Штип
                           
207 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kupuvam ednosoben/dvosoben stan

Kupuvam ednosoben ili dvosoben stan vo Stip


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 19:51Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:31Се продава целосно наместен стан во зграда "Niko Home"

Стан од 73м2 + 17м2 паркинг место во подземна гаража! Тел за конта...


100.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00Продажба на станови, Штип Центар

Предпродажба на станови во центарот на Штип тел за контакт : 070 322...


950 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00Se izdava Stan vo Stip

Izdavam ednosoben stan vo centar, vo zgrada do turskoto skolo.Greenje...


6.200 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 ное 21:58Kupuvam garsonjera vo stip do 35 m2

Kupuvam garsonjera vo stip do 10000 eu info na email


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 ное 15:25Se izdava apartman vo centar_STIP

APARTMANOT KE BIDE SLOBODEN OD 01.02.2023-(od 01 Februari)!!!MOMENTAL...


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 ное 15:22Baram stan vo stip od 35 do 50 m²

Baram stan vo Stip od 35 do 50 m² za prodazba. Po moznost da e vo ce...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 ное 17:04Se izdava sprat od kukja vo centar

Se izdava sprat od kukja vo centar vo blizina na bolnicata pogoden za...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 ное 15:37Se prodava stan

Se prodava stan vo naselba senjak, ul 5ta Partiska Konferencija 13/12...


64.999 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 ное 08:31PRODAZBA NA LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAR NA STIP

PRODAZBA NA LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAR NA STIP, lokacija S...


1.100 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 ное 11:23Се издава спрат од куќа за студенти во строгиот центар

Се издава спрат од куќа за студенти/ки во строгот центар на градот Шт...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

25 ное 17:01Se izdava stan vo blizina na tus market

Se izdava stan vo blizina na tus market.


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

25 ное 09:41Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и по...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 ное 19:04Se PRODAVA STAN VO MLEKARA DO ANGELS KAFE

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 ное 17:03Se izdava kompletno nov stan

Se izdava kompletno nov luksuzen stan vo kompleksot Aktiva Stip vo na...


400 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 ное 01:22Se izdava stan vo senjak 3

Se izdava stan na astraktivna lokacija vo senjak 3, pozadi Edje. Sta...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

22 ное 19:51Se prodava stan na odlicna lokacija39

Se prodava stan vo stip na odlicna lokacija, na 300m do trgovskiot ce...


39.500 €
или предлог цена
Штип

Станови

22 ное 13:48Kupuvam stan

Kupuvam stan 30-40 kvadrati. Prednost naselba 8-mi Noemvri. Realni po...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 ное 11:46STAN NA DAN !

Se izdava stan od vecer vo 8mi noemvri Celosno opremen info 077952895


40 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 ное 11:20Издавам стан близу пазарот-Автокоманда

Се издава стан во населба Автокоманда. Близу до пазарот кај пинг понг...


11.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

11 ное 17:47Издавам стан близу пазарот-Автокоманда

Се издава стан во населба Автокоманда. Близу до пазарот кај пинг понг...


11.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

11 ное 17:41kupuvam stan vo prebeg

kupuvam stan so 3 spalni sobi vo prebeg Biljana 070/382-378


111 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 ное 12:48Модерен стан во германските згради штип

id: sa1049/родољуб чолаковиќ 1/4 штип македонија 125000€ descripti...


125.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 ное 10:43Se prodava stan od 80m2 vo Stip

Se prodava kompletno namesten stan so nov mebel renoviran pred 4 god ...


72.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

01 ное 13:00Придавам луксузно наместен стан 103м2 со имотен лист

Продавам луксузно наместен стан нна два спрата со внатрешни скали во ...


100.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 окт 16:26Prodavam stan vo Niko home Stip

Stanot raspolaga so kvadratura od 50m2 Kontaktiranje posle 17h


1.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 окт 09:09Kupuvam stan

Kupuvam renoviran stan po moznost vo centar okolu 70 m2. Pustitr mi ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 окт 19:07Stan od 100 m2 na 2 sprata

Se prodava Stan vo Stip vo naselba Senjak 2,kaj berbernica Ico Brico....


75.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

16 окт 11:52Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip

Се продава стан во строг центар на Штип од 100 м квадратни. Цена за ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 сеп 14:19Kupuvam stan

Kupuvam ednosoben stan vo stip do 40m2 do 25000e Ili pogolem stan so ...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

14 сеп 15:12Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


30 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 сеп 17:33Се издава стан од 100 м2 во строгиот центар на Штип

Се издава стан од 100 м2 во строгиот центар на градот Штип. Станот се...


300 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 сеп 08:36Kupuvam 1 soben stan vo Stip

Kupuvam ednosoben stan vo Stip. Lice za kontakt mob. 074 200 633


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 сеп 16:45KUPUVAM GARSONIERA VO STIP

Baram pomal stan ili garsoniera, prednost ima naselba senjak ili bli...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 авг 16:28Kupuvam stan !

Kupuvam stan 60-65kvadrati Sprat 2 ili 3 stanot da e renoviran I da ...


77 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 авг 13:57Продажба на нови станови во Штип

Со задоволство Ви ја претставуваме новата понуда на Алекс во Штип. ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

30 авг 13:00Se izdava stan na ul 'Sirok Dol", vo blizina na TUS

Vo stanot mozat da prestojuvat najmnogu 4 lica Dve sobi so po 2 kre...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 авг 21:46Се продава стан

ПРОДАДЕНО Се продава стан во близина на Енџелс во зградите спроти Те...


31.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 авг 20:48se prodava stan na ulica sremski front

se prodava stan na ulica sremski front 19/15. informacii na telefo...


50.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 авг 23:26Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам