Тетово
                   
1056 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 318d E90 2007 god

Se prodava BMW 318d E90 vo odlicna sostojba. Krem koza interior. So p...


6.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
7.200 €
Тетово

Автомобили

11 јун 13:00Промовирано

Golf 7 1.6 BMT NEUVEZAN OD PORSCHE *TOP*

Se prodava Golf 7 BLUEMOTION proizveden dekemvri 2014 Kupuvan od Po...


14.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
15.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:42Промовирано

VW VOLKSWAGEN TOURAN 7 SEDISTA 1.9 TDI

VW TOURAN SO 7 SEDISTA REGISTRIRAN DO 05.2023 2003-2004 1.9 TDI DI...


4.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:03Opel Corsa korsa 1.3

Opel corsa vo odlicna sostojba 2004/5 1.3 cdti, napraveno Mal servis ...


2.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:07Hybdai terrecan so full oprema

Regularno servisirana,klima,kozni sedista so kompletna oprema, i cetr...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Volkswagen sharan

Prodavam Volkswagen Sharan 2012-2013 god 2.0TDI BlueMotion avtomatki ...


10.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00PEUGEOT 207 PLIN TOPPPP

Se prodava PEUGEOT 207 garazirano, servusirano, prva boja, ne uvezeno...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:38polo 19 D ekonomicno regi cela godina

moze da se vidi i proba vo sekoe vreme


1.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:42Opel Meriva 1.4 benzin 90ps moze Zamena,Registriran servisir

Opel Meriva 1.4 Benzin Eco Tec 66kw (90ps) 235 135 km Servisiran ...


2.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.150 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:31VW.GOLF 5 1.9 TDI 74 KW FUL ODLICEN

Golfot e vo dobra sostojba i odlicna kondicia.Karoseriski interier mo...


3.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:10  НОВ ОГЛАС

MERCEDES A 180 CDI FUL ODLICEN

Mercedesot e vo odlicna sostojba kako karoseriski interier motor podo...


2.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:10  НОВ ОГЛАС

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL SO 5 SEDIST MOZE ZAMENAA

Tourneoto e vo dobra sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozj...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:10  НОВ ОГЛАС

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI FUL ODLICEN REDIZAJN

Getzot e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:10OPEL ASTRA 1.6 BEZIN 74KW FUL PERFEKTNA

Astrata e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:10AUDI A3 1.9 TDI FUL TOP SOSTOJBA

Audito e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvozj...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:10VW.PASSAT 1.9 TDI 81KW FUL

Passatot e vo top sostojba za vozenje.Ima odlicen motor.odlicen inter...


1.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:09PEUGEOT 107 1.0 BENZIN FUL KAKO NOVO

Peugeotot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor pod...


2.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:09VW.POLO 1.2 BENZIN A-TEST PLIN KAKO NOVI

Poloto e vo odlicna sistojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


2.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:09Golf 16 Benzin god 1994

Vozilloto je vo solidna sostojba ot oprema ima :Servo vollan .radio.c...


800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:59Golf 7 1.6 BMT NEUVEZAN OD PORSCHE *TOP*

Se prodava Golf 7 BLUEMOTION proizveden dekemvri 2014 Kupuvan od Po...


14.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
15.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:42Golf

Golf VI Se porodava Golf VI,2.0 TDI 81 KW,110 KS, proizveden 2009 g. ...


7.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.100 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:30Fiat Doblo 1.3 Multijet 2012 Tovarno

Fiat Doblo 1.3 Multijet 66kw 90ks Tovarno Godina 2012 Registrirana i ...


1 €
или предлог цена
- 83 % Попуст
6 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:53Se prodava Opel astra h

.opel astra h 1.4 2006 g so realni kilometri maksimalno socuvana vo ...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:22  НОВ ОГЛАС

BMW e39 530d 5 1999 socuvan

Se prodava bmw e39 530d socuvan, so napraveni site servisi. Ima realn...


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Тетово

Автомобили

Денес 00:47Opel Corsa 1.0 Benz

Opel korsa 1.0benz Servo Abs Dve novi gumi Kupena od prv sopstveni...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:43Se prodava Pezo 508 1.6hdi,top sostojba

Se prodava Pezo 508 SW 1.6hdi,potrosuvacka otvoreno 4.4,grad do 6.0 l...


8.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 23:36Mercedes e220

Mercedes-Benz e220 cdi avangarde Reg cela god so zelen karton Serv...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:36  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA G

Opel astra g 1.6 8v 55kw Klima, benzin/plin, registrirana. Solidna ...


1.699 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:26Opel zafira -08

Se prodava opel zafira 1.9cdti Proizvedena 12/2007 Avtomatik menuv...


3.939 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:04Bmw 530d f10 ///M 8g tronic

Bmw 530d f10 ///M 2010 245ps 210.000km 8gtronic M paket Bmw intelegen...


17.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:00Audi A6 3.0tdi quattro *matrix*s-line*bang&olufsen*

Audi A6 3.0tdi quattro 272ps 2018 119.000km Quattro Matrix headlights...


36.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:00Bmw 530d f10 *HUD*Softclose*siber*

Bmw 530d f10.Business pack •2011 •230000km servisna kniska •8g automa...


18.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:00Mercedes c220cdi automatic facelift

Mercedes c220 automatic 2006 110kw/150ps 7g tronic 330.000km so ser...


5.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:59Vw Golf 7.5 2.0tdi Higline *panorama*virtual*led*distronic*

Vw Golf 7.5 2.0tdi highline 19500€ *led*panorama*digital cluster*kess...


19.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:59BMW 320D 163KS 2006/5 REG. CELA GOD

Bmw 320d 120KW 163KS 2006/5 vo kniska vo super sostojba motor menuvac...


4.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.200 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:43Opel Meriva 1.4 benzin 90ps moze Zamena naša dopla Regi,serv

Opel Meriva 1.4 Benzin 66kw (90ps) ECO TEC 235 135 km Servisira...


2.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.150 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:29Mercedes A180d 2005 god

se prodava mercedes a180d odlicna sostojba redovno servisiran reg do ...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:24Se prodava ekstra Jeep Grand Cherokee 2008

Se prodava registriran Jeep Grand Cherokee od 2008 godina. Avtomatski...


8.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:56Mercedes-Benz E220

Mercedes-Benz E220 Avangart Nivo na oprema Za poveke info : ht...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:20BMW X1

BMW X1 2.0Dizel (110kw-150ks) Kupena u M-car skopje


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:20Opel Corsa

Opel Corsa 1.3Cdti 955kw-75ks ) Enjoy + nivo na oprema Registriran...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:20Opel Combo

Opel Combo 1.6 Cdti (77kw-105ks) Kupena u nasiot salon Od prv g...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:20Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам