334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stega za klarinet, metalna Oleg Olegature

Stegata e skroz nova i neupeotrebuvana, kupena vo Amerika, americki b...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:43Tarabuki tarabuka tapani plastiki

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
Денес 00:05tarabuka tarabuki tapani

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
Денес 00:04Tarabuka tarabuki

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
Денес 00:03Prodavam Vintage Synth Roland E-20 ekstra socuvan!

Vintage synth koj e Odlicno socuvan, raboti besprekorno so site kluce...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 23:15Harley Benton BASS gitara

Metalska BASS gitara kupena od berlin, minimalno koristena vo domasni...


105 €
или предлог цена
Вчера 23:09  НОВ ОГЛАС

ZASILUVAC FENDER SAMPION 40 KAKO NOV

SE PRODAVA ZASILUVAC "FENDER CHAMPION 40" KAKO NOV. 40 VATI, 12 INCH ...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:22Gitarski Pedali / Гитарски Педали

Mooer Micro Looper - 4000den TC Electronic The Prophet Digital Del...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:06Fernandes FGZ - 550 Japan

Fernandes FGZ - 550 Japan 🇯🇵 vo odlicna sostojba, gotoh stimeri, FR...


450 €
или предлог цена
Вчера 11:50Tapani po polovni ceni(novi i polovni)

Se prodavat po niski ceni (polovni i novi) Tapani, tapani za deca,pa...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:34Korg PA2x + kufer GATOR

Prodavam Korg pa2 x pro vo ispravna sostojba komplet spremen za ziva ...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Вчера 10:58TREVOR JAMES - the horn

Se prodava NOV !!!!!!!!!!!!! Voopsto ne sviren !!!! Informacii : 077...


700 €
или предлог цена
Вчера 10:33Zici za akusticna i elektricna gitara

Komplet metalni zici za akusticna i elektricna gitara. Novi neotpakuv...


250 МКД
или предлог цена
26 јун 21:16tarabuka tarabuki tapani

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
26 јун 17:07Tarabuki tarabuka tapani

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
26 јун 17:07Tapan Tapani Tarabuka

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Tarabuki po 1200 den..Arapski Tarabu...


33 €
или предлог цена
26 јун 17:06Kupuvam tapani

Kupuvam tapani za dete ili pogolemi , akusticni ili elektricni


1 €
или предлог цена
26 јун 12:35Poveke vidovi na akusticni I elektricna gitari

Gitari:klasicni, vestern, elektricni, zici za istite I se drugo za va...


2 МКД
или предлог цена
26 јун 04:52ZIci za gitara_akusticna, klasicna, mandolina

ZIci za site vidovi na akusticni gitari:vestern, klasicna, 12-zicni I...


26 јун 04:52Futrola za sajzer GEWA

Продавам квалитетна футрола за синтисајзер на Гева. Футролата е со ди...


3.000 МКД
или предлог цена
25 јун 09:01Korg exstreme

odlicno socuvan ispraven


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
24 јун 22:16Traktor D2 native instruments DJ controller

Se pordava Traktor D2 Malce koristen


180 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
11.000 €
Битола

ДЈ Опрема

24 јун 22:07Traktor audio 4 dj sound card + CD

Se prodava skoro nova pro zvucna karta. Komplet so 2 x Novi CD Timec...


110 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
6.500 €
Битола

ДЈ Опрема

24 јун 22:07Gitarski magnet Fleor

Made in china....hot output 14.3 kohm...se prodava po nabavna cena......


800 МКД
или предлог цена
24 јун 15:05Bezzicen mikrofon Vivanco i 2 procesori

Bezzicen mik. Vivanco FMC 4000 - PRODADEN Zoom3030 - 5000 den. Bass...


1 €
или предлог цена
24 јун 14:13Kufer za elektricna gitara

Tvrd kufer za elektricna gitara vo odlichna sostojba. Cena po dog...


1 МКД
или предлог цена
24 јун 14:13Roland percussion Sound Module TD-10

Se prodava Roland V-Drums Sound Module TD-10 https://www.roland.co...


14.000 МКД
или предлог цена
24 јун 14:11Yamaha Studio Lord SL 500 Japan

Proizvedena vo 1976ta godina vo Japonija vo vreme na takanarecenata ...


800 €
или предлог цена
24 јун 07:23Fender USA Stratocaster

Се продава Fender USA Stratocaster 1984-1987 првата "standard" серија...


1.500 €
или предлог цена
24 јун 07:23Ibanez TBX30R pojacalo za gitara

Продавам 30 ватно појачало за електрична гитара, Ибанез во одлична со...


24 јун 07:03tarabuki palici plastiki

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
23 јун 22:37Tarabuki tapani timpanki

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


1 МКД
или предлог цена
23 јун 22:37Пијано Петров

Добро сочувано пијанино Петров во многу добра состојба.


1 МКД
или предлог цена
23 јун 12:35dbx 286A Preamp-Channel strip

dbx® 286A Preamp, vo odlicna sostojba koristen vo studio. https://...


150 €
или предлог цена
22 јун 19:16Yamaha THR100H

Како ново, користено малку, во До-Ре-Ми Скопје е 60400ден. За повеќ...


650 €
или предлог цена
22 јун 19:01PEAVEY PV 10 USB-SO ZVUCNA KARTA

Super sostojba. ISPRAVNA. 13000DEN.


12.000 МКД
или предлог цена
22 јун 18:43Pioneer djm 750+ kufer

Super sostojba. So proba


600 €
или предлог цена
Битола

ДЈ Опрема

22 јун 18:42Gitara

Odlicno stima, dobar zvuk .... korejska


100 €
или предлог цена
22 јун 18:38KORG IS 40

Se prodava korg is 40 aranzer koristen vo domasni usluvi se prodava p...


280 €
или предлог цена
22 јун 09:23Pojacalo za gitara Harley Benton hb 40r

Продавам појачало за гитара Harley Benton hb 40r. Како ново, 40 ватно...


22 јун 07:52Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам