1382 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT 1.6 TDI 105KS MOZNA ZAMENA

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.000 €
Денес 10:00Промовирано

Seat Leon 1.9 2006 godina

Seat Leon 1.9 2006 godina dizel registrirana do 26.04.2023 godina eur...


4.900 €
или предлог цена
20 сеп 23:17Промовирано

MAZDA CX7 2.2 175HP - PRV GAZDA

Возилото е во одлична состојба,купено од овластен Мазда салон во Маке...


12.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Renault Megane 1.9dci

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana servisirana cetiri novi zim...


2.350 €
или предлог цена
Денес 14:20Vw Golf 5 Plus1.9TDI

Kolata e vo odlicna sostojba bez nitu edna zabeleska redovno servisir...


4.500 €
или предлог цена
Денес 14:19VW Volksvagen-polo 1.4 benz.

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do mart 23g.1.4 benz.55kw 2...


3.450 €
или предлог цена
Денес 14:19  НОВ ОГЛАС

Fiat Punto/evo 2010g reg.do 08-23

Kolata e vo odlicna sostojba ednakvo na novo so servisna kniska dva k...


4.300 €
или предлог цена
Денес 14:19BMW E34 525

Odlicna sostojba prva boja so odlicen motor,klima,elektrika na retrev...


1.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.550 €
Денес 14:02BMW E91 318D 122KS 2007

BMW 318D 122ks 6 brzini 2007GOD. kolata e maksimalno socuvana bez n...


5.200 €
или предлог цена
Денес 13:53BMW E60 530D AVTOMATIK FACELIFT

Se prodava BMW E60 530xd 2007 god facelift redizajn. Napraven servis ...


7.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.000 €
Денес 13:47BMW 530d E60

Prodavam BMW E60 530d 218hp Pominata registracija


5.500 €
или предлог цена
Денес 13:19astra J 1.3 eco flex 2011 god

opel astra 1.3 dizel 2011 godina reg servisirana novi gumi stakl...


5.750 €
или предлог цена
Денес 13:16Vw Touran 2.0

Prodavam Vw Touran vo odlicna sostojba. Komplet zimaki i letni gumi ...


4.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.500 €
Денес 13:00TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D 4X4 2011 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA

TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D 4X4 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


8.000 €
или предлог цена
Денес 13:00MAZDA CX7 2.2 175HP - PRV GAZDA

Возилото е во одлична состојба,купено од овластен Мазда салон во Маке...


12.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Peugeot 308

Peugeot 308 1.6 hdi 109 ks 2009g so 6 brzini registriran servisiran v...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


7.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Citroen berlingo 2.0 hdi

Ful oprema -elektrika na stakla ...


777 МКД
или предлог цена
Денес 12:50MERCEDES E270CDI ELEGANCE 2005-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVAN ODLICNA SOSTOJBA ELEGANCE REG DO KRAJ NA 12.22 MOZE ...


4.400 €
или предлог цена
Денес 12:42  НОВ ОГЛАС

FORD KA 1.25I SO ATESTIRAN PLINSKI URED -11

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 FORD KA 1.25I SO ATESTIRAN PLIN...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:27  НОВ ОГЛАС

Prodavam golf 5 1.9tdi 2005god

Prodavam golf 5 1.9tdi 2005 god reg do 2mes 2023god dobar motor men...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Денес 12:26SEAT EXEO 2.0TDI 2009

SEAT EXEO 2.0 TDI 2009 2009 godina EURO 5 XENON/BIXENON GREA...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Денес 12:26BMW X6 3.5D 2010

Se prodava BMW X6 3.5d 2009godina 286hp servisirano i registrirano do...


18.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
19.500 €
Денес 12:26Prodavam porshe panamera 3.0d 2013 god

Prodavam porshe panamera 3.0 d 2013 god servisirana novi gumi kako ...


45.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
46.500 €
Денес 12:25SKODA ROOMSTER 1.4TDI 2007 FULL OPREMA

SKODA ROOMSTER 1.4TDI 2007 FULL OPREMA PANORAMA KLIMATRONIK ELEKTR...


3.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.900 €
Денес 12:25VOLKSWAGEN GOLF 5 2.0TDI 2004

VOLKSWAGEN GOLF 5 2.0TDI 140ks 2004 Reg do 09-2022 god Od oprema po...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Денес 12:25VW GOLF 1.6 BENIZN+PLIN 74 KW KLIMATRONIK TOP SE ISPRAVNO

.


1.950 €
или предлог цена
Денес 12:15  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa 1.0 BENZIN - 12/2006 GOD

Corsata e vo odlicna sostojba mnogu socuvana redovno servisirana, so ...


2.350 €
или предлог цена
Денес 12:03  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT B6 2.0 140ks 4MOTION 8ventili

Prodavam VW Passat B6 2.0 140ks 4motion 8v. BMP Registracija do 08....


6.900 €
или предлог цена
Денес 11:33Seat alhambra

Se prodava Seat alhambra 1.9tdi 110ks Redovno odrzuvano ,registrir...


1 €
или предлог цена
Денес 11:31BMW 120 M-pack

Se prodava zacuvano vozilo ,navremeno odrzuvano ,smeneto filteri i...


1 €
или предлог цена
Денес 11:31Opel corsa 1.0 benzin reg-09.23g

Se prodava opel corsa 1.0 benzin,karoserija odlicna,motor saatce 5-6 ...


2.750 €
или предлог цена
Денес 11:24Citroen c4 picasso 1.6 hdi

Se prodava c4 picasso, kolata e vozena za familiarni potrebi, redovno...


4.500 €
или предлог цена
Денес 11:24HONDA CIVIK 2.2

Kolata e vo besprekorna sostojba registrirana cela godina so zelen ...


4.600 €
или предлог цена
Денес 10:50AUDI A3

kolata e vo besprekorna sostojba so najvisoko nivo na oprema za godi...


5.100 €
или предлог цена
Денес 10:50Ford Kuga 2.0 2015 AWD 4x4

Na Mk tabli registrirana do 02.23 so zelen karton,4 novi gumi,garazir...


15.300 €
или предлог цена
Денес 10:36BMW.320.i.SO PLIN REGISTRIRAN ODLICEN 2001 KES

320.i.reg..do 0.4.2023..so plinski ured dizna sistem..2000.god u sobr...


2.900 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.200 €
Денес 10:35Opel corsa D 1,0 12 v reg do 09/23

Ekstra zacuvana kako enterier taka i nadvoresno Ekonomicno malo kolic...


2.750 €
или предлог цена
Денес 10:17CITROEN NEMO 1.4 HDI - 2008 TOVARNO

CITROEN NEMO 1.4 HDI - 2008 GODINA UVEZENO OD BELGIJA MOTOR, TURBO,...


1 €
или предлог цена
Денес 10:07BMW 318 D 2006 Godina

BMW-318 d 2006 godina Registrirana cela godina do 29.08.2023 komandi...


5.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.200 €
Денес 10:02VW PASSAT 1.6 TDI 105KS MOZNA ZAMENA

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.000 €
Денес 10:00Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам