Штип
                           
221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

izdavam namesten stan vo strog centar, kaj "promaja"

Stanot ima 3 prilicno golemi sobi , hodnik,terasa i wc . Stanot gi im...


200 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 јун 10:29Издавам наместен стан,брзо се затоплува,во поволн состојба

Издавам стан во строг центар на Штип кај "промаја". Станот има 3 голе...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

05 јун 12:08Супер нов стан во центарот на Штип

id: sa1046/добре радосављев, штип македонија 85000€ description с...


85.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

01 јун 09:08Stanbeno Deloven prostor vo centar na Stip 73m2

ИЗДАВАМ, 🏢 Станбено-Деловен простор во центар на Штип. 📍73m2 со 3...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

16 мај 11:04Se prodava luksuzen stan vo Centar na Stip

Шифра:PP1069 Се продава стан на одлична локација во Штип.Станот е ло...


155.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 мај 13:05Prodavam namesten stan

STANOT E PRODADEN !!!! Prodavam poloven namestaj Kujni, k...


2.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

04 мај 00:05се издава гарсоњера во центарот

Гарсоњерата е наога карши здравен дом може да се види на сликите за п...


100 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 апр 13:00Станбено-Деловен простор 85м2 во ШТИП

ИЗДАВАМ и Продавам НОВ, Станбено-Деловен простор во зграда ПОРТА ПРОЛ...


111 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

01 апр 01:36Namesten stan vo Stip

Se izdava kompletno namesten trosoben stan vo centarot na Stip na ul ...


220 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 мар 14:45Se izdava stan

se izdava stan vo stip blizu do policijata od 1 mart za podetalni in...


11.111 €
или предлог цена
Штип

Станови

23 мар 19:12Rent lux apartment. Се изнајмува луксузен апартман.

Се изнајмува од 15.12.2020 Rent from 15.12.2020 ☎️+38975270395


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 мар 10:18Kupuvam garsonjera

Kupuvam garsonjera vo strog centar prizemje ili max prvi sprat


550 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 мар 15:52СЕ ИЗДАВА

Се издава нова грасоњера комплетно уредена погодна за студенти лоцира...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

05 мар 13:00Издавам стан 75 m2 близу маркетот Туш во Штип

Издавам стан 75 m2 спроти маркетот Туш во Штип, до детската градинка...


111.111.111 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

02 мар 11:32SE IZDAVA ILI PRODAVA STAN

Se izdava ili prodava kuka 70m2 lepenka na ul. Kole Nedelkovski br.1 ...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 фев 13:18СТАН 50М2 нас. СЕЊАК 3

СТАН 55 М2 нас. СЕЊАК 3 НАСПРОТИ О.У. ДИМИТАР ВЛАХОВ, 4ти СПРАТ,ДН...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

22 фев 12:12стан во зграда промаја штип

стан во зграда промаја штип apartment - штип Се продава наместен ст...


58.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 фев 13:00Se izdava stan vo Shtip

Se iznajmuva sprat od kukja vo naselba Levaci vo Shtip, so poseben vl...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

29 јан 18:52НОВ, ВЕДНАШ ВСЕЛИВ СТАН

СЕ ИЗНАЈМУВА!!! Се изнајмува нов станбен простор кој може да се кори...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

23 јан 17:26Издавам стан во нас.8-ми Ноември

Се издава комплетно опремен стан со 2 спални со по 2 кревети,дневна с...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 јан 08:34kupuvam garsonjera vo senjak ..stip

kupuvam garsonjera vo senjak 3 i 4..so cist imoten list....telefon 0...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

13 јан 19:25Se iznajmuva

Apartman vo centar ! Se iznajmuva na firmi ili odgovorni lica za po...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 јан 07:50Prodavam stan

Stanot se naoga vo visokata 'zelena kula' do policiskata stanica.


53.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јан 14:50Kupuvam garsonjera vo Stip do 12000 evra

Kupuvam garsonjera vo Stip do 12000 evra. Broj za kontakt 078 514 11...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

31 дек 00:36Деловен Стан во центар на Штип

id: rb1029/ванчо прќе 62 штип македонија 350€/месец description h...


350 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 дек 13:00Се издава стан во Штип

Се издава нов и комплетно уреден стан во населба Сењак во Штип. Пов...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

26 дек 14:42Луксузно опремен апартман во центар. Lux suite in center.

Се изнајмува апартман во центар. Слободен од 15.12. 2021. Rent suit...


33 €
или предлог цена
Штип

Станови

14 дек 21:41СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Станот се наоѓа на атрактивна локација - во центар, кај МВР. Погоден...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 дек 23:42Модерен апартман за краток престој

Се изнајмува апартман на краток, дневен и неделен временски период, л...


45 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 дек 22:45Se izdava Stan vo stip

Se izdava Stan vo Stip vo blizina na marketot Tus stanot e kompletno ...


150 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 окт 00:23Se iznajmuva stan vo centarot na Stip

Se iznajmuva stan vo centarot na Stip kaj policijata vo poniskata zel...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

03 окт 15:13Стан на Пиринска Штип

id: sa1023/пиринска 75 штип македонија 23000€ description https:/...


23.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 сеп 12:30Se izdava

Se izdava za studenti, par rabotnici


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

25 сеп 20:17STAN

prodavam stan vo naselba senjak 4 .Cena po dogovor. Tel.za kontakt 07...


35 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 сеп 14:17Baram garsonjera

Baram garsonjera. Info na tel 075 203 836


15.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 сеп 12:09SE IZDAVA STAN

Se izdava stan vo centarot kaj policijata vo stip za po detalni infor...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 сеп 19:26SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdava stan koj se naogra vo crvenite kuli (sproti policijata). St...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

06 сеп 01:48Продавам стан

Продавам стан на улица широк дол 5а Тел: 077577921


26.500 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 авг 00:05СЕ ПРОДАВА - НОВ СТАН

Се продава нов стан од 68м2 и гаражно место од 16м2 во нова зграда н...


58.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 авг 21:21Se iznajmuva lux apartman.

Se iznajmuva apartman Се изнајмува апартман Rent apartment 075270395


10 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 јул 10:19Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам