2308 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw E60 530d Facelift 2008 235PS

Bmw E60 530d Facelift 2008 Godina 235 Ps Registrirano/Servisirano....


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Piaggio Beverly 4T 125cc 2003god / MKD dokumenti

Se prodava Piaggio Beverly 4T 125cc 2003god vo odlicna sostojba, eden...


По Договор
или предлог цена
Денес 02:10VW Polo 1.2 2002 god / benzin / Na delovi ili cela

Se prodava VW Polo 1.2 2002 god / benzin - Odlicno socuvano, moze da ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.350 €
Денес 02:10Audi A4 1.6i 1997 Perfektna | Na delovi | S-Auto

Audi A4 1.6i (benzin) 1997god, vo perfektna sostojba, pali-vozi, se p...


По Договор
или предлог цена
Денес 02:10Renault Megane Svenic 2006 g 1.9 DCi - Za delovi

Renault Megane Scenic 2006g 1.9 DCi se sto vi treba na delovi


По Договор
или предлог цена
Денес 02:09Audi A3 FACELIFT 2003

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI PD 131KS 2003 godina FACEFILT Audito e s...


3.333 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.350 €
Кичево

Автомобили

Денес 02:03MAZDA 6

MAZDA 6 2.2 DIESEL 163 KS 2009 GOD 198000 KM NAJVISOKO NIVO NA OPREM...


5.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 00:48AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Kolata e vo besprekorna sostojba,full oprema...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:47Bmw 320 D

Bwm 320 D 2006 Regostrirana do 08.2023 Servis mal golem Gumi novi Ko...


6.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:46CITROEN JUMPY 2.0 HDI 160 ps 8+1

Se prodavat Citroen Jumpy 8+1 Registriran do 08.2023 2012 Novi gumi S...


13 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:46Bantasi bandasi celicni za OPEL 13KI 4X100

Prodavam 2 celicni bantasi za opel 13ki 4x100 1200 denari dvata.


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 21:26Hiab 1165 --- 6tona

Kran Hiab 1165 , 6 tona se dve izezi na hidraulika plus dve racni 12 ...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Вчера 20:47MAN 19.343 so Kran Effer E150

Se prodava kamion Man 19.343 1996 god so Kran Effer E150 4s so 4 izle...


19.900 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Вчера 20:47MERCEDES E320 EVO AVANGARDE 08

070666638


6.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:30Seat Leon

Seat leon 1.6tdi 105ks, 2011godina. NAPOMENA:KOLATA TREBAT DA SE CARI...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:37Fiat punto grande

Fiat punto grande 1.4 8v benzin plin, vo odlicna sostojba


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:37Bandazi

Se prodavaat felgi 22 golemina malku se ostteni


500 €
или предлог цена
Вчера 19:03Nisan micra1.5 dci

Se prodava nisan micra 1.5 dci donesena od swajcarija so pominati 700...


10.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:03Audi A5 3.0 tdi quatro full oprema ot CH

Audi A5 3.0 tdi quatro ot shvajcarija so orginalni 225hiljadi so serv...


15.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:57  НОВ ОГЛАС

Skoda fabia 1.2 kako nova 70ks

skoda fabia 1.2 so orginalni kilometri kolata e mnogu zacuvana perfec...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:49Seat Ibiza 2.0 TDI FR ot CH 143ks

seat Ibiza 2.0 tdi FR ot shvajcarija so orginalni 130000 km orginal F...


6.700 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
7.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 18:49VW Touran 1.9 tdi avtomatik so full oprema

VW Touran 1.9 dsg so komandi na volan greaci na sedishta clima tronik...


5.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:49Drzac za rezervna guma od cls

Drzac od rezervna guma izvaden od cls


30 €
или предлог цена
Вчера 17:36Matador gumi 15 ki

Se prodavaat matador gumi vo dobra sostojba samo 2 komada


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:36Menjac za mercedes cls 7g

Se prodava menjac izvaden od cls 7g Samo za seriozni podetalno na t...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:36Renault megane 1.6

Reno megane 1.6 benzin mn socuvano i stegnato vozilo reg cela godina ...


1.690 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Кичево

Автомобили

Вчера 17:03GOLF 1.9 TDI 2005 EKSTRA

Golf 1.9 TDI 2005 god reg cela godina ispravna klima


44 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:02GOLF 1.9 TDI 2005 EKSTRA

Golf 1.9 Tdi 2005 god ispravna klima novi gumi vo odlicna sostojba


44 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:02Prodava citroen xsara

Se prodava citroen xsara 16 benzin Istecena registracija Dva seta g...


10 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:48Mercedes Benz E 220 cdi EKSTRA

Mercedes Benz E 220 cdi 2009god AVANGARDE Navigacija dva kluca full ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:45Fiat Punto Evo 1.3 multijet NOV UVOZ

Fiat Punto EVO kolata e so full oprema Klimatronik 2012god vo homol...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:45Plug 755

Odlicen


400 €
или предлог цена
Вчера 16:29Команди за авто школа/Komandi za avto skola

Се продава команди за авто школа за камион MAN


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
Кичево

Останато

Вчера 14:27lada niva 1.7i 2002gid

vi dobra sostojba benzin plin so dizna ne registrirana


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:25  НОВ ОГЛАС

Celicni bandazi / Челични бандажи

Се продаваат 4 челични бандажи оргинал од Opel Insignia, возени 2 сез...


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
Вчера 14:17Bmw E60 530d Facelift 2008 235PS

Bmw E60 530d Facelift 2008 Godina 235 Ps Registrirano/Servisirano....


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Vw t5 1.9tdi

Vw t5 1.9 tdi 2010 god Reg.16.9.2023 295.000 km servisna kniga E...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

Вчера 13:00Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Honda CB1000ra

Se prodava honda cb1000ra 2013ta god , registriran , servisiran , nov...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.400 €
Вчера 12:03Mazda 6 2.0d 2007 105kw stranska cela

kolata e ispravna pali vozi se prodava cela za delovi 071804867


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:13  НОВ ОГЛАС

Mitsubishi outlander 2.0 benzin plin

Mitsubishi 4x4 2.0 benzin dizna plin so atest Fabricki zatemneti sta...


4.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:03Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам