Скопје Центар
                   
273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se PRODAVA - Honda DOMINATOR

Motorot e vo top sostojba mnogu retko e vozen na teren, sostojbata se...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јул 17:52Промовирано

Ducati Multistrada 950

Kupen od dynamix. Registriran i kasko osiguran do April 2023 Garanc...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 авг 14:50Промовирано

Honda cbr1000rr 2008

Регистрација (со впишана жолта боја на фолијата во сообраќајна) и зел...


5.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 16:58Ducati Monster 821 Stealth

Telefon za kontakt: 075/535-000 Odlicna sostojba, prv sopstvenik ...


9.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:19Piaggio Beverly 350 Sport Touring

Prodavam Piaggio Beverly 350 Sport Touring vo perfektna sostojba so p...


4.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:26Suzuki Rmz 250 4t 2012 kros

Prodavam suzuki rmz 250 2012 godina 38 rabotni saati ima vo momentov ...


3.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:38Honda Varadero 125cc. 1700e

Se prodava Honda Varadero 125cc. 2003 god. Registriran do 07.2023. Od...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:11PRODAVAM APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS

Prodavam APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS perfektna sostojba 461 cm -...


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00Piaggio X10 350 executive abs asr

Skuterot e kako od salon. Poveke info na tel. 10 000 km pominati.


5.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:01PRODAVAM SYM GTS 300i EVO

Prodavam sym gts 300i evo vo odlicna sostojba sega servisirana so nov...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 10:04Suzuki Burgman 650 Executive ABS

Se prodava Suzuki Burgman 650, 2005, Executive, ABS. Motorot e vo top...


1.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.700 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 22:39Skuter Jonway 125 cc EXTRA

Se prodava skuter Hamachi 125 cc vo odlicna sostojba registriran do...


799 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 22:20Aprilia Tuono Factory 1100

Se prodava Aprilia Tuono Factory 1100 kupen Maj 2021va. Registriran d...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.500 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 20:57Се продава Triumph Tiger Explorer XC 1200

Моторот е во перфектна состојба,нови гуми , направен редовен сервис, ...


11.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:09Kawasaki GpZ 550

SE PRODAVA KAWASAKI GPZ 550 MK DOKUMENTI NE E REGISTRIRAN


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 14:07Piaggio Beverly Police 300cc (AKRAPOVIC) 11000km

Моторот е со 11000км,направен е сервис(масло,маслен и воздушен филтер...


4.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:07Se prodava Kee Way Silverblade 125cc 2017 godina

Se prodava Kee Way Silverblade 125cc 2017 godina. Skuterot e socuvan,...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 12:20BMW K100 CAFE RACER

MOTOROT E VO TOP SOSTOJBA VO STILOT NA CAFE RACER SO NOVI DELOVI, REG...


5.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 10:09Mondial zs 180cc

Mondial zs 180 cc 5 berzini 2018...


900 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.200 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 08:40Aprilia Shiver Naked-Touring

Aprilia Shiver 750cc 105ks kupena od Dinamix Liquid-cooled DOHC 90...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 авг 22:26Beta Italia Rr 50 ekstra zacuvana

Uvezena svajcarija ima soobrakajna Swiss moze da se carini,ispravna p...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 авг 21:06Piaggio Vespa 125S

Skuterot e redovno servisiran vo top sostojba


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 авг 15:00PRODAVAM KAWASAKI 650 2013 GODINA NOV

PRODAVAM KAWASAKI PERFEKTEN 2013 GODINA SO POMINATI 5800 KILOMETRI ...


5.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 авг 11:25Motor Peugeot Satelis 250cc

Se prodava Peugeot motor 250 cc 2007 godina 19 000 km pominato, so po...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

06 авг 23:13Se prodava BMW K1600 GT, 2012god, Full opremen

Odlicno socuvan so celosna servisna istorija. Registriran i zelen kar...


11.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

06 авг 17:32Kross Cross yamaha 250cc

Se prodava kross yamaha 250cc 2013 god Servisiran komplet plocki, ul...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

06 авг 16:40Piaggio Beverly 250 2004

Prodavam Piaggio Beverly 250 2004 vo perfektna sostojba so pominati o...


2.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.400 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 15:43ATV CFMOTO CFORCE 520L **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 520L (T3b) Модел на влезно ниво на платформата на послабиот...


6.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17UTV CFMOTO UFORCE 1000 EPS **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

UFORCE 1000 EPS (T3b) Фантастични управувачки перформанси, заедно ...


16.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 700 CL-X Heritage **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

700 CL-X Heritage Безвременски дизајн - врвни перформанси! Доживеј...


7.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 650MT **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

650MT Најпродаваниот CFMOTO моторцикл во светот! Сакате да премин...


6.790 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 300NK **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

300NK Напредок во сите насоки! Моделите со помала кубикажа сега се...


4.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17ATV CFMOTO CFORCE 1000XC **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 1000XC (T3b) Возило за вистински љубители на возбудливи ава...


12.690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17ATV CFMOTO CFORCE 450L **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 450L (T3b) Компактно, цврсто и безбедно возило CFORCE 450L,...


6.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 800MT Touring **НОВО** 5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

800MT Touring Новиот 800МТ е насочен да ги исполни очекувањата и н...


11.790 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17SSV CFMOTO ZFORCE 1000 SPORT EPS **НОВО** НА 48 РАТИ!!!

ZFORCE 1000 SPORT (T3b) Дали сте виделе поубаво возило? Сепак, уба...


16.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16ATV CFMOTO CFORCE 625 Touring **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 625 Touring (T3b) Најбараниот модел на АТВ, не само во Маке...


8.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16UTV CFMOTO UFORCE 600 EPS **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

UFORCE 600 EPS (T3b) Потполно новоразвиена верзија на популарниот ...


11.890 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16CFMOTO 300SR **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

300SR SportRacing...иницијалите во името доста за тоа кажуваат. Тр...


4.690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16CFMOTO 700 CL-X Sport **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

700 CL-X Sport Најновиот модел од фамилијата CL-X. Модерен Cafe ...


7.890 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16ATV CFMOTO CFORCE 850XC **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 850XC (T3b) Возило за вистински љубители на возбудливи аван...


11.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16Se prodava

Reg do 15.09 odlicna sostojba dodatna oprema 070820442


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:08Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам