Скопје Центар
                   
267 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honda CBR 125 R

Prodavam Honda CBR 125R Tel. 071276851


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 јун 20:16



Промовирано

Aprilia SR MAX 300

Prodavam Aprilija sr.max 300 god 2012 28000kl redovno odrzuvana reg d...


2.890 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:42



Prodavam NOV enduro 600cc motor SWM RS650R (Husqvarna TE630)

Prv sopstvenik, prodavam enduro motor SWM RS650R, kupen od Skopje. p...


5.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:40



Yamaha Tmax T-max 530

Prodavam sportski maksi skuter: Yamaha T-max 530 ABS, Mnogu dodatn...


10.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:40



Suzuki GSX-R 1000 K9-L1

Suzuki GSX-R 1000 K9-L1 M4-Exhaust motorot e vo perfektna sostojba !...


7.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:30



PRODAVAM YAMAHA MT 01

PRODAVAM YAMAHA MT 01,1700cc vo ispravna sostojba, redovno servisiran...


8.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:51



Aprilia Scarabeo 200- 2009 god

Aprilia scarabeo 200. mnogu socuvan. Odlicen motor. Servisiran. Realn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:20



YAMAHA FZ FAZER

Motorot e vo odlicna sostojba bez zabeleski


4.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:50



BMW K100 CAFE RACER

MOTOROT E VO TOP SOSTOJBA VO STILOT NA CAFE RACER SO NOVI DELOVI, REG...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:22



Piaggio medli 2017 VEZIR NOV

Se prodava vezir nov nekoristeno kako na slikata za motori piaggio me...


9.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 08:46



  НОВ ОГЛАС

GILERA NEXUS 125

Se prodava Vespa Gilera Nexus 2010 godina Odlicna sostojba max socuva...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 06:21



Vespa Sprint 155cc Racing Sixties Special Edition

Se prodava Vespa Sprint 155cc Racing Sixties Special Edition, so orig...


4.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 00:06



Honda cbr1000rr 2008

Регистрација (со впишана жолта боја на фолијата во сообраќајна) и зел...


6.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 23:47



Kawasaki er6n 650 2008 godina. 3500e

Registriran do 07. 2022 god. 23000 km. Poveke info na 072/932-996.


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 22:05



Honda Varadero 125cc. 1700e

Se prodava Honda Varadero 125cc. 2003 godina.Istecena registracija na...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 22:05



Se prodava YAMAHA FZ-6

Se prodava YAMAHA FZ-6 600cc Se prodava Yamaha Fz-6 600 cc odlicn...


3.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 16:32



BMW S1000XR

Prodavam mnogu socuvan motor BMW S1000XR so dva kluca Registriran so...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 12:33



Se prodava Agusta Brutale 921

Se ropdava Agusta Brutale 921 limitirana serija registriran na mk...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.690 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 09:31



Piaggio fly 100

Motorceto e vo odlicna sostojba


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 08:41



Piaggio Beverly 350cc

Prodavam piaggio beverly 350cc so 15.500km, redoovno servisiran, napr...


3.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 јун 14:17



Piaggio beverly 350 ST

Motorot e vo izvonredna sostojba Nov kais piaggio Novi rollni Ulj...


3.550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 јун 13:54



Piaggio x9 honda kawasaki suzuki yamaha

Piaggio 250ie evolution Kupen vo Mk 31 500 momentalna km Novi gumi...


1.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 јун 12:21



Skuter 125 cc 2018 god

Se prodava skuter vespa 125 cc so 2.000 km 2018 godina vo odlicna fab...


950 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
990 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 јун 17:36



Hamachi Honda 125cc 2018

Prodavam skuter vo odlicna sostojba registriran do 05.2023 sega napra...


950 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
990 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 јун 17:31



Prodavam skuter 150cc

Prodavam skuter 150cc vo vozna sostojba. Odlicen za vozenje mala pot...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 јун 12:39



Aprilia Shiver Naked-Touring

Aprilia Shiver 750cc 105ks kupena od Dinamix Liquid-cooled DOHC 90...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 јун 10:52



Super mashina

Registern Cela godina so Zeln karton bes nikakva mana


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јун 22:12



PRODAVAM APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS

Prodavam APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS perfektna sostojba 461 cm -...


3.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јун 17:03



Potpolno novi kozni moto farmerki AURES

Prodavam novi kozni farmerki Aures !Pantolanite se golemina 52


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јун 09:33



PRODAVAM KAWASAKI 650 2013 GODINA NOV

PRODAVAM KAWASAKI PERFEKTEN 2013 GODINA SO POMINATI 5800 KILOMETRI ...


5.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јун 08:52



Kross Cross yamaha 250cc

Se prodava kross yamaha 250cc 2013 god Servisiran komplet plocki, ul...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 јун 20:46



Piaggio Beverly 300ie

Piaggio Beverly 300cm3 registriran,servisiran,komplet so kufer moz...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 јун 14:14



Mondial zs 180cc

Mondial 180 cc 2018 godina 5...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 јун 11:18



PIAGGIO BEVERLY 350cc

Se prodavat piaggip Beverly 350cc full malosi ima novi gumi smeneti p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 јун 03:45



Aprilia Atlantic 250cc kako od salon

Aprilia Atlantic 250cc 2009god Vo perfektna sostojba ,redovno servis...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 јун 13:17



SYM 200cc 2018 extra cena

Motorot e vo top sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme ima napraven...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 јун 12:03



Suzuki Burgman 650 Executive ABS

Se prodava Suzuki Burgman 650, 2005, Executive, ABS. Motorot e vo top...


1.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 јун 07:37



2022 !!! Ktm 350 Xc-F Единствен во регионот

Се продава enduro KTM Xc-F 350 special edition . Моторот е речиси но...


9.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 јун 10:12



Motor Peugeot Satelis 250cc

Se prodava Peugeot motor 250 cc 2007 godina 19 000 km pominato, so po...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

18 јун 17:57



Aprilia AF1 125cc 1990

Se prodava Aprilia AF1 125cc, 2 taktna, so novi gumi, so ispravni dok...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

18 јун 10:39



Aprilia RS 125

Prodavam Aprilia RS 125 2t Alitalia Max Biaggi 2011 godina, registrir...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.999 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 јун 15:29



Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам