Тетово
                   
1038 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MINI COOPER ONE 1.4

2010/9 godina Mini Cooper ONE 1.4i -95 ps, 6 brzini. ...


4.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
5.500 €
Тетово

Автомобили

26 сеп 15:42Промовирано

Alfa Romeo MiTo

Alfa Romeo MITO Viti/Година: 2010 1.6 Diesel JTD Të kaluara/Поминати:...


3.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.400 €
Тетово

Автомобили

16 сеп 13:32Промовирано

Ford Kuga 1.5 TDCi Titanium

Се продава Ford Kuga 1.5 TDCi 120ks 2WD Titanium 2018/19 год со помин...


20.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 AVTOMATIK 06g. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 2006 / 2005god. Maksimalno socuvan. ...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 10:03MERCEDES ML 270CDI 120kw 4x4 2001god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 270CDI 120kw AVTOMATIK 4x4H 4X4L Proizveden 2001god. ...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 10:03VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw 136.000km. 2016god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw Proizveden 12. 2015god. Pominati 136.000...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 10:03VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012 / 2011god. Maksimalno socuva...


11.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 10:03AUDI A4 3.0 TDI 176kw 4x4 QUATTRO 2009god. "AVTOCENTAR"

AUDI A4 3.0 TDI 176kw 4x4 QUATTRO 6-BRZINI 2009 / 2008god. MAKSIM...


10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 10:03VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 6 2.0 TDI 103kw ( 140ks ) DSG AVTOMATIK 2010 / 2009god. ...


8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 10:02VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010 / 2009god. Vo ekstra...


8.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 10:02MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008 / 2007god. Ekstra socuvan ...


8.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 10:02OPEL CORSA 1.3 CDTI 55kw 129.000km. 2017god. "AVTOCENTAR"

OPEL CORSA 1.3 CDTI 55kw 129.000km. Proizvedena 2017god. Full ...


8.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 10:02JAGUAR X-TYPE 2.2 TDI 107kw AVTOMATIK 2009god. "AVTOCENTAR"

JAGUAR X-TYPE 2.2 TDI 107kw AVTOMATIK 2009 / 2008god. MAKSIMALNO...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 10:02VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 6-brzini 2005g. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 6-brzini 2005 / 2004god. ( GTD oprema ) ...


4.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 10:02VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw REG. 2004g. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 2004 / 2003god. Vo ekstra sostojba . *...


4.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 10:02SEAT LEON 1.9 TDI 77kw 2007god. "AVTOCENTAR"

SEAT LEON 1.9 TDI 77kw 2007 / 2006god. Maksimalno socuvan. *...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 10:02BMW X3 2.0 Xdrive avtomatik

BMW X3 x-drive 2.0 177ks


9.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 10:00SEAT IBIZA 1.4 TDI 59kw 2011god. "AVTOCENTAR"

SEAT IBIZA 1.4 TDI 59kw 2011 / 2010god. Maksimalno socuvana . ...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 09:59MAZDA 5 2.0 TDI 81kw 7-sedista 2008god. "AVTOCENTAR"

MAZDA 5 2.0 TDI 81kw 7-sedista 2008 / 2007god. Maksimalno socuva...


4.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 09:59VW POLO 1.2 44kw BENZIN / PLIN 2009god. "AVTOCENTAR"

VW POLO 1.2 44kw 2009 / 2008god. ( So A-test plin dizna sistem ) ...


3.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 09:59CHEVROLET AVEO 1.2 62kw BENZIN / PLIN 2010god. "AVTOCENTAR"

CHEVROLET AVEO 1.2 62kw BENZIN / PLIN 2010 / 2009god. ( A-test pl...


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 09:59VW PASSAT 1.8 55kw 93god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 1.8 55kw 93god. Ekstra socuvan. ( so Plin nema a-test...


1.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 09:59MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 120kw 6-brzini PLIN 2001god.

((( Na stranski tabli ))) MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 120kw 6-brzini ...


1.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 09:58MERCEDES 123 240 DIZEL 1981god.

MERCEDES 123 240 DIZEL Proizveden 1981god. Maksimalno socuvan . ...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 09:58BMW e90 320D 120kw AVTOMATIK 2006g. "AVTOCENTAR"

BMW e90 320D 120kw AVTOMATIK Proizvedeno 2006 / 2005g. Ekstra so...


6.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 09:58LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw 2014god. "AVTOCENTAR"

LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw ( MERCEDES MOTOR i MENJAC ) Proizveden...


21.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 09:58Passat 2.0 Tdi 2011 Highline

Passat 2.0 Tdi 2011 Registrirano so zelen karton do 09 09 2023 Avt...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 08:48VW Passat 2.0 tdi, 140ps, 8v, 2007

VW Passat 2.0 tdi, 140ps, 8v, 2007 Registriran so zelen karton do 07/...


5.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 08:00Ww TOURAN 19 TDi GOD 2006 Org Km 185 Hijladi

Vozilloto je vo solidna sostoba ot oprema poseduva :Abs.esp.servo.Bor...


4.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 сеп 07:57Hybdai terrecan so full oprema

Regularno servisirana,klima,kozni sedista so kompletna oprema, i cetr...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 21:11Bmw 120 D Coupe M Packet

Vo odlicna sostojba Full oprema So servisna kniska


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 20:46Ford Mondeo 2.0Tdci Samo Dellovi /Vetem Pjes

Ford Mondeo 2.0Tdci Samo Dellovi /Vetem Pjes


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 20:33Ford Fiesta 14Benzin Samo Delovi /Vetem Pjes

Ford Fiesta 14Benzin Samo Delovi /Vetem Pjes


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 20:32Opell Meriva Benzin 18 Samo Delovi / Vetem pjes

Opell Meriva Benzin 18 Samo Dellovi / Vetem Pjes


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 20:32Bmw E46 330 4/4 Fecelift Samo Delovi/Vetem Pjes

Bmw E46 330 4/4 Fecelift Samo Delovi/Vetem Pjes


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 20:32BMW 320D

Bmw 320d 136ps 330000km 2300 euro imaat registracija do april 2023


2.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 19:40Podobar Zdravje Audi A4 2.0 TDI 8V Registriran Zelen Karton

Info samo na telefon na sms poraki ne odgovaram 075-351-351 ✅☎️ Perf...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 18:53Podobar Zdravje Golf 6 2.0 TDI Blumotion 2010 Godina 6 Menia

Info samo na telefon na sms poraki ne odgovaram 075-351-351 ✅☎️✅✅✅✅ ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 18:53Odlicna Seat Ibiza 1.9 Tdi Najdobriot Motor 66 Kw Klima

075-351-351 075-351-351 Info Samo na Telefon Na Sms Poraki Ne Odgo...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 18:53VW GOLF 7 1.6 TDI 110 PS BLUEMOTION 2014

CENA:11900€ Se Prodava VW Golf 7 1.6 Tdi 110 Ps 6 Berzini Bluemotion...


11.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 17:25Golf 5 1.9 Tdi 105 Ps Confortline2006/7

Se Prodava Vw Golf 5 1.9 Tdi 105 Ps 2006 u Kniska Praen Servis Ulje F...


4.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 17:25Opel zafira -08

Se prodava opel zafira 1.9cdti Proizvedena 12/2007 Avtomatik menuv...


3.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 16:54Mercedes-Benz 220 CDI Automatic

Cena po dogovor. Cmimi sipash marveshjes.


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 16:05Страна 3 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам