Штип
                           
242 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAZBA NA LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAR NA STIP

PRODAZBA NA LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAR NA STIP, lokacija S...


1.100 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 16:04  НОВ ОГЛАС

Luksuzen 4 soben nov stan 155m2

Stanot e nov ne vselen, 155m2, dneven prostor 60m2 komplet pa...


125.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 16:00Издавам Стан во 8ми Ноември

Издавам стан во 8ми Ноември, Штип. Наместен и веднаш вселив. Инво на...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 08:47Se izdava kompletno nov stan

Se izdava kompletno nov luksuzen stan (nikogas vselen ) 2022 godina z...


400 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 07:14Kupuvam stan

Kupuvam stan 30-40 kvadrati. Prednost naselba 8-mi Noemvri. Realni po...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

03 окт 15:17Se prodava stan vo centarot na gradot

Se prodava stan vo centarot na gradot. Stanot e na treti sprat so po...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 окт 20:16kupuvam stan vo prebeg

kupuvam stan so 3 spalni sobi vo prebeg Biljana 070/382-378


111 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 сеп 16:35Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


20.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
21.000 €
Штип

Станови

28 сеп 16:48Kupuvam garsonjera vo stip do 35 m2

Kupuvam garsonjera vo stip do 10000 eu info na email


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 сеп 17:27sejhjak 3

se izdava stan os 50m2 ima spalna dnevna so kujna kupatilo so protoce...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

17 сеп 15:09Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip

Се продава стан во строг центар на Штип од 100 м квадратни. Цена за ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 сеп 14:19Kupuvam stan

Kupuvam ednosoben stan vo stip do 40m2 do 25000e Ili pogolem stan so ...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

14 сеп 15:12Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


30 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 сеп 17:33Se izdava stan

Se izdava prazen stan vo8mi noemvri do skoloto


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

11 сеп 20:15Se izdava Stan vo Stip

Se izdava Stan do Turskoto skolo Informacii isklucivo na Viber na br...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 сеп 19:07Stan od 100 m2 na 2 sprata

Se prodava Stan vo Stip vo naselba Senjak 2,kaj berbernica Ico Brico....


75.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 сеп 13:12Se PRODAVA STAN VO MLEKARA DO ANGELS KAFE

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 сеп 21:00Се издава стан од 100 м2 во строгиот центар на Штип

Се издава стан од 100 м2 во строгиот центар на градот Штип. Станот се...


300 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 сеп 08:36Se prodava Stan

Se prodava stan vo naselba 8mi noemvri do skoloto


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 сеп 07:25Kupuvam ednosoben/dvosoben stan

Kupuvam ednosoben ili dvosoben stan vo Stip


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

04 сеп 13:54Kupuvam 1 soben stan vo Stip

Kupuvam ednosoben stan vo Stip. Lice za kontakt mob. 074 200 633


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 сеп 16:45KUPUVAM GARSONIERA VO STIP

Baram pomal stan ili garsoniera, prednost ima naselba senjak ili bli...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 авг 16:28Kupuvam stan !

Kupuvam stan 60-65kvadrati Sprat 2 ili 3 stanot da e renoviran I da ...


77 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 авг 13:57Продажба на нови станови во Штип

Со задоволство Ви ја претставуваме новата понуда на Алекс во Штип. ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

30 авг 13:00Se prodava stan na ulica Pirinska

Se prodava stan na ulica Pirnska 71. Telefon za kontakt 071/217-997 ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

28 авг 22:03Se izdava stan na ul 'Sirok Dol", vo blizina na TUS

Vo stanot mozat da prestojuvat najmnogu 4 lica Dve sobi so po 2 kre...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 авг 21:46Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и по...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 авг 13:09Се продава стан

ПРОДАДЕНО Се продава стан во близина на Енџелс во зградите спроти Те...


31.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 авг 20:48SE IZDAVA GRASONJERA

SE IZDAVA GRASONJERA KOJA SE NAOGA VO SENJAK 4, PLAVA ZGRADA SPROTI T...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

20 авг 20:28se prodava stan na ulica sremski front

se prodava stan na ulica sremski front 19/15. informacii na telefo...


50.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 авг 23:26Се издава стан во 8ми Ноември

Се издава стан во 8ми Ноември 65м2, две спални соби со по два кревети...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 авг 15:06Купувам стан до 35 000 евра

Барам стан во околината на Штип до 35 000 евра, Понудете на 077 506 9...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 авг 15:53Prodavam stan

Se prodava stan vo nas.Naselje Cena po dogovor Itno! 078310258


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

12 авг 19:27BARAM STAN POD NAEM. PRAZEN. NE NAMESTEN.

Барам да изнајмам стан,нов или по нов, не е важна квадратурата, празе...


100 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 авг 00:10Se Prodava Stan Vo 8-mi Septemvri

Se prodava namesten stan vo 8-mi Septemvri, bulevar JNA. Stanot e so...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 авг 00:12SE IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava celosno opremen stan od 70m2 vo naselba 8mi Noemvri. Stan...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 јул 10:00Se prodava Nov stan

Stanot se naoga vo novata zgrada na Niko Home ne e vseluvan se prodav...


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 јул 13:00SE IZNAJMUVA STAN

Se iznajmuva stan vo Shtip na odlichna lokacija od 78 m2. Stanot e...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 јул 17:54IZDAVAM NAMESTEN STAN ZA KANCELARISKI PROSTOR

Се издава или продава полунаместен стан за канцелариски простор во ст...


275 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 јун 13:27Se prodava stan vo Stip

Шифра:PP1063 Се продава стан на одлична локација во Центар на Штип.С...


530 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 јун 10:47Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам