Кавадарци
                           
663 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Куќата е со приземје, спрат и подрум. Исто така има двор и гаража. Ку...


96.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

15 мар 20:55Промовирано

SE PRODAVA PLAC........

SE PRODAVA PLAC OD 6.149 m2 SPROTI NOVATA BOLNICA (DOMOVICA).


105 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 07:10SE PRODAVA PLAC $$$

SE PRODAVA PLAC NAD VATASKOTO IGRALISTE " GABER " 4065 m2 *115 evra z...


115 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 07:10Se prodava plac vo S.Dabniste-Kavadarecko

Placot vo momentot e lozov nasad pogoden za izgrqdba na vikendica I...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 00:40DELOVEN PROSTOR

Se izdava Dukan 50 m2 so prostor da se dodadat uste 50 Extra lokac...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 23:24Куќа на екстра локација погодна за деловен простор

se prodava kuka na glavnata ulica ,,Goce Delcev" br.19, vo blizina n...


99.889 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 22:46Se prodava stara kukja vo s.Vozarci

Stara kukja so voda, struja, kanalizacija,industriska voda


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 22:14Нови Еко-Премиум Станови во завршна фаза

ECO-Premium Станови на топ локациjа. Се продаваат ECO-Premium стан...


890 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 20:41Se prodava dukjan / deloven objekt !!!

Se prodava dukjan koj se naogja na odlicna lokacija,nasproti staroto ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 19:57Se prodava plac na disanska 420m2

Info na 071/398-353


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:35Се продава нива/ градежно земјиште за плацеви или панели

Се продава нива/неизградено земјиште со површина од 4644 м2 во меснос...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:32Се продава куќа во С. СОПОТ

Се продава куќа во село сопот во горно мало на главна улица Куќата е...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 €
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 15:54zemja za fotovoltaicni paneli

Се продава/издава атрактивно земјиште од 7 декари (7000м2) за поставу...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 15:47Se iznajmuva

Se izdava deloven prostor od 50 m2 moze za bilo koja dejnost. Objekt...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 14:59Se prodava stara kukja

Se prodava vednash vseliva stara kuka vo blizina na centarot so dvorn...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 14:33* СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН *

Се издава на подолг период двособен наместен стан на 1ви спрат во куќ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 14:21KAVADARCI PLACEVI MOKLISTE NAD VATASKATA BRANA

PRODAVAM PLACEVI ,VO MOKLISTE NA POVECE LOKACII so razli...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:49Се издава дуќан во центар

Се издава дуќан на ул.Мито Х.Василев слободен од 01.04.2023г. погоден...


170 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 13:00Se izdava nov, namesten stan

Se izdava nov namesten stan vo Gradskiot park sloboden od 01.06.2023


270 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 13:00Се продава куќа

Се продава куќа 330м2 двосемејна на два спрата, со стар и нов дел, ст...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 13:00Плац на Дисанска

Се продава плац на улица Дисанска под старечкиот дом (хотел). Телефон...


55 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 12:40Se prodava kuka Vatasa 160m2

Se prodava kuka, prizemje i kat 2x80m2 + dvorna povrsina od 220m2 vo ...


42.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 10:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava Plac

Se prodava Urbaniziran Plac so Markica so Asfaltirana ulica, Voda, Ka...


32 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 08:58Градежен плац на Дисанска

Се продава урбанизиран градежен плац,со чист имотен лист и со Геодетѕ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 08:47SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR!

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO OPSTINA ROSOMAN, DUKANOT E NOVA GRADBA, VO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 08:41Куќа со плац (одлично за мала винарија)

Продавам Куќа од 360 м2 со двор од 3000 м2 , одлично за мала винарија...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 22:55СЕ ПРОДАВА НИВА

Хитно! Се продава нива под систем за наводнување во Љубаш М.В. Д'бк...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 19:59See prodava gold plac of 3400 m2

See prodava gol plac od 3300m2 vtor red .Ima alsfaltiran pat do samio...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 18:32Се издава нов стан/apartment for rent

Се издава ново изграден, луксузно и модерно опремен стан, со комплет ...


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
10.000 €
Кавадарци

Станови

25 мар 17:17SE PRODAVA !!!

Se prodava niva pod noviot objekt na Sloga Telefon za kontakt 078380...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 16:28SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

se izdava deliven prostor na ulica Gjorgji Sokolov sproti zgradite na...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

25 мар 16:27Се издава стан

Се издава стан од 52 М2 во Лепотиците на приземје, јужна страна , пог...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

25 мар 16:22Парцели 519 и 520 с.Крњево Кавадарци

Се продават парцели со вкупна површина од 1000м2


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 16:01Киоск-Барака-Бутка

Се продава киоск во одлична состојба. Без инвентар. Тел. За контакт ...


2.500 €
или предлог цена
25 мар 15:56Merter Apartments iznajmuva nov stan

💎MERTER SILVER PREMIUM💎 💎️️70m2 💎1 sprat 💎Nova gradba, prvo...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

25 мар 15:17Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 13:18Niva vo industriska zona

Se prodava niva vo industriska zona,nad terminalot na angro promet. ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 13:07Се издава/продава деловен простор во Кавадарци

Деловниот простор е на приземје, комплетно реновиран, на кружниот тек...


По Договор
или предлог цена
25 мар 12:32Земјиште погодно за фотоволтаици

Се продава половина нива 5.5 декари од целава парцела на сликата (11 ...


8 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 10:12Se izdava sprat od kuka

Se izdava namesten sprat so dnevna kujna spalna detska soba kupatilo...


12.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

25 мар 09:52Prodazba na Placovi vo Mokliste

Se prodavat Plac vo Mokliste na 50 metra od Restoran Mokliste, pokraj...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 09:17Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам