Тетово
                   
928 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vw Caddy 2013

VW CADDY 1.6 75 PS 308.000km, 2013- Pronari i parë, e bleur ne Porche...


9.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 дек 19:27Промовирано

BMW 840d xDrive LCI M Sport Pro

2021 god 235kw/320ps Naj Full Oprema Do 2025 god ima garancija kolat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

02 дек 17:45Промовирано

Opel Cosra 1.3 CDTI 75KS ACTIVE 2013

Kolata e kupena od prv sopstvenik Donesena so vozenje od Slovenija ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.700 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:28Промовирано

BMW X3

Se prodava dobro socuvan BMW X3 3.0D Xdrive manuel bez nikakov proble...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:37BMW 118d

Bmw 118d So realni kilometri, registrirana do novembar 2023


4.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:37BMW 530d GT 2016-17

BMW 530d GT model 2016-2017 euro 6 najvisoko nivo na oprema full s...


30.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:08Odlicna Opel Antara 2.0 CDTI 4X4 Registriran Zelen Karton

075-351-351 075-351-351 ✅ Odlicen Opel Antara 2.0 CDTI 4X4 Regis...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:10Staklo Mercedes A170 CDI 2001 Godina Registiran Cela Godina

077-97-00-55 Infooo Infoo 077-97-00-55 infoooo samoo Odlicen Merc...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:091.9 jtd odlična 076200397

Servis komplet so dobri gumi karoserijski e odlična motor mjenjač se ...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 07:38Citroen C8 Odlicna sostojba 076200397

Servis registrirano novi gumi moze I zamena odlicna vozilo


2.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 07:38Audi a3 sportback 2007 1.9 tdi 105hp 75kw

Se prodava Audi a3 2007 sportback 1.9tdi 105hp 77kw so celosno naprav...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 06:43Seat Altea 1.9 Tdi Godina 2007

Kolata e vo perfektna sostojba Godina vo sobrakajna 2007 full opr...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:32Ford fokus odlicen moze zamena

Fokusot e vo perfektna sostojba redovno odrzuvan stotuku celosno serv...


3.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:21BMW 118D TOPPP

Od oprema poseduva -Dvozonska klima -Elektrika na site stakla -Elektr...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:42  НОВ ОГЛАС

Golf 6 140ks odlicen!

Golfot e uvezen od germanija pred edna godina i e vo odlicna sostojba...


8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:24  НОВ ОГЛАС

Bmw 120 D Coupe M Packet

Vo odlicna sostojba Full oprema So servisna kniska


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:22Audi A3 1.9 77kw 2009/8

MOZE ZAMENA AUDITO e vo odlicna sostojba so super menjac nikakov zvu...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:19Opel Astra H GTC benzin plin

Prodavam Opel Astra H GTC, 2008 godina, 1.4 benzin/plin 66kw. Kolata ...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:55Opel astra H h 1.4

Opel astra H 1.4 benzin od prv sopstvenik So servisna knishka,2 klu...


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:25Bmw 530d moze zamena

Bmw 530d Registrirana so zelen karton edna godina Servis praen ulje f...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:21VW Bora 1.9 tdi PD MOTOR Top sostojba MOZE ZAMENA

VW Bora Golf4 1.9 Tdi PD Motor AJM 2 crveni 6 brzini Vo Odlicna sost...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:11Peugeot 307 Stranska Na Delovi

Peugeot 307 2.0 HDI samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:05Citroen C3 Stranska Na Delovi

Citroen C3 benzin samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:05Mercedes E270

Se prodava Mercedes e270 elegance Registriran i servisiran Parking ...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00GOLF IV 1.9 TDI 110 KS

Makina ësht në super gjendje te mirë të gjitha shërbimet e bera. Nuk...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00OPEL VECTA 1.8 BENZIN FUL

Vectrata e vo odlicna sostojba i dobra kondicia za vozenje.Ima ful op...


850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39RENAULT MEGANE COUPE 1.6 BENZIN FUL ODLICNA

Renaultit e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motir podvo...


1.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39CITROEN PICASSO 1.6 HDI FUL PERFEKTNA

Picassoto e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor pod...


2.750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.850 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET FUL TOP SOSTOJBA

Puntoto e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.999 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39OPEL ASTRA 20DTI FUL PERFEKTNA 2004G.

Astrata e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39MERCEDES a170 FUL PERFEKTEN

Mercedesot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor po...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39OPEL ASTRA H 1.6 BENZIN plin ful kako nova

Astrata e kako nova bilo nadvoresno vnatresno motor podvozje i dr.Ima...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39SEAT IBIZA 1.4 TDI 59KW FUL KAKO NOVO

Ibizata e kako nova bilo nadvoresno vnatresno motor podvozje i dr.Ima...


4.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:38FIAT PUNTO 1.2 BENZIN PERFEKTNO

Puntoto e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvo...


1.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:38HITNONSE PRODAVA FORD FOCUS MK2.VO PERFETNA SOSTOJBA

se prodava ford focus mk2 .2.0 tdci vo perfektna sostojba i karosoris...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:58FIAT PUNTO 1.2 i 2007 god perfektna sostojba

Se prodava. Info 070 640 777 Fiat punto 1.2i 44kw benzin 2007 go...


1.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:43Opel corsa 1.0 i 1998 gos odlicna sostojba

Se prodava İnfo 070 640 777 Opel corsa 1.0i motor na lance 1998...


1.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:43SMART ForFour 1.3Benzin 🇨🇭🇨🇭LINE

Smart ForFour 1.3Benzin,2004godina,manuellen menuvac,70kw-95ps,uvezen...


2.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32NISSAN MICRA 1.6SR

Nissan Micra 1.6 SR,benzin, 2006 godina,153.xxx km uvezeno od Svajcar...


4.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32SEAT ALTEA 2.0 FR

Seat Altea 2.0 FR,125kw-170ps,2006 godina,manuellen menuvac 6st.,klim...


4.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina

Se prodava VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina ,manuellen 6st menuvac,103kw-...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32MERCEDES VITO 114 CDI 2016 Godina

Se prodava Mercedes Vito 114 CDI 2016 godina,7G Tronik avtomatski men...


18.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32FIAT PUNTO 1.4 TURBO

Se prodava Fiat Punto 1.4 benzin Turbo,2009 godina ,uvezena od Svajca...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам