2031 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Betonska Pumpa 32-4

Betonska pumpa 32m Schwing MAN 27.293 God. 1998 vo odlicna sostoj...


27 сеп 16:37Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska 1.6...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.300 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:36Промовирано

Kawasaki KLX 250 CC ENDURO MK DOC

Se prodava Kawasaki 250 cc Enduro Anlaser Servisiran Mk dokumenti ...


3.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.900 €
Денес 20:24Mercedes A class. 160 cdi

Regjistrim deri 06.2023 Servisuar Klima Karike Lekur SETI LAMEL...


2.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.550 €
Тетово

Автомобили

Денес 20:24Mercedes Benz C220 CDI Avantgarde

Se prodava Mercedes C220 CDI Avantgarde W203 (105kw/183hp - chipiran...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 19:48fiat punto 1.3 multijet tovarno

fiat pinato 1.3multi jet 2014 g komercialno vozilo plateno do re


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 19:43BMW X3 2.0d 4x4 Full oprema

BMW X3 , 2.0d 4x4 avtomatik so 8 Brzini, registracija so zelen karton...


16.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:06BMW X3

BMW X3 3.0 dizell 4x4 2004 godina full oprema navigacija krem koz...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 17:34PEUGEOT 207 PLIN TOPPPP

Se prodava PEUGEOT 207 garazirano, servusirano, prva boja, ne uvezeno...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 17:13Bmw x6 3.5d xdrive god 2010

Bmw x6 3.5d xdrive god 2010 vo mnogu dobra sostojba sega donesen od s...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 17:13Vw touran 2.0 tdi 2014god,DSG menjac,moze zamena

Vw touran 2.0 tdi God 2013-4 -automatik dsg -km 220*** -7 sedis...


10.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 17:12Porsche panamera 4.8S

Porsche panamera 4.8S god 2013 vo mnogu dobra sostojba so mnogu oprem...


32.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 17:12Porsche

Porsche cayenne 3.0 dizel god 2014 mnogu e sacuvano oprema ful. Se pr...


23.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 17:12Bmw 530d

Bmw 530d god 2004 oprema full, klima centralna brava el stakla novo g...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 17:12Mercedes E270

Se prodava Mercedes e270 elegance Registriran i servisiran Parking ...


6.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 €
Тетово

Автомобили

Денес 17:03Ford Fiesta 1.4 Tdci

ford 1.4 tdci klima reg


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:54  НОВ ОГЛАС

merdes 515 2007 23 sediste

se prodava kombi 515 2007 23 sediste so full oprema top forma info 07...


13.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Денес 16:50  НОВ ОГЛАС

Fiat Punto 1.1benzin reg cela godina

Fiat Punto 1.1benizn mala potrosnja Registrirana cela godina 4novi...


850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:40Kawasaki kxf450cc

Motorot e na dobra sostojba Novi gumi Novi simeringi na amurtizeri ...


3.800 €
или предлог цена
Денес 16:01  НОВ ОГЛАС

BMW 320D

320D Navigacija BMW XENON 223.000 km Leather


7.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:00  НОВ ОГЛАС

Fiat siecento sporting 1.2 benz

Fiat siecento sporting 1.2 Benzin +plin atest Registrirano INF mob...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:19OPEL CORSA B 1.2

Opel Corsa n 1.2 benzin God proizv 1999 Registrirano do IX 2023 KL...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:19VECTRA 1.9CDTI 110kw 150ks Avtomatic 2007/6

VECTRA 1.9CDTI 110kw 150ks FACE-LIFT 2006 GOD. 265 000 KM SERVISNA KN...


3.750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.900 €
Тетово

Автомобили

Денес 14:48Originallni Tepici za Audi A4 B8 2008-2015

Originallni Tepici za Audi A4 b8 2008-2015 Sočuvani! Nema damki ne ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:38VW Passat 2.0 TDI 140ps 2012g. ZAMENA so naša ili vaša dopll

VW Passat 2.0 TDI 103kw (140 ps) Godina 2012 (2011 sobraķajna) Regi...


10.950 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 14:38Alu Bandazi 17ki S-line 5x112 od CH 225 45 17 letni gumi

Aluminski Bandazi originallni s-line. 5x112 7.5J x17 H2 ET 45 Mad...


Денес 14:38Yamaha dt125

Yamaha dt125 Registriran do 08/2023 Cena: 1.350€ Info: 070/277-333


1.350 €
или предлог цена
Денес 14:37Bmw 120d 163ps Automatik

Bmw 120d 163ps Automatik, Navigacija, Tempomat, Climatronic, Greaci...


6.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:36Honda VTX1300 S 2006 god.

Se prodava Honda VTX1300s 2006 god. Odlichna sostojba so 33000km ...


8.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.250 €
Денес 14:09Renault Clio 1.5 dci

Se prodava Renault Clio 1.5 DCi 2005god Kolata e vo super sostojba s...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:50opel corsa

Opel corsa 2012 70kw 95ks So full oprema KLIMA (LADI PERFEKTNO)...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:08BMW E39 530D 1999 184PS

Se prodava Se prodava bmw e39 530d socuvan, so napraveni site servisi...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Kros Tomos Junior

Se prodava detski Tomos Junior MC50 kros sredna visina za nekoj do 70...


550 €
или предлог цена
Денес 12:48LADA 1200 (VAZ 2101) 1975год

Регистрирана до 12/2022


1.150 €
или предлог цена
- 36 % Попуст
1.800 €
Тетово

Автомобили

Денес 12:20BMW 316D 2.0 116ks -2011 facelift

Smeneti plocki diskovi itn


8.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.800 €
Тетово

Автомобили

Денес 12:20Mercedes-Benz s350 cdi - 09 (brabus paket)

Kolata e vo ekstra sostojba mnogu e cuvana bez mana ekstra motor serv...


19.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:16Bmw 120 D Coupe M Packet

Vo odlicna sostojba Full oprema So servisna kniska


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:05Audi A6 2.0 40 TDI 204 HP-2021 Novo Vozilo

Prodavam Audi A6 40 TDI 2.0 TDI 204 HP 06 mesec 2021 so pominati 19.0...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:58OPEL SIGNUM

OPEL SIGNUM SO ODLICEN MOTOR I MENJAC INFO 070809371 Donesena od ...


1.300 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
1.650 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:45Oktavija 2,0 karavan

Skoda oktavija 2,0 2012 god. so ful oprema mosne zacuvana so Makedons...


7.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:42FORD FOCUS 1.4 TNG FUL PERFEKTEN

Focusot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.850 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:10OPEL MERIVA 1.7 CDTI FUL ODLICNA

Merivata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvoz...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:09Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам