Кавадарци
                   
3032 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mondeo 2.0 plin atest. Full klimatronik

Mondeoto e maksimalno zacivano, Bez gram korozija. Kupeno vo Mida so ...


4.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

13 авг 13:03Промовирано

Scania Servis Popravka Koordinator Coordinator Kompjuter Del

Vrsime popravka na koordinator na site Scania kamioni, imame I na zal...


99 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

10 авг 21:13Промовирано

Mercedes Benz C200 CDI

MERCEDES C 200CDI 136 KS - GREACI NA PREDNI SEDISTA - KLIMATRONIK D...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 10:18Промовирано

Bandazi 17

Bandazi 17 so solidni gumi 077 544 298


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:02Nissan Micra

Se prodava Nisan Micra 1,2 benzin, klima,elektrika na prozori,Novi zi...


2.600 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
3.100 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:48Ман 41-403

Се продава Ман 41-403 1998 год. Сандук Милер кипер 22м3. Ремонтиран м...


30.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 11:47Kamp

Prodavam kamp lociran voa kamp As struga


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Кампинг возила

Денес 11:45FIAT PUNTO EVO 1.4I 77 KS (LPG/TNG) 2010 G FULL NOVO ....

FIAT PUNTO EVO 1.4I 57 KV 77 KS 05.2010 GODINA EURO 5 FABRICKI BENZ/...


3.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:43LANDROVER FRELLANDER 2 TD4 2.2/152 KS (4X4)2010G FULL TOP !

LANDROVER FRELLANDER 2 TD4 2.2/152 KS 2010 GOD FULL OPREMA PANORAMA K...


8.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:43Bmw 520d 177ks - 07

BMW 520d 177ks 2007/08 Vo odlicna sostojba Smeneto ulie I site fil...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:17Golf 3

Sreden tip top...reg do 12 08 2023god... Cenata e fiksna...za podole...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:01SCANIA R410 Mega euro 6

Prodavam Scania R410 Mega vo odlicna sostojba 2014 godina euro 6 Redo...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
34.000 €
Кавадарци

Камиони

Денес 09:40Digalka za koli 2.5t

Se prodava Digalka za koli 2.5t Trofazen elektro motor Prenos na l...


1 €
или предлог цена
Денес 09:30Opel Vectra

Se prodava Opel vektra 1.9cdti vo dobra sostojba donesena od germanij...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.850 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:27Golf GTI

Vo odlicna sostojba napraven mal servis Kupena vo porshe skopje ...


12.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:26FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet O8 GOD FULL

SE PRODAVA FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet PROIZVEDENO 2008 god SO FUL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07FIAT GRANDE PUNTO 1.2 55KW FULL

SE PRODAVA FIAT GRANDE PUNTO 1.2 55 KW PROIZVEDENO 2006 GOD. SO FULL ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 GOD FULL

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.4 TDCI HDI PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPR...


3.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07FORD C MAX 1.6 HDI 66KW FULL

SE PRODAVA FORD C MAX 1.6 HDI 66 KW SO.FULL OPREMA KLIMA ELEKTRI...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 GOD FULL

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.4 TDCI HDI PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07POLOVNI VOZILA NA KREDIT C3 2010 GOD 1.1 FULL

SE PRODAVA CITROEN C3 1.1 PROIZVEDEN 2010 GOD SO FULL OPREMA KLIMA...


3.590 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07SKODA FABIA 1.2 HTP 06 GOD FULL

SE PRODAVA SKODA FABIA 1.2 HTP PROIZVEDENA 2006 GOD 55 KW SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06OPEL ASTRA 1.7 CDTI 05 FULL SERVISIRANA

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74KW PROIZVEDENA 2005 GOD SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06FORD FOKUS 1.6 HDI 07 GOD FULL PERFEKTEN

SE PRODAVA FORD FOKUS 1.6 HDI 80 KW PROIZVEDEN 2007 GOD SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06RENAULT CLIO 1.5 DCI 06 GOD FULL PERFEKTNO

SE PRODAVA RENAULT CLIO 1.5 DCI 59 KW PROIZVEDENO 2006 GOD SO FULL OP...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06OPEL.KORSA D 1.3 multijet 08 god FULL NOVA

SE PRODAVA OPEL KORSA D PROIZVEDENA 2008 GOD 1.3 MULTIJET 59 KW SO FU...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06HONDA CIVIC 2.2 CTDI 07 GOD FULL

SE PRODAVA HONDA CIVIC 2.2 103 KW PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPREMA...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06OPEL AGILA 1.3 multijet 2009 god FULL

SE PRODAVA OPEL AGILA PROIZVEDENA 2009 GOD 1.3 multijet 55 KW SO FULL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06MERCEDES SPRINTER - SO KABINA / СПРИНТЕР

На продажба е : Mercedes Sprinter - 316 * Произведено - 2012 го...


12.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Денес 09:04KUPUVAM FILTER ZA VODA

KUPUVAM FILTER ZA VODA ( KAPKA PO KAPKA SISTEM) KAKO OVOJ NA SLIKATA...


7 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 08:52Volvo S60 na delovi

Prodavam delovi za Volvo S60 2003ta so D5 motor glavata od motorot,...


800 €
или предлог цена
Денес 08:45  НОВ ОГЛАС

Сензор за Турбо за Мерцедес еуро.6

Се Продава нов сензор за турбо за мерцедес еуро.6 цена 3600. Ден.


3.600 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 08:40Резервар за МАН Еуро 6

Се Продава резервар за ман еуро 6 резерварот е 250 литри комплет со д...


300 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 08:39Bandazi 5x108 so gumi

Se prodavaat celicni bandazi so zimski gumi vo dobra sostojba, razmak...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 08:37Fiat Bravo 1.9mJet 120ks

Se prodava Fiat Bravo 1.9mJet/120ks -Gumi m+s -Klima odlicna -re...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:37Toyota Corolla 2.0 D4D 126ks.2007g

Kolata e registrirana do 04/08/2023g. Kolata ima 2 kluca Manuelen ...


5.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:36PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI 110 KS PANORAMA 2009 GODINA

PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI 110 KS PANORAMA 2009 GODINA TOP SOSTOJBA ...


5.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:26FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120 KS 2009GODINA NOVO !!!

FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120 KS 2009 GODINA FULL OPREMENO ...


4.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:26Keder Guma

Se prodava keder guma za opel astra J


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 08:11Seat Ibica 1.9 sdi

Seat Ibica 1.9 sdi 2002 Регистрирана Серво Електрика нема клима ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.400 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:20Fiat Punto Grande 1.2 i

Fiat Punto Grande 1.2 i 8v 2009 Неувезувано,Аутомобиле СК Год.на пр...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.850 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:20BMW X3 3.0d 4x4 NAVI

BMW X3 3.0d -AVTOMATIK 6-STEPEN MENUVAC -4X4 -KLIMATRONIK -NAVIG...


7.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:57FIAT PUNTO EVO 1.3JTD RACING/FAN

FIAT PUNTO EVO 1.3JTD -KLIMA -EL. NA PROZORI -CENTRALNO ZAKLUCUVAN...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:57Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам