44 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SONY DSCH300 35x ОПТИЧКИ ЗУМ

Екран:3.0”(7.5cm)TFT LCD 20.1 мегапиксели Сензор: Super HAD CCD од ...


8.500 МКД
или предлог цена
25 јан 21:56Nikon Coolpix L120

Se prodava nikon coolpix l120 bukvalno kako nov mnogu malku koristen ...


6.000 МКД
или предлог цена
25 јан 16:58NIKON D40 komplet

Prodavam NIKON D40 so objektiv, remen, torbicka, polnac.... komplet. ...


1 €
или предлог цена
24 јан 07:27canon 7d

Se prodava canon 7D+objektiv 18-135mm vo perfektna sostojba Original...


По Договор
или предлог цена
22 јан 20:19FUJIFILM X-T200 многу малку користен топ понуда

FUJIFILM X-T200 so original polnac, baterija odlicna, memoriska karti...


499 €
или предлог цена
20 јан 21:07Canon 5d mark 3 + Canon EF 16-35mm f/4L IS USM

Se prodava Canon 5d mark3 shutter 170k


1.350 €
или предлог цена
20 јан 14:41Nikon D3200 Nov profesionalen Ekstra

Zdr..... Prodavam NIKON D3200 digitalen profesionalen aparat koristen...


300 €
или предлог цена
20 јан 14:26Digitalen aparat Nikon P510

Se prodava Nikon aparat so exstra zoom x42 vo ispravna sostojba .So ...


1 €
или предлог цена
17 јан 09:26Sony DSC-F707

U ispravnom stanju pravi 5 MGPX prodaje se sa adapterom baterijom U...


60 €
или предлог цена
13 јан 01:53Canon 5D mark 4

Koristen 5d mark 4 so 160k shutter. vo odlicna sostojba.


1.250 €
или предлог цена
05 јан 10:09prodavam Kodak i Exakta fotoaparati na film

polovni fotoaparati


100 €
или предлог цена
01 јан 15:34Nikon D5300 - Како нов

Се продава DSLR фотоапарат, NIKON D5300, со 18-55 Објектив. Апаратот ...


300 €
или предлог цена
30 дек 22:16NIKON D7000 SO OPREMA

NIKON D7000 TELO..... 235e OBJEKTIVI: NIKON 28-200MM....135e MOZN...


290 €
или предлог цена
29 дек 13:25GoPro hero 8 black (kako nov)

Nema ni tragi od koristenje, bukfalno kako od prodavnica, mnogu dodat...


20.000 МКД
или предлог цена
15 дек 13:45Sony A6000 so objektivi

Sony A6000 so 7k SC 9/10 300e Sony 16-50mm 9/10 100e Sigma 16mm f1....


350 €
или предлог цена
13 дек 15:56Samyang 1.4/85mm

Objektivot e nov ne koristen za Nikon


1 €
или предлог цена
01 дек 19:53Nikon

Ispraven fotoapatat


2.500 МКД
или предлог цена
01 дек 07:58Prodavam Sony Cybershot DSC-H10

Prodavam skoro nov Sony Cybershot DSC-H10 bez baterija i polnac. Rabo...


2.000 МКД
или предлог цена
10 окт 17:59canon eos M50 mirrorless

Se prodava canon eos m50 mirrorless , skoro kako nov so memoriska kar...


33.000 МКД
или предлог цена
04 окт 13:00Sony DSC-T900 i Sony DSC-T700

Ispravni i testirani prodaju se sa baterijama punjacem i karticom od ...


100 €
или предлог цена
28 сеп 11:28SONY DSC-TX10 Waterproof aparat

Sony Cybershot DSC-TX10 2 komada Ispravni i testirani prodaju s...


150 €
или предлог цена
23 сеп 14:23canon eos M50 mirrorless

Se prodava canon eos m50 mirrorless, skoro kako nov + memoriska karti...


33.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 11:08canon eos M50 mirrorless

Se prodava canon eos M50 mirrorless, pod garancija skoro kako nov, mn...


36.500 МКД
или предлог цена
09 сеп 19:00Се продава ЕОS Canon 4000D 18-55

Се продава дигитален фотоапарат Canon 4000D, во перфектна состојба, в...


1 €
или предлог цена
19 авг 19:13Продавам Nikon D60

Се продава Nikon D60 во перфектна техничка состојба. Со комплетот иде...


150 €
или предлог цена
15 јул 18:44Canon lanser 20

Prodavam canon aparat lanser super socuvan i raboti sve super.


3 €
или предлог цена
17 јун 21:09Fujica AX-1 X-Fujinon 1:2.2 f=55 mm

Donet iz Svajcarske


50 €
или предлог цена
02 јун 13:42Hemikal;ija za razvivanje na filmovi

Se prodava hemikalija za razvivanje na kolor filmovi, orginal Kodakov...


100 €
или предлог цена
01 мај 23:53Canon eos 600 s

Prodavam foto aparat canon eos600d So oprema magacin ta dupla bater...


200 €
или предлог цена
20 јан 00:54Baterii i polnaci za SONY,OLIMPUS,CANON

Baterii i polnaci za SONY,OLIMPUS,CANON po povolni ceni .tel 079 251 ...


600 МКД
или предлог цена
31 дек 15:38Sony,Nikon,Olympus digitalni aparati

Sony,Nikon,Olympus digitalni aparati kako novi so polnac i baterija 0...


850 МКД
или предлог цена
11 сеп 18:04CANON Baterija BP-511a

CANON Baterija BP 511a za 20d,30d,40d,50d,5d,d30,d60,p shot g1,g2,g3,...


1.200 МКД
или предлог цена
20 апр 12:59Продавам Canon 5D Mark 3

Продавам Canon 5D Mark 3 во одлична состојба. цена по договор кон...


1.100 €
или предлог цена
19 ное 22:52Nikon GP-1A

Nikon GP 1a


1 €
или предлог цена
21 окт 10:06KUPUVAM CANON S110

Kupuvam Canon S110 ispraven ili neispraven 078 313 469


1 €
или предлог цена
24 сеп 13:09Nikon ML-3 Remote Control Set

Nikon ML-3 Remote Control Set


100 €
или предлог цена
11 авг 15:31Prodavam Canon Extender EF 2x II

Prodavam Canon Extender EF 2x II Cena 270 evra


270 €
или предлог цена
07 јул 00:35Canon i Sigma objektivi

Canon i Sigma objektivi i baterii za Panasonic i Sony aparati po povo...


2.800 МКД
или предлог цена
29 јун 12:45PENTAX W 20 7mpx 3x optical zoom

PENTAX W 20 7mpx WATERPROOF,DUSTPROOF ,2,5inch lcd kako nov po povoln...


1.000 МКД
или предлог цена
25 мај 12:31PANASONIC DMC-TZ 2 made in japan

PANASONIC DMC-TZ 2 made in japan 6mpx 10 optical zoom kako nov cena p...


1.400 МКД
или предлог цена
10 дек 11:13Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам