kirby prvi sopstvenici sme, masinata e bukvalno nova uklucen...


1.000 €
или предлог цена
06 авг 14:54Blender Fuego

Se prodava blender Fuego nekolku pati koristen.


900 МКД
или предлог цена
06 авг 14:47JOY PRO-NOV APARAT ZA FILTER KAFE

Нема ништо поубаво од шолја домашно, свежо подготвено кафе рано наутр...


2.000 МКД
или предлог цена
06 авг 12:08Se prodava aspirator gorenje

Aspirator Gorenje so filter od aktiven jaglen dimenzija 50 cm kont...


1 €
или предлог цена
05 авг 09:14Aparat za kafe filter krem kafe makijato nova 4500drn

4500den site vidovi kafecna edno mesto 4500den nova


3.000 МКД
или предлог цена
04 авг 10:52Gorenje odlicna

Auper


3.200 МКД
или предлог цена
04 авг 10:51Odlicni po 1500den

Ispravni


1.500 МКД
или предлог цена
04 авг 10:51Masina za sadovi beko ispravna 3500den

Odlicna


3.000 МКД
или предлог цена
04 авг 10:50IKEA

Plinska vgradna plotna ispravna cena 4200 den 072 555 302


4.200 МКД
или предлог цена
03 авг 13:04Prodavam sporet, frizider i masina za perenje

Zaradi selidba itno prodavam koriten sporet, frizider i masina za p...


1 МКД
или предлог цена
03 авг 12:34ZAMRZNUVAC OBOD

Se prodava zamrznuvac za dlaboko OBOD. Poseduva 6 golemi fioki za...


5.000 МКД
или предлог цена
03 авг 10:11Mokrobranova Samsung

Raboti ispravna go nema podmetniot tanjir


800 МКД
или предлог цена
03 авг 10:00PRODAVAM DEL.ZA MAS.ZA PERENJE GORENJE,BEKO,FAVORIT,SIEMENS

Prodavam Programatori,Motori,Elektronika za Masini za perenje Gorenje...


1 МКД
или предлог цена
02 авг 01:20Racen paser delimano joy

Delimano Joy blender nov neupotreben


1 €
или предлог цена
01 авг 22:39Aparat za palacinki

Max aparat za palacinki nov neotpakuvan


1 €
или предлог цена
01 авг 22:39Сандак замрзнуваш LTH 450 лит

Целосно исправен, ниска цена


3.000 МКД
или предлог цена
01 авг 11:52Две микробранови печки CROWN SAMSUNG

Целосно исправни, користени само 4 години.


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 11:44Malo boljerce

Prodamam malo boljerce 10 litri Leov visoko montazno. Ispravno iscist...


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 11:04Malo boljerce

Prodavam malo boljerce 10litri nisko montazno so inoksen kazan. Ispra...


1.800 МКД
или предлог цена
01 авг 11:04Univerzalen nov ciklon filter za pravosmukalka (Samsung).

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Filterite se uni...


По Договор
или предлог цена
01 авг 10:06whirlpool pumpa za masina za perenje

Nova pumpa za whirlpool masina za perenje FL 5..... so 800 obrtai cen...


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 08:10Samsung G2736N

Ae prodava mikrobranova pecka Samsung G2736N si grill.


3.600 МКД
или предлог цена
30 јул 16:03Продавам Gorenje вградлив шпорет

Модел: EVPP 204 EU 20.1 DT Во одлична состојба, трофазен приклучок


1 €
или предлог цена
30 јул 15:07DIGITALEN TERMOMETAR SO VGRADENA SONDA + BATERII

Digitalen termometar so vgradena sonda + 2 novi baterii precizno mer...


300 МКД
или предлог цена
30 јул 08:20Univerzalen nov ciklon filter za pravosmukalka (Samsung).

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Filterite se uni...


По Договор
или предлог цена
25 јул 11:03Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам