1083 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli ... Isplat...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Apple iPhone 12 Pro 12 Pro Max Kako Novi/Garancija Zamena

Telefonite se kako Novi,Zacuvani maksimalno Neservisirani/Se e fabri...


679 €
или предлог цена
03 дек 13:06Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ДЕКЕМВРИ 2022!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 94990 ден iPho...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 07:59Промовирано

Apple Watch SE

Najnovata generacija. Kupen od iStyle, Avgust 2021: https://istyle...


190 €
или предлог цена
Денес 02:14Iphone 6

Se prodaba iphone 6 celosno ispraven Kontakt 076983474 075521283


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:44Samsung J3 2017

Se prodava Samsung J3 2017.Telefonceto e odlicno se raboti i nema nik...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 22:06Huawei Nova 5T

Prodavam Huawei Nova 5T vo fabricka sostojba Bez niedna grepka Bespre...


150 €
или предлог цена
Вчера 21:02IPHONE XS

Iphone xs top sostojba 64gb raboti na site mrezi neverlock


17.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:17Iphone 13 Pro Max

Prodavam Iphone 13 pro max 128gb bez nitu edna grepka nanego. Garanc...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:16Amazfit Bip U Pro

https://www.amazfit.com/us/amazfit-bip-u-pro.html Во одлична состојб...


2.600 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.700 МКД
Вчера 20:09Redmi note 10 Novi 4/128gb.kam.48mp.mobistrk

Redmi note 10 5g.NOVI Ram 4/64gb.kam.65mp.baterija 5000ah. 8900d. 24...


8.900 МКД
или предлог цена
Вчера 19:30A13.ram.4/64gb.NOVI 24m.gar a1.mobistrk

A13 ram4/64gb kam.48mp.24m.gar.a1 novi 8900d..mobistrk


8.900 МКД
или предлог цена
Вчера 19:29A33.5g.ram.6/128g.novi 24m.gar mobistrk

A33.5g.ram 6/128g.novi neaktivirani 24m.gar.a1 15900d.mobistrk 075303...


15.900 МКД
или предлог цена
Вчера 19:29Redmi 9a novi 32gb.24m.gar.mobistrk

Redmi 9at ram 32g 5500d. NOVI 24m Gar.A1 mobistrk


5.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.900 МКД
Вчера 19:29Sams.s9plus.ram 6/64gb.odlicno socuvan.mobistrk

Samsung.s9plus ram 6/64gb.odlicno socuvan 7500d.mobistrk


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 19:28honor x8.ram 6/128gb.NOVI bat.5000ah.mobistrk

Huawei honor x8 ram.6/128gb.bat.5000ah.NOVI 24m.gar.a1.11500d. Honor ...


11.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:27Xiaomi mi 12 lite i redmi note 11 pro

Telefonite se pod garancija od a1. Nemaat ni edna drasnatinka i se mn...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:06Samsung S22 Ultra

Телефонот е нов и не отпакован , работи на сите мрежи.Има 2 години га...


850 €
или предлог цена
Вчера 18:26Iphone X odlicen

Telefonot e mnogu zacuvan vo odlichna sosotojba


260 €
или предлог цена
Вчера 18:19  НОВ ОГЛАС

ONEPLUS, Xiaomi, Samsung, LG, Moto, Vivo IQOO, Poco, Realme

Prodavam novi i polovni mobilni: iPhone 7 Plus 6900 Samsung A32 1090...


6.900 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.900 МКД
Вчера 17:37Se prodava Nokia G10 nof ne otpakovan

Telefono e nof Ic ne koristen kako soe kupen


1 €
или предлог цена
Вчера 17:10  НОВ ОГЛАС

Huawei mate 20 late

Huawei mate 20 late.zacuvan so futrola I zastitno staklo od prv den.


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:27Iphone xs MOZI ZAMENA

Telefonot e ispraven i dobro.zacuvan. raboti na site sim karticki. Mo...


10 €
или предлог цена
Вчера 16:18  НОВ ОГЛАС

OVATION studio -GPS navigacija za ANDROID + satelit FIX

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:02SAMSUNG J6 GOLD

Се продава самсунг голд ј6 телефон со полнач и заштитна маска.


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 15:09Motorola G60 / Moto G60

Display: 6.8 inches IPS LCD, 120Hz Resolution: 1080 x 2460 pixels Hyb...


220 €
или предлог цена
Вчера 15:07Prodavam meanIT senior 10

Prodavam meanIT senior 10 - 1000 denari Mnogu malce koristen (neko...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:44Se prodava Redmi Note 9 Pro 6+2 gb ram 128 GB storage

Se prodava Redmi Note 9 Pro 6+2 gb ram 128 GB storage full packet so ...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:39Blackberry Q5

Telefonot e ispraven i zacuvan. Raboti na site karticki. I so tastatu...


1.800 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 13:16  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Redmi Note 11 NOV

Продавам Xiaomi Redmi Note 11, купен на 14.11.2022 од А1 и многу малц...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 13:01  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy Watch 4 40mm / LTE, Bluetooth, Wi-Fi, GPS.

Samsung Galaxy Watch 4 40mm / LTE, Bluetooth, Wi-Fi, GPS. Watch 4 LTE...


9.000 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.100 МКД
Вчера 13:00Samsung A12. 4 ram/64 memorija

Telefonot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba, odi komplet so ku...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:55SAMSUNG A03s KAKO NOOV EKSTRA!

SE PRODAVA SAMSUNG A03s 4/32 KAKO NOOV! BEZ ZNACI NA KORISTENJE ODLIC...


6.100 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.300 МКД
Вчера 11:52SAMSUNG GALAXY S21 FE - 6GB - 128GB - FULL PACK

Купен од телеком - гаранција до 13.04.2024 Работи на сите мрежи - не...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32A1 alpha

Se prodava A1 alpha kako nov bez ostetuvanja


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 11:15PRODAVAM - ZAMENUVAM SAMSUNG Z FOLD 3

mobilniot e koristen 1 godina ima uste 1 godina garancija. mobilniot ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
900 €
Вчера 10:52MI NOTE 9, SUPER ZACUVAN

Super zacuvan Mi NOTE 9. So ful pakovanje, 3 giga ram so 64 giga me...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 10:43SMART WATCH NOV ist kako na slikite,za site android telefoni

SMART WATCH satot(casovnikot) e nov,so site dodatoci,se povrzuva prek...


1.300 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 10:20Se prodava mobilen Alcatel 3080 4g

Se prodava mobilen Alcatel 3080 4g zacuvan kako nov uste zastitnata f...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:13Samsung Galaxy Watch 4

Se prodava Samsung Galaxy Watch 4 44 mm, nov, koristen samo 1 mesec, ...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:48Samsung S9 zacuvan

Samsung S9 zacuvan bez ostetuvanja i ogrebotini potpolno ispraven vo ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:51  НОВ ОГЛАС

Se prodava telefon

Ispraven,komplet so baterii i adapter.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:49Samsung a40 a50 a70

Od 5000 do 7500


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 08:42  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам