2423 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT 2.0TDI 170KS 4 Motion FUll oprema super sostojba

VW PASSAT B7 2.0 TDI 2012(170ps) DSG 4-Motion✅ Se prodava passat b...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:06Промовирано

TOUAREG 3.0 DIESEL 2006

Za poveke detail javete se..


100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 11:38Промовирано

Se prodava Itno Mercedes C 200

//////Mercedes Avantgarde////// Mercedesot e vo ekstra sostojba. za ...


8.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:40Промовирано

Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


480 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:40Reno laguna 1.8 benzin

Reno laguna 1.8 na delovi


500 €
или предлог цена
Денес 13:39Alfa romeo 147 jtd 1.9 NA DELOVI

Volanska letva. Abs pumpa. Motor menjac i se so vi treba na delovi


500 €
или предлог цена
Денес 13:39Tico

Tico na delovi ili celo


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Seat leon 19 tdi 2006

Kola bez mana


4.555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:03BMW 316 ti Compact 2003

Prodavam bmw 316 ti compact 2003 god donesena od ch licno od mene i v...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:48Bmw 525 E60 Dizel

Kolata e servisirana pres 1000km,registrirana so novi zimski i rezerv...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:33Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)

Audito se prodava na delovi Se shto vi treba 2.0 140 ks BKD motor T...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:21Fiat Brava 1.9TD

Kolata e vo odlicna sostojva so novi zimski gumi odlicen dizel moto...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:07Sasija za Mercedes 22 32 so MK dokumenti

Se prodava odlicno socuvana sasija za Mercedes 22 32 vlekac so soobra...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

Денес 10:33FIAT BRAVO 1.6 D 105 M-JET 6+R 2008/9

Se prodava odlicno socuvano fiat bravo 1.6 105hp 2008/9 so 6 brzini p...


3.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:51OPEL Insignia 2.0 CDTI 160ks

Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks 2009. Registrirana do 03/2023...


7.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:47Se prodava Peugeot 206 1.1i

Registrirano Novi gumi Od prv gazda


1.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:25VW PASSAT 2.0TDI 170KS 4 Motion FUll oprema super sostojba

VW PASSAT B7 2.0 TDI 2012(170ps) DSG 4-Motion✅ Se prodava passat b...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:06Bombina Bobina za AUDI VW GOLF BUBA SEAT

Prodavam Bombina za 1.8 125ks AUDI VW GOLF BUBA SEAT


50 €
или предлог цена
Денес 08:59hemisko cistenje avtomobili i mebel

cistenje so hemiski ekstraktor masina i najkvalitetni hemiski prepara...


1 €
или предлог цена
Кичево

Останато

Денес 08:41ABS PUMPA VW SEAT AUDI 1KO614517BK

abs pumpa


150 €
или предлог цена
Денес 08:41Porshe cayenne

Porsheto e vo odlicna sostojba Cena 12.000eu ZA KES EKSTRA CENA Po...


12.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:23Alfa romeo GT 2.0i benzi

Voziloto e vo odlicna sostojba pali vozi Cena 3000eu ZA KES KESTRA...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:23Opel vektra 2.0i benzin plin

Voziloto e vo odlicna sostojba registrirano servisirano klima ispravn...


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:22VW Golf 4 1.4 16v | S-Auto Kicevo

Se prodava VW Golf 4 1.4 16v vo dobra sostojba


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 04:39  НОВ ОГЛАС

Renault Scenic 1.6 16v 2005 god A/C, reg / full

Se prodava Renault Scenic 1.6 16v 2005 god so full oprema, A/C ladi o...


2.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 04:33  НОВ ОГЛАС

Suzuki gs500e cafe racer

Se prodava suzuki gs500e kompletno restavriran praven za svoja dusa, ...


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
Вчера 23:53Bandashi 5x108 x16

Prodavam Aluminski Banadashi 5x108x16 i 4 solidni gumi Michelin . Iz...


Вчера 23:00Dunlop letni gumi !!! 175 60 15

Se prodavaat 4 lenti gumi Dunlop 175 60 15 Pominati 1000km Toyota ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:21Ford Fiesta 1.3 Benzin-Plin Atest

Kolata e servisirana,vo perfektna sostojba,moze da se proba vo sekoe ...


600 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 €
Кичево

Автомобили

Вчера 21:36TRAKA FLUORECENTNA ORIGINAL GERMANSKA

TRAKI FLUORECENTNI , CRVENA I SREBRENA SE DAVA NA DELENJE KOLKU STO ...


550 МКД
или предлог цена
Кичево

Камиони

Вчера 21:31  НОВ ОГЛАС

Mercedes ml 270cdi 170ks 2002god automatic

Registriran uste 6 meseci. Klima ispravna 4 novi gumi Servisira...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:25  НОВ ОГЛАС

Gradski avtobus

Gradski avtobus top sostojba


15.000 €
или предлог цена
Кичево

Автобуси

Вчера 19:57  НОВ ОГЛАС

Gradski avtobus

Gradski avtobus top sostojba


15.000 €
или предлог цена
Кичево

Автобуси

Вчера 19:56  НОВ ОГЛАС

ASTRA H 1.6 RABOTI NA METAN PLIN I BENZIN

### HITNO HITNO HITNO ### 👌 SE PRODAVA 👉 REDOK VAKOV MODEL ...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:04VW PASSAT B7 2012 2.0 TDI 4X4 DSG Avt. Ekstra sostojba

VW PASSAT 2.0TDI 170 KS 4 Motion 2012G KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJB...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:14  НОВ ОГЛАС

Audi A3

Ауди А3, 2000 година Сочувано со мали каросериски забелешки Од опрема...


2.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.300 €
Кичево

Автомобили

Вчера 15:22Se prodava Itno Mercedes C 200

//////Mercedes Avantgarde////// Mercedesot e vo ekstra sostojba. za ...


8.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:40Sava zimski gumi

Se prodava zimski gumi sava eskimo.


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:40* NOV EPS SENZOR ZA POLOZBA NA VOLANOT * - OPEL MERIVA

SE PRODAVA NOV EPS - SENZOR ZA POLOZBA NA VOLANOT ZA OPEL MERIVA ( od...


115 €
или предлог цена
Вчера 13:31mercedes c220cdi

smenet ulje novi gumi uba sostojba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:11GUMI 225 65 17

PILOVNI


60 €
или предлог цена
Вчера 12:06Audi A3 1.9 tdi 131ks sestak menjac

Kolata e registrirana cela godina do april 2023 i e vo mnogu dobra so...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:17Branici za audi a4 a5 2011 godina

Delovi za audi a4 a5 2011 godina predni branici


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:33Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам