Берово
                           
4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo centarot na Berovo

83 m2 + 11 m2 Podrum + garaza. Dve spalni sobi, banja + wc i terasa...


45.000 €
или предлог цена
Берово

Станови

22 окт 15:20Се продава 4 собен стан во Берово

Се продава стан во центарот на Берово, кај полициската станица. По...


70.000 €
или предлог цена
Берово

Станови

02 дек 12:22Се продава стан на две нивоа, реновиран со сопствено парно

Целосно опремен и реновиран во 2015 год со дневен престој, кујна, тра...


600 €
или предлог цена
Берово

Станови

17 јун 11:11Stan Mnogu topol vo zima laden vo leto,

Stanot se naoga pred policijata vo Berovo, mnogu dobar raspored ima p...


20.500 €
или предлог цена
Берово

Станови

31 авг 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам