243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam novi kozni konduri od Slavej br.46

Prodavam novi racno izraboteni kozni konduri ortopedski od Slavej br...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

Вчера 22:52Profesionalni baletanki Grishko Fouente

Se prodavaat novi profesionalni baletanki od renomiraniot brend Grish...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

Вчера 13:06Лисица - крзно

Се продава лисица. Во одлична состојба.


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

28 мар 21:30Prekrasni original Nike Patiki

Prodavam original Nike Patiki maksimalno socuvani broj 43. Kontakt mo...


1.699 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

27 мар 20:16Odlicni original Nike Patiki

Prodavam original Nike Patiki maksimalno socuvani broj 43. Kontakt mo...


1.599 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

27 мар 20:16Prekrasni original Puma Patiki

Prodavam maksimalno socuvani original Puma patiki broj 43. Kontakt mo...


1.599 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

27 мар 20:15Prodavam kvalitetna zenska obleka -eftino

Prodavam golem broj parcinja zenska obleka, od kvalitetni brendovi, p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

27 мар 16:58Kozni novi tashni/ кожни женски ташни

Продавам разни модели и големини кожни ташни, некористени, повеќето с...


1 €
или предлог цена
27 мар 16:58Nike air27c br.43

Odlicen model vo momentov se 160💲... Mali mi se za polovina broj......


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

27 мар 13:33Lewer br.44 Itali

So site zastiti, maski cevli... Varena guma gjon mnogu udobni, so an...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

27 мар 13:33ПРОДАВАМ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ТАШНИ И РАНЦИ

ПРОДАВАМ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ТАШНИ И РАНЦИ ОД СЕКАКОВ ВИД НА МАТЕРИЈАЛ


1 €
или предлог цена
26 мар 12:12,,WENERTE,,patiki,neupotrebeni,mal broj

Poradi zgresen broj se prodavaat ,,,,wenerte,,, patiki Tel..070 228...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

25 мар 09:16Материјали за шиење Materijali za shienje

Продавам разни материјали за шиење: штоф, волнен штоф, сомот, трико и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

24 мар 19:59Volnen zenski kaput Teteks

Prodavam volnen zenski kaput od Teteks, model "gjubretarec" so patent...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

24 мар 19:58Vietnamka Jakna, Kako Nova, Mozna zamena

Vietnamka Jakna, ORIGINAL AMERIKANSKA (USA) So vnatresna postava za...


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

23 мар 19:31Se prodavaat novi kopacki Nike

Se prodavaat novi Nike mercurial kopacki -orginal. Broj 36.5 Tel za ...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

22 мар 10:28Луксузна венчаница од саем за венчавки

Продавам луксузна венчаница со корпа, еднаш носена, боја-шампањ.


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

21 мар 21:55Elie Saab bridal wedding dress

Продавам свилена венчаница со бисери, креација на модниот дизајнер El...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

20 мар 20:05Novi detski Ski pantoloni, vidootporni

Prodavam novi detski SKI pantoloni od brendot BodyGuard, golemi a 110...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Облека за девојчиња

17 мар 21:07TOMMY HILFIGER DENTON Jeans - W34 L34

Prodavam TOMMY HILFIGER DENTON Jeans - W34 L34 kupeni letoska od UK n...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка Облека

17 мар 10:13Moden Bluzon

Moden bluzon XL nov ne nosen


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка Облека

16 мар 06:30Се продава машка јакна за планинарење/скијање, марка ADIDAS

Се продава машка јакна за планинарење/скијање, марка ADIDAS


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка Облека

16 мар 06:29Shimano SPD GoreTex Waterproof NOVI NENOSENI

Prodavam Shimano SPD patiki, GoreTex otporni na veter I voda, broj 40


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

14 мар 20:46Fustan

Samo 1 oblecen sosema nov


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

14 мар 14:46Vencanica

Потполно сочувана (бидејќи имав две венчаници) на ниедно место не е п...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

13 мар 20:04Vodootporni zimski cizmi

Prodavam vodootporni novi sportski zimski obuvki broj 37


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

11 мар 21:28KONDURI RABOTNICKI BR.43

Se prodavaat 3 para konduri rabotnicki novi neupotrebeni so celicna k...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Работна облека / Работни чевли / 43

11 мар 19:43Novi Orginal Golmanski rakavici

Prodazba na novi orginal golmanski rakavici Puma i adidas Cena od 1...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Облека за момчиња

11 мар 09:56Нов џемпер со етикета TOMMY HILFIGER, бр.S

Нов џемпер Tommy Hilfiger со етикета, бр: S. Донесен од Америка, купе...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

10 мар 22:48Kozna jakna

Prodavam kozna jakna eftino 1000 den 078965895


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка Облека

07 мар 11:41Asics Patiki

Prodavam Asics patiki maksimalno socuvani. Kontakt mobilen i viber 07...


1.499 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

06 мар 16:43Prodavam jakna m

Prodavam jakna m donesena od svrdska 078965894


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка Облека

05 мар 14:36prodavam kosula nova

prodavam kosula nova 078965895 tudors


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка Облека

05 мар 14:36Novi nevestinski cevli

Novi nevestinski cevli, boja shampanj......broj 38, super kalap za no...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

05 мар 09:20MODEL ,M, MAXI = 2500,00

MAXI FUSTAN br.M . BEZOVA BOJA SO BELA CHIPKA


2.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

03 мар 20:48SE PRODAVA VENCANICA

Se prodava vencanica bez nikakvi ostetuvanja, odgovara na velicina S/...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

01 мар 10:16NOVI farmerki americki brend

Novi farmerki doneseni od Amerika, broj XS, moze i za pomalo S. Model...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женска Облека

27 фев 21:16ODELO ZA KUVAR

INFORMACIJA NA TEL.070/577-553


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Работна облека / Работна облека / XL

27 фев 07:24HTZ KOMBINIZON

HTZ GALER -GILARDINI italijansko poteklo sostav 35% pamuk i 65% po...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Работна облека / Останато

27 фев 07:23Cizmi, konduri, cevli

Se prodavaat polovni maski cizmi vo dobra sostojba.


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машки обувки

26 фев 20:34Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам