Кавадарци
                   
1110 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENAULT SCENIC 2

RENAULT SCENIC 2


2.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 јул 17:34Промовирано

Bmw 320 E90 163 ks

Kolata e zacuvana maksimalno,zimski gumi solidni ,parking senzor,dvoz...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 сеп 07:28Промовирано

SKODA ROMSTER 1,2 2011 god.

Kolata e vo odlicna sostojba, so servis kniska uredna so garancija ....


4.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:08Промовирано

Gumi 18ka

Novi


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:324 Bandashi

Se prodavaat 4ri


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:32Guma 205 55 15

Se prodava nova guba


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:32Se prodava Toyota avensis 2.0 disel

Toyota avensis 2.0 disel klimatronik reg ima d4d prednica motor menuv...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:41Seat leon 2.0 Tdi 2010god Facelift Full Avtomatik Dsg

Odlicna sostojba bez nitu edna maana Registrirana do 12ti mesec so Z...


8.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:12BMW X3 2005 god

Bmw x3 2005 godina Registrirano i zelen karton 4 gumi 80% Moze ...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:31FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS 2009 GODINA FULL TOP SOSTOJBA

FULL OPREMA PERFEKTEN 100 % 204000 KILOMETRI ORGINAL GARANCIJA UVOZ ...


3.250 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:53VW PASSAT 1.6 MPI 74kw 2008 god. benzin/plin

Пасат бензин/плин со атест. 2008 год. Сервисиран: сменети-комплет ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:43OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74kw 2008 god.

ASTRA isuzu 1.7 CDTi 74 kw-101 KS -Redizajn, posledna serija. -Proi...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:43PEUGEOT 207 SW 1.6 PANORAMA

Pezo 207 1.6 HDi 2008 godina Uvezeno od Germanija so vozenje full opr...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:14FIAT PUNTO EVO 1.3 EURO5

FIAT PUNTO EVO 1.3 DISEL 2011GODINA UVEZENO OD HOLANDINA OD OPREMA PO...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:14VW CADDY 1.6TDI TOVARNO

Vw caddy 1.6tdi 2013g Vo odlicna sostojba Klima Tempomat Bord Eu...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:14PEUGEOT 308 1.6 HDI

Uvezeno od Germanija i registrano Cela Godina 1.6hdi 80kw 2007 Godin...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:14FIAT PUNTO EVO 1.3 EURO5

FIAT PUNTO EVO 1.3 62 kw2011 GODINA UVEZENO OD HOLANDIJA OD OPREMA PO...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:14BMW 318D 2.0 143hp

Нови дискови и плочки Нови гуми мишелин два пра зимски летни Навига...


8 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:22Golf 5 1.9 66kW/90HP

Голфот е во одлична состојба, целосна опрема -Централно заклучување ...


4.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:48SEAT ALTEA XL

Se prodava seat altea xl 1.9 so full oprema 2007god. 77kw 105ks so ...


99 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
100 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:22FIAT GRANDE PUNTO 1.3 Multijet 2011god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 2011god. So plateni site davacki do regi...


99 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
100 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:22Vw Caddy 1.9 TDI 2008 Perfektna Sostojba

Se prodava VW Caddy Patnicko 1.9 TDI 75 ks Proizvedeno 12.2008 godin...


5.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:49Suzuki Ignis 1.3ddis Urban Terenec

Se prodava Suzuki Ignis 1.3 ddis proizveden 2006 godina Prekrasen ur...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:49Se prodava mini cooper 1.6

Hitno se prodava mini cooper vo odlicna sostojba.


2.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:18Volkswagen Caddy 2.0 SDi 2007

Se prodava Volkswagen Caddy proizvedeno 2007 godina so izminati 271.0...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:09SKODA ROMSTER 1,2 2011 god.

Kolata e vo odlicna sostojba, so servis kniska uredna so garancija ....


4.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:08Renault Clio 1.5DCI 2008

Se prodava Renault Clio proizvedeno 2008 godina so 1.5 DCI 63kw motor...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:08OPEL ASTRA 1.7 DTI 75 KS 1999 GOD 132000 KM

OPEL ASTRA 1.7 DTI 75 KS 1999 GODINA 137000 KM SO OPREMA BEZ KLIMA ...


850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:04SKODA FELICIJA 1.3 MPI 50 KV 2000 GOD

DIKTON NA GLAVA IZGOREN VO ULJETO VODA IMA MOTOROT ODLICNO RABOTI NE ...


320 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:58FIAT PANDA VAN 1.3 M JET 69 KS 2007 GOD (3.5L NAFTA)

VAN N1 TOVARNO DVE SEDISTA PLUS PROSTOR ZA TOVAR 1.3 MULTIGET 51 KV ...


2.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:57Audi a6

Audi a6 3.0 TDI Quattro 204 ks 2013 god


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:32MERCEDES BENZ A 170 CDI ELEGANCE 2003 GODINA

MERCEDES BENZ A170 CDI 2003 GODINA FACELIFT REGISTRIRAN SERVISIRAN ...


2.490 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:15FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS 2009 GODINA

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS 2009 GODINA Kolata e maksimalno...


8.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:15Opel Astra 1.7cdti

OPEL ASTRA 1.7CDTI 110KS 2011GOD -KLIMATRONIK DVOZONSKI -MP-3 RADIO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:23***Dzip Ssang Yong Action 2.0 xDi***

Se prodava dzip vo odlicna sostojba. Menjac i motor od mercedes So ...


5.400 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
6.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Opel Astra 1.7 CDTI

Se prodava opel astra vo odlicna sostojba registrirana do 04.2023god


2.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Ford FIesta 1.8D

Voziloto e komletno servisirano (maslo, filtri - ulje, nafta, vozduh,...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Passat 2.0 HITNOO!!!

Kolata e registrirana do 06.2023 Servisirana pred 200km Golem servis ...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes C320 CDI 3.0 - 224ks - (Euro 4-Facelift)

Model:Mercedes C320 CDI 3.0 - 224ks - (Euro 4-Facelift); Godina:2006...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:45PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 92ks 2010

PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 92KS 2010/11 GODINA FULL MILLESIM 200 SPECIA...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.899 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:13NISSAN NAVARA 4x4 dci

070-799-555 070-799-555 070-799-555


9.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:43  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 508 GT LINE 2.2 204 KS HDI 2012 GODINA LED/NAVI/KOZA

NOVA KOLA UNIKATEN MODEL PEUGEOT 508 2.2 GT LINE 204 KS AUTOMATIC...


11.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:50TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136KS 4X4

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136KS 4X4 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2007)GOD; -F...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:03Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам