3817 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava mercedes A 180

Se prodava mercedes A 180


5.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

20 сеп 12:52Промовирано

VW Passat 1.4 TSI ECOFUEL Automatic

Passat 1.4 tsi EcoFuel, vozilo so fabricki METAN / CNG ured Euro 5 m...


6.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

28 сеп 14:50Промовирано

Se prodava Ford Fiesta

Се продава Форд Фиеста, произведена 2006, купена од Германија од прв ...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
Карпош / Скопје

Автомобили

27 сеп 11:04Промовирано

BMW F11 520d X-DRIVE 190KS NOVIOT MOTOR proizvedeno 2014g.

💥BMW F10 520d X-DRIVE 190KS NOVIOT MOTOR proizvedeno 2014g.FACELIFT ...


23.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:59OPEL MOKKA 1.7CDTI dizel 2013g. NAVIGACIJA KOZHA /SUV,

💥Se prodava💥 Kolata se naoga vo Skopje ❗ Moze zamena so vasa dopla...


11.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:58PEUGEOT 308 1.6 BLUE-e-HDI 92 KS EURO-6B MOTOR, 12.2015god

💥Se prodava 💥 Kolata se naoga vo Skopje ❗ 👉PEUGEOT 308 1.6 BLUE...


8.660 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:58MINI ONE 1.4 BENZIN 95 KS

KOLATA E MAKSIMALNO SOCUVANA, REDOVNO ODRZUVANA I SERVISIRANA, TROKRA...


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:55AUDI A7 3.0 TDI 245 ps QUATTRO S-LINE - 12

TEL:070656902


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:51CATERPILLAR - MOZE ZAMENA

MOZE ZAMENA SO KOLA TEL:070656902


По Договор
или предлог цена
Денес 13:51VW PASSAT 1.6 TDI DSG

TEL:070656902


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:50VW PASSAT 1.6 TDI

TEL:070656902


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:50Bezbednosna Oprema za Gumi RUN FLAT

Se prodavaat 4 komada RUN FLAT TIRE adapteri. Sluzi za prodolzeno voz...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 13:36Passat B6 2.0 Tdi 140ks

SE PRODAVA PASSAT B6 2.0 TDI 140KS GODINA 2006 REGISTRIRAN SO ZELE...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:35  НОВ ОГЛАС

BMW 118 D MOZE ZAMENA

Se Prodava Bmw 118 D Godina 2005 Registriran so ZelenKarton Nov...


3.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:32Gliser REGAL

Se prodava gliser Regal. Camecot e registriran cela godina so obez...


1 €
или предлог цена
Денес 13:26Touran TDI Blue Motion prv gazda

Se prodava Touran tdi blue motion God : 2013 Pominati 220.000 realni,...


9.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:05Продавам Skoda Octavia TDI RS 2.0/170hp

Продавам Skoda Octavia TDI VRS 2.0/170hp. Возилото е гаражирано, сочу...


6.450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Lift za mebel KRAN nosivost 400 kg

Поедноставување е важно. Со лифтот за мебел гломазниот и тешкиот инве...


Денес 13:00Ford focus 80kw

Se prodava ford focus 2008god 80kw registrirana do 07.2022god. -klim...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00OPEL CORSA 1.3 CDTI FACELIFT 2011 GOD FULL OPREMA

Se prodava Opel Corsa 1.3 cdti 90 ks Ecoflex 2011 god vo homologacija...


4.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Pcelarska prikolka

Се продава пчеларска приколка Брако со носивост од 750 кг. Во одлична...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Приколки

Денес 13:00OPEL CORSA 2016 - NEUVEZUVANA

OPEL CORSA - NEUVEZUVANA - REGISTRIRANA DO : 27.12.2022 - GODINA: ...


7.290 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Prodavam kamion mikser

Se prodava kamion mikser, scania 2008 god, 9m3 bire.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Денес 13:00Toyota corolla 2005

Se prodava Toyota corolla sedan 2005 god od prv gazda odlicno socuvan...


4.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Se prodavaat malku koristeni 4 gumi BF Goodric

Gumite se proizvedeni 40 nedela 2017 godina, a kupeni se 2018. Vozeni...


7.900 МКД
или предлог цена
Денес 12:19185/65/15 Dve gumi

Две солидни гуми Пирели,не се криви,оштетени,испукани и дупнати. 1...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:11Moduli za dalecinsko centralno zaklucuvanje za site vozila

Instalacija na moduli za dalecinsko centralno za site vidovi na vozil...


2.390 МКД
или предлог цена
Денес 12:04Android multimedija za site tipovi na vozila vo Vox-centar

Prodazba na uredi so Android platforma namenski po tip na vozilo i u...


6.990 МКД
или предлог цена
Денес 12:04JVC Car - audio

JVC Car-audio Car stereos , Car multimedia , Car speakers , Car subw...


Денес 12:04MTX audio Serious About Sound Vox-centar Skopje

MTX audio (USA) Prodazba i profesionalna montaza na site MTX audio pr...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:04Parking senzori za site vidovi na vozila Vox-centar Skopje

Instalacija na park sensori na site vidovi na vozila Ceni od 3.390,0...


3.390 МКД
или предлог цена
Денес 12:0416ki gumi

Sava 205/55/16 site 4 gumi 4000 denari 076242288


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:59  НОВ ОГЛАС

17ki gumi

Nexen 215/55/17 dvete gumi 2500 denari 076242288


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:46  НОВ ОГЛАС

Citroen C3

Kupena vo skopje,prvi gazdi vredi sa se vidi. Barajte na 075/233-073


4.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.600 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 11:4416ki gumi

Goodyear 205/60/16 site 4 gumi 4000 denari 076242288


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:40  НОВ ОГЛАС

ПРОДАВАМ/МЕНУВАМ

Продавам / менувам Рено Кангу 1.4 бензибец во добра состојба.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 11:3916ki gumi

Continental 205/55/16 site 4 gumi 4000 denari 076242288


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:33  НОВ ОГЛАС

BARAM KUPUVAM MALO KOLICE ZA POCETNIK DO 1000 EVRA

Ako imate vozilo slicno KAKO na slikite javete se ponudete Ili pratet...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:3116ki gumi

Michelin 215/55/16 site 4 gumi 4000 denari 076242288


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:28  НОВ ОГЛАС

15ki gumi

Michelin 195/65/15 dvete gumi 2000 denari 076242288


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:23  НОВ ОГЛАС

Moto jakna Modeka

Prodavam moto jakna Modeka veličina 3XL nosena tri pati. Kupena vo Di...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
7.000 €
Денес 11:2217ki bandazi 5x110

17ki bandazi 5x110 cena 240 evra 076242288 Bandazite se zdravi pravi...


240 €
или предлог цена
Денес 11:1017ki bandazi 5x110

17ki bandazi 5x110 so gumi 225/45/17


240 €
или предлог цена
Денес 11:10Страна 1 од 96

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам