Кавадарци
                   
3092 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volkswagen Touareg 2012 V6 3.0

Se prodava Volkswagen Touareg 2012 3.0 V6 TDI 245ks / 180kw 233.300...


18.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 сеп 23:37Промовирано

Mini Cooper 1.6

2003 godina 252 000 km Benzin/plin 1.6 motor 85kw Klima Greaci ...


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:26Промовирано

SKODA ROMSTER 1,2 2011 god.

Kolata e vo odlicna sostojba, so servis kniska uredna so garancija ....


4.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:08Промовирано

SEAT ALTEA XL

Se prodava seat altea xl 1.9 so full oprema 2007god. 77kw 105ks so ...


99 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
100 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:22FIAT GRANDE PUNTO 1.3 Multijet 2011god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 2011god. So plateni site davacki do regi...


99 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
100 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:22Vw Caddy 1.9 TDI 2008 Perfektna Sostojba

Se prodava VW Caddy Patnicko 1.9 TDI 75 ks Proizvedeno 12.2008 godin...


5.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:49Suzuki Ignis 1.3ddis Urban Terenec

Se prodava Suzuki Ignis 1.3 ddis proizveden 2006 godina Prekrasen ur...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:49Ford Transit 2008 so cisterna 3.000L

071324100 071324100 071324100


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 15:39MAN TGA mega

Tga 390 euro4 mega God 2006 automatik Socuvan Top sostojba Polupri...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 15:39Se prodava mini cooper 1.6

Hitno se prodava mini cooper vo odlicna sostojba.


2.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:18Ford Transit Maxi FT350 2018 2.0TDCI Doka Kamionet Patar

Se prodava Ford Transit FT350 2.0TDCI proizveden 2018 godina so izmin...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Денес 15:09Ford Transit FT350 Maxi 2018 2.0TDCI Doka Kamionet Patar

Se prodava Ford Transit FT350 2.0TDCI proizveden 2018 godina so izmin...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 15:09Ford Transit Maxi FT350 2.0TDCI Doka Kamionet Patar

Se prodava Ford Transit FT350 2.0TDCI proizveden 2018 godina so izmin...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:09Volkswagen Caddy 2.0 SDi 2007

Se prodava Volkswagen Caddy proizvedeno 2007 godina so izminati 271.0...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:09Mercedes Vito Maxi 111 CDI Patnicko 7+1 2010

Se prodava Mercedes Vito Maxi 111 CDI proizvedeno 2010 godina.Kombeto...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Денес 15:09Isuzu FD35 2009 3.5ton Viluskar

Se prodava Isuzu FD35 3.5 ton Viluskar so Isuzu Dizel motor proizvede...


Денес 15:09Volkswagen Caddy 2.0SDi 2007

Se prodava Volkswagen Caddy 2.0SDi 55kw 2007 godina so izminati 271.0...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:08Uslugi so Viluskar/Viluskari

Vrsime sekakvi uslugi so Viluskari do 7.5t i 4,5m visina vo Kavadarci...


Денес 15:08SKODA ROMSTER 1,2 2011 god.

Kolata e vo odlicna sostojba, so servis kniska uredna so garancija ....


4.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:08Gliser Suzuki 65ks

Se prodava Gliser so Suzuki 65ks 2t motor i so prikolica.


По Договор
или предлог цена
Денес 15:08Clark C500 6T Viluskar Perkins

Se prodava Clark C500 6 tonski viljuskar so Dizel Perkins S44 motor.V...


Денес 15:08IMT 539 Engleski Deluxe so Kiper Prikolica

Se prodava IMT 539 Angliski Deluxe so dve lameli so 8.000 rabotni cha...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:08Renault Clio 1.5DCI 2008

Se prodava Renault Clio proizvedeno 2008 godina so 1.5 DCI 63kw motor...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:08OPEL ASTRA 1.7 DTI 75 KS 1999 GOD 132000 KM

OPEL ASTRA 1.7 DTI 75 KS 1999 GODINA 132000 KM SO OPREMA BEZ KLIMA ...


850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:04  НОВ ОГЛАС

SKODA FELICIJA 1.3 MPI 50 KV 2000 GOD

DIKTON NA GLAVA IZGOREN VO ULJETO VODA IMA MOTOROT ODLICNO RABOTI NE ...


320 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:58FIAT PANDA VAN 1.3 M JET 69 KS 2007 GOD (3.5L NAFTA)

VAN N1 TOVARNO DVE SEDISTA PLUS PROSTOR ZA TOVAR 1.3 MULTIGET 51 KV ...


2.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:57Ман 41-403

Се продава Ман 41-403 1998 год. Сандук Милер кипер 22м3. Ремонтиран м...


30.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 14:41Audi a6

Audi a6 3.0 TDI Quattro 204 ks 2013 god


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:32KUPUVAM FILTER ZA VODA

KUPUVAM FILTER ZA VODA ( KAPKA PO KAPKA SISTEM) KAKO OVOJ NA SLIKATA...


7 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 14:30SE PRODAVA YAMAHA AEROX

Godina:2013 Kilometri:28 000 Na motorot ima smeneto samo gianeli re...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Денес 14:23SE PRODAVA SCANIA EURO6

2015god Ekstra sosotojba Info :070602904


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 14:23MERCEDES BENZ A 170 CDI ELEGANCE 2003 GODINA

MERCEDES BENZ A170 CDI 2003 GODINA FACELIFT REGISTRIRAN SERVISIRAN ...


2.490 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:15FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS 2009 GODINA

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS 2009 GODINA Kolata e maksimalno...


8.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:15Opel Astra 1.7cdti

OPEL ASTRA 1.7CDTI 110KS 2011GOD -KLIMATRONIK DVOZONSKI -MP-3 RADIO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:23***Dzip Ssang Yong Action 2.0 xDi***

Se prodava dzip vo odlicna sostojba. Menjac i motor od mercedes So ...


5.400 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
6.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Opel Astra 1.7 CDTI

Se prodava opel astra vo odlicna sostojba registrirana do 04.2023god


2.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Ford FIesta 1.8D

Voziloto e komletno servisirano (maslo, filtri - ulje, nafta, vozduh,...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Passat 2.0 HITNOO!!!

Kolata e registrirana do 06.2023 Servisirana pred 200km Golem servis ...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Mercedes C320 CDI 3.0 - 224ks - (Euro 4-Facelift)

Model:Mercedes C320 CDI 3.0 - 224ks - (Euro 4-Facelift); Godina:2006...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:45Делови за YAMAHA YZF R125 2008 година

Се продаваат МАСКИ и РЕТРОВИЗОРИ за YAMAHA YZF R125 2008 година. Ц...


Денес 12:23PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 92ks 2010

PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 92KS 2010/11 GODINA FULL MILLESIM 200 SPECIA...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.899 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:13245/45 R17 CONTINETAL ZIMNI

245/45/17 zimni gumi ne se vozeni mnogu dosta se dobri moze da se vi...


160 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
10.000 €
Денес 12:13NISSAN NAVARA 4x4 dci

070-799-555 070-799-555 070-799-555


9.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:43  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам