1145 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SAMSUNG.IPHONE.HUAWEEI XIAOMI ODKUP.MOBISTRK

ODKUP NA NOVI I POLOVNI TELEFONI PO PAZARNI CENI ISPLATA VEDNAS STA...


30 мар 07:46Промовирано

Iphone 11 PRO MAX FULL PACK

Iphone 11 Pro Max 64Gb crna boja Komplet kutija so site dodatoci B...


29.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:27Промовирано

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Se prodava Iphone 11 pro

Se prodava Iphone 11 pro ili zamena za Iphone 12 mini


450 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
465 €
Денес 13:08Samsung galaxy watch 5 44mm Graphite + Buds Live slushalki

- Prodavam novi Samsung galaxy watch 5 44mm Graphite + Samsung Buds L...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN telef...


1.200 €
или предлог цена
Денес 12:42Sagem na preklop

Prodavam dva telefoni Sagem my200c, edniot vo rozeva boja, drugiot vo...


700 МКД
или предлог цена
Денес 12:12Samsung E-1200

Prodavam telefon Samsung E-1200 bela boja vo odlicna sostojba, malku ...


700 МКД
или предлог цена
Денес 12:12OTKUP NA MOBILNI TELEFONI PO REALNA CENA

Otkup na mobilni telefoni ,,iPhone/Samsung/Huawei/Xiaomi Samo ispra...


Денес 12:10Magsafe iPhone Bezicen Polnac

Magsafe bezicen polnac za iPhone Kompaktibilen za site modeli,pocnu...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:09Prodavam iPhone 13 Blue

Telef e top kako nov i ima uste 6 meseci garancija , do Mart Sleduva ...


720 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
750 €
Денес 12:07S 20 ultra delovi

S 20 ultra delovi 075293118


200 €
или предлог цена
Денес 11:18  НОВ ОГЛАС

Samsung S22 ULTRA 12/256 USA model NOV NEotpakuvan

Nov neotpakuvan Samsung S22 ULTRA -USA model SM-S908U1 NAJdobriot so...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
Денес 11:04Prodavam iphone 13

Prodavam iphone 13 , koristen polovina god. Bez zamena.


850 €
или предлог цена
Денес 10:43Se prodava telefon

Ispraven,komplet so baterii i adapter.


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:40Se prodava Motorola

Se prodava Motorola W375, vo ispravna sostojba, raboti na site kartic...


500 МКД
или предлог цена
Денес 08:16  НОВ ОГЛАС

Se Prodava Motorola, mnogu zacuvan

Se Prodava: Motorola V3, rabotj na site mrezi 800d tel. 07757887...


800 МКД
или предлог цена
Денес 08:13Se prodava Huawei Nova 5T

Se prodava Huawei Nova 5T, zacuvan, vo ispravna sostojba so polnac.


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:13Se Prodava Iphone 3G, ispraven

Se prodava poloven Iphone 3G, so 16GB vnatresna memorija. Ispraven i ...


600 МКД
или предлог цена
Денес 08:12Samsung S21 kako nov - mobicom

Samsung S21 8/128gb kako nov. Komplet kutija so site accesories. Pod ...


26.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:40Samsung S21 ultra kako nov - mobicom

Samsung S21 ultra 12/128gb ako nov. Komplet kutija so site accesories...


40.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:40Samsung S21 FE EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S21 FE 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA...


29.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:40iPhone 13 Pro Max EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 pro MAX 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


67.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:40Iphone 11 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 11 64gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina za...


31.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:39Samsung A13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A13 4/64gb Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


8.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:39Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


19.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:39iPhone 13 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


61.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:39Iphone 14 Pro Max NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


104.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:39Xiaomi redmi note 11 pro NOVI - MOBICOM

Xiaomi redmi note 11 pro 6/128GB Black, green. Telefonite se novi neo...


15.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:39iPhone 13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


50.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:39Samsung Watch 4 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung galaxy watch 4 44mm. NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 2 god za ...


10.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:39Samsung S22+ EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 plus 5g 8/256gb NOVI neotpakovani so 2 godini garancija Z...


51.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:39Samsung S22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


43.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:39Samsung Z Flip 3 NOVI - MOBICOM

Samsung Z Flip 3 5G 8/128 GB Black, Blue Violet. Telefonite se novi n...


37.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:39Samsung Galaxy Active 2 NOVI - MOBICOM

Samsung galaxy watch active 2 44mm. NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 2 ...


6.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:39Honor Magic 5G 4 Lite Nov!

Honor Magic 4Lite 5G Nov Odlicen Mobilen zemen od A1 Vip so 24meseci ...


13.500 МКД
или предлог цена
Денес 03:50  НОВ ОГЛАС

Iphone 12 pro kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 128gb kako nov. Komplet kutija so site accesories. Nema...


35.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:12  НОВ ОГЛАС

HUAWEI P40 Lite како нов

Се продава Huawei P40 Lite многу зачуван со футрола и заштитно стакло...


7.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 МКД
Вчера 21:59P30 Pro

Full paket so puknatina golemina na vlakno na ekranot koja voopshto n...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:46Samsung Galaxy A30s 33GB

Prodavam poloven Samsung Galaxy A30s. Telefonot ima bela boja, 32GB m...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:27  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy Note 10+ plus (256 GB) kako nov

Note 10+ Aura Glow Telefonot e bez bukvalno nitu edna tocka, nema z...


390 €
или предлог цена
Вчера 17:45  НОВ ОГЛАС

Neotpakovan Samsung Galaxy Watch 4

Prodavam neotpakovan Samsung Galaxy Watch so dijametar 44mm. Bojata ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:44  НОВ ОГЛАС

Nokia 3310 se prodava

Se prodava Nokia 3310 samo odpakovan, nov. Prakam po kargo


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:12Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам