Охрид
                   
259 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENT A CAR OHRID

SOVREMENI VOZILA SERVISIRANI KLIMA 35€ DEN


35 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 јун 11:37Промовирано

keramidi

Prodavam stari keramidi


10 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 14:02Masichki i dekoracii za rodendeni i proslavi

076/465-835


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 10:33Poliranj na Farovi

071/357-415 Vnatreshno i nadvoreshno Poliranje i Chistenje na sekakov...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 10:33Kopanje Renoviranje

Kopanje na sobi za drenaza Abrip Laminat Renoviranje 071/278-982 075...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 10:33Se izdava kamp vo Gradisye

Se izdava kamp vo gradiste so tus kabina Kontakt 070 206 572


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 13:13Hemisko cistenje poliranje

Hemisko cistenje na vozila Povekje slojno poliranje Limaro farbarsk...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 11:07Bandasi 17 za opel so gumi

se prodavaat bandasi 17 ki so solidni gumi 350 evra


330 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 јул 18:13Se prodava Jet ski

Se prodava Jet ski Yamaha 250ks Yamaha 180ks


99 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 јул 11:31Nova Skara, Skara na plin, Скара на плин

Nova skara na plin so dve plinski boci, na dve nivoa, Dimenzii: 62...


3.750 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јун 22:49Motokultivator

Se prodava plug trkala I tegovi za 506


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јун 20:13Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor na ul.15 ti korpus Te...


1.234 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јун 18:02255 55 18 BMW Bandazi Gumi 5x120

255 55 R18 Bandazi so gumi za BMW 5x120 Moze zamena za bilo sto


450 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јун 14:27TRANSPORT PREVOZ SO KOMBE

Vrsam uslugi so kombe, prevoz, transport


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јун 14:27бојлер 100литарски

Се продава исправен болјер од 100 литри марка Делиград со термостат и...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јун 12:11Drveni vrati

Se prodavaat povejke drveni vrati razlicno dimenzii info na mob


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јун 10:01RENT A CAR OHRID

SOVREMENI VOZILA SERVISIRANI KLIMA 35€ DEN


35 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 јун 11:37SE IZDAVAAT STUDIA vo RACA-OHRID

Studiata se kompletno opremeni, so parking i pogled na grad i eze...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

27 јун 12:00Фрижидер за одржување

Се продава фрижидер за одржување на пијалоци или за секакви други пр...


12.000 €
или предлог цена
Охрид

Останато

27 јун 11:45APARTMANI vo Pestani Vila Galeria

Apartmani posebno kupatilo balkon, opremena kujna, sopstven parking, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јун 20:45Казан ѕидан за ракија

Se prodava zidan kazan za rakija nema nikakvi ostetuvanja se prodava ...


400 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јун 18:03Prodavam geramidi (герамиди) "Пролетер Виница"

Се продаваат герамиди од "Пролетер Виница" 2800 парчиња во добра сост...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 јун 22:04Kombiniran frizider

Ladi odlicno


5 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 јун 11:52Melnica za kafe nova nekoristena 112233

Melnicata e nova ne e voopsto koristena kupena e 700evra profesional...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 јун 03:43Boks za kuce

Prodavam 2 boksa za kuce 400e dvata kontakt 078812009 Golemiot e...


200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 јун 16:01kombiniran frizider

ladi odlicno


5 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 јун 12:49Kombiniran frizider

Quadro. Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 јун 12:25Bandashi I Gumi Novi PIRELLI I HANKOOK 19ki I 17ki 112233

Novi neodpakovani Orginal so proverka ne se replika proverka po vasha...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 јун 02:03Pezo 806 2.0 HDI 2002 na stranski tablici 112233

pezo 806 vo ekstra sostojba moze zamena za skuter vespa ili avtomobil...


888 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 јун 02:03СКАРТ комбиниран кабел

Продавам нов комбиниран Скарт со пинови влез//излез


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

23 јун 16:48Ласерско метро

Пеодавам ново ласерско дигитално метро.Мери растојание од 0.5 до 18м,...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

23 јун 15:36255 55 18 Gumi

Se prodavaat 255 55 r18 4 gumi vo dobra sostojba 100€ site 4


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 јун 18:44Kamera panasonik MDH2 kako nova 112233

Koristena e godina dena


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 јун 00:57Tomos avtomatik

Dobro socuvan tomos. Registriran so dokumenti


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

20 јун 12:25Kazan Za Rakija Nov

Kazan Za Rakija Nov


1.550 €
или предлог цена
Охрид

Останато

19 јун 12:08ZEBRA ZAVESI

Zebra zavesi vo site vidovi na boi i dezeni 070-434-926 https://www...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

17 јун 23:04vw bandazi 5 100

16 aluminiumski bandazi


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

17 јун 11:43Kombiniran frizider. Quadro

Frizider Quadro vo dobra sostojba ladi odlilcno


100 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

17 јун 11:43drveni i metalni masi so klupi

4 komp. metalni masi so klupi 4 komplet. drveni masi so klupi


80 €
или предлог цена
Охрид

Останато

14 јун 17:36Bandashi so novi gumi najnov model Audi 2021god 17ki i19ki

Bandashite se novi so novi gumi orginal neodpakovani PIRELLi I HANKOO...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

14 јун 02:45Alpinestars motordziska jakna

se prodava poradi mal broj golemina XL


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 јун 15:47Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам