8697 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES C220 CDI 170KS. (FACELIFT) UVOZ CH

MERCEDES-BENZ W204 REDIZAJN MODEL 2012, C 220 CDI 170KS. MOTOR NA LAN...


11.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

12 мар 08:30Промовирано

VW GOLF 5 1.9 TDI ODLICEN

Golf 5 1.9 Tdi 2006 godina Uvezen od Germanija Registriran do 14.03....


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:00Промовирано

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN-80KS--MODEL 2008--129.000 KM!!!NOVA!

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN--59KW--80KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO -...


4.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 мар 19:56Промовирано

Se prodava 1.9 tdi 90ps

Voziloto e redovno sevisirano golem I mal servis napraven , disk I pl...


5.100 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.450 €
Битола

Автомобили

Денес 19:07GLANZ YY 50 cc 2017god

Cetiritakten motor, kupen nov 2017god od misirlipromet, redovno servi...


799 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Денес 18:58Се продава Nissan Qashqai

Nissan Qashqai 2.0 DCI 110 KW - 150 KS . Нисанот е со највисоко ниво ...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:53FORD ESKORD 1.8 BENZIN

Kolata SE prodava na delovi Motor odlicen Ekstra ceni


1 €
или предлог цена
Денес 18:51GUMI 185/70 r14

Gumi 185/70r14 Gumite se proizvedeni 2021 godina Vozeni mnogu malce...


3.400 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 МКД
Денес 18:51PEZO 206 1.9D POLOVNI DELOVI

Polovni delovi za pezo 206 1.9d


1 €
или предлог цена
Денес 18:51Hyundai i30

Hyundai i30 redovno serisirano vozilo mala potrosuvacka na gorivo ate...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:30Scania i platforma

Se prodava scania so platforma vo odlicna sostojba registrirani mozi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 18:28  НОВ ОГЛАС

Prodavam dve letni michelin gumi 225/50/r17

Prodavam dve letni michelin gumi 225/50/r17 Gumite se vo dobra sost...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:24Prevoz na stoka

Vrsime prevoz na stoka niz makedonija so licencirani vozila imame i k...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 18:16Mercedes C220 CDI

Mercedes C220 CDI Classic, колата е редовно одржувана и сервисирана. ...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:01GUMI SAVA ESKIMO M S 195 65 15

Se prodavaat dve gumi Sava m s so dobra sara ne se krivi bez lepenki ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:48  НОВ ОГЛАС

Se prodava mercedes

Se prodava odlicen nercedes c200 dizel ful oprema mnogu mala potrosuv...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:38  НОВ ОГЛАС

Volani menjaci

Farbanje na koza sienje na menjaci https://ww...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:33  НОВ ОГЛАС

BANDAZI / BANDASI + GUMI 16ki 5x114,3 /JAPAN-KOREA VOZILA

Se prodavaat odlicno socuvani bandazi 16ki, so dobri zimski gumi CONT...


Денес 17:30  НОВ ОГЛАС

Mahindra 575DI nov 2021

Se prodava Mahindra 575DI kupen nov pred edna godina.


По Договор
или предлог цена
Денес 17:30STEYR 50hp

Се продава STEYR 8055 во одлична состојтба , донесен е од Швајцарија,...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:20Se prodava Nissan

Se prodava Nissan Qashqai 2008 god,napraven mal I golem servis pred 2...


7.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:15Peugeot 107 1.0 68ks 2010 Neuvezena Top Sostojba !!

Peugeot 107 1.0 68ks 2010 Facelift (Redizajn)NEUVEZENA !! Proizveden...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:13Seat Toledo 1.9 TDI 2006

Se prodava seat Toledo 2006 1.9 tdi 105hp odlicno zacuvano redovno se...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:59Aprilija 50

Aprilija 50 Motrceto pali ama ne odi ostetena osovina. Se prodava cel...


100 €
или предлог цена
Денес 16:59KUPUVAM TAPACIRI ZA W124..124 MERCEDES

Ponudete tapaciri kako na slikata boja


По Договор
или предлог цена
Денес 16:57  НОВ ОГЛАС

Garelli GSP 50

3600км Gianelli Reverse ауспух Malossi делови (ролни, филтер...) B...


900 €
или предлог цена
Денес 16:53  НОВ ОГЛАС

Prodavam poveke vrsti na bandasi celicni i aluminiumski

Celicni i aluminiumski bandasi povolno


1 €
или предлог цена
Денес 16:47Prodavam povolno novi gumi

Prodavam povolno novi gumi 195×65×15 Riken 255x35x19 Pirelli P zero...


1 €
или предлог цена
Денес 16:47FIAT PUNTO 3ka 1.3 MULTI DjET [ Corsa, Spark, Golf, Matis ]

- FIAT PUNTO 3KA 1. 3 MULTIJET - GODD. NA PROIZ. 2011g. - PRVA REGG....


4.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:39  НОВ ОГЛАС

CHEVROLET SPARK / BENZIN / PLIN

- CHEVROLET SPARK / BENZIN / PLIN [ ATESTIRAN ] - GODD. NA PROIZ. - ...


1.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:34  НОВ ОГЛАС

HYUNDAI i30 1.6 CRDi 2013 FULL OPREMA

BORD KOMPJUTER KLIMATROIK PARKINK SENZORI TEMPOMAT SENZOR ZA DOZD...


8.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:31Audi A6 2.7 TDI 180 kw 2007 godina

Se prodava Audi A6 vo odlicna sostojba, so realni 230000 km. - 2...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:07  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C 220 CDI PERFEKTEN!!!

PRODAVAME MERCEDES - BENZ C 220 CDI 2007 GODINA REG DO 07.2023 AVANGA...


7.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.700 €
Битола

Автомобили

Денес 16:02FIAT BRAVO 1.9 M-JET 120KS

BRAVOTO E REGISTRIRAN DO 24 02 2024 VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVA...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:59Delovi za fiat punto

Se prodavaat delovi za fiat punto1.1 benzin 1998 g.


10 МКД
или предлог цена
Денес 15:54  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT 1.9 TDI 105ks●BLUEMOTION●FUL OPREMA-2008/09god

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks- >>>●BLUEMOTION●<<< FULL OPREMA 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:42VW PASSAT 1.9 TDI 105ks COMFORTLINE 2008GODINA

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●COMFORTLINE●<<< 2008GODINA!!!�...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:41VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS TOUR OPREMA 2008 GODINA

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS ■TOUR OPREMA■ 2008 GODINA.🇩🇪�...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:414 CELICNI BANDASHI 16KI ORGINAL MERCEDES SO ZIK!●5X112●

●●SE PRODAVAAT 4 CELICNI BANDASHI 16KI ORGINAL MERCEDES SO ZIK! / Z...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:41AUDI A3--1.6 TDI 105KS-BLUEMOTION--PANORAMA--S-LINE 2010/11g

SE PRODAVA AUDI A3--1.6 TDI 105KS- BLUEMOTION--PANORAMA--SPORTBACK ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:41VW TIGUAN 2.0 TDI - SPORT&STYLE 2012/13 GODINA-ALCANTARA

SE PRODAVA VW TIGUAN 2.0 TDI - SPORT&STYLE 2012/13 GODINA-ALCANTARA!!...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:40Rezervno trkalo VW,Audi,Mercedes 5*112

Novo neupotrebuvano


Денес 15:38  НОВ ОГЛАС

Bmw e36

Само штопови имам Цена 3000 денари Праќам по карго


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:35  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 218

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам