577 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

dodatoci za prodavnica

Prodavam:vaga,klima ured,Pečka na plin,Frižider Vagata e libela i me...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:56Esspreso kafemat profesionalen

Kako novi,so edna I so dve grupi se prodavaat poradi zatvaranje na ka...


350 €
или предлог цена
- 22 % Попуст
450 €
Вчера 17:17Prodavam tanjiraci i plugovi

Tanjiracite se renovirani a plugovite se vo dobra sostojba.Tel:075-55...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:21Digitalen tester na voda

Дигитален електричен TDS метар за мерење на Температура и Квалитет на...


399 МКД
или предлог цена
Вчера 13:21Set 12 alatki za brusenje

Сет 12 алатки за брусење, чистење и сл. Идеалени за сите видови на по...


250 МКД
или предлог цена
Вчера 13:21ИЗДАВАМ Автоперална

Се издава разработена автоперална.


1 €
или предлог цена
Вчера 10:40MAŠINKA ZA STRŽENJE.GERMANSKA.EFTINO!!!

NOVA.TEL.078 224 053


800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:32  НОВ ОГЛАС

Wap karcher 655s feroper peralna

Prodavam odlicen karcher 655 , 3Kw monofazen mnogu moken i silen . ...


26.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:31Motorni pili

Odlicna motor a pila


100 €
или предлог цена
Вчера 00:07Detektor 3 vo 1

Професионален детектор на метал, дрво, метална и жица за наизменична ...


1.399 МКД
или предлог цена
27 јун 17:44Trimer na benzin

Prodavam trimer so mal defekt Vergla ne pali treba da se vidi Cen...


2.500 МКД
или предлог цена
27 јун 15:51Robland X31 Kombinirka - 5 operacii (Aspirator)

Masinata e odlicna mnogu malku koristena Belgisko proizvodstvo 5 ...


3.600 €
или предлог цена
27 јун 12:39Фрижидер

Се продава фрижидер во многу добра состојба за одржување на пијалоци ...


12.000 МКД
или предлог цена
27 јун 11:50Kompresor za vozduh

Povolno se prodavaat poveke Kompresori za vozduh. Za poveke informaci...


600 €
или предлог цена
27 јун 10:23Bekaton montaza

Montaza na bekaton, so nash i vash matrijal, coklina, i drugi gradezn...


4 €
или предлог цена
27 јун 04:22Машина комбинирка

Се продава машина комбинирка во целосна функционалност и многу сочува...


600 €
или предлог цена
26 јун 23:17Masina za Plastika Battenfeld

Malce koristena vo ekstra sostojba , 150 grama(max)!Mozna e zamena! P...


3.650 €
или предлог цена
26 јун 22:32Melnica za kafe profesionalna

Emonec profesionalna melnica za kafe so shtelovanje na granulacija, b...


350 €
или предлог цена
26 јун 20:41Komplet 200 pruzini

🆕 Ново Комплет 200 парчиња различни видови на пружини и федери. П...


599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јун 14:32Se prodava skoro nov bolnicki krevet

Se prodava mehanicki bolnicki krevet koristen pomalku od mesec dena. ...


1 €
или предлог цена
26 јун 09:49Se prodavaat metalni sandacina za sveki

SeSe prodavaat metalni sandacina za sveki


650 МКД
или предлог цена
25 јун 22:38VISOKI BARSKI STOLICI

Prodavam 8 parcina visoki stolici od visok profi kvalitet mnogu malku...


30 €
или предлог цена
25 јун 20:01Prodavam drven kjumur

Baram geramidi kanidza. 1000 parcinja.


3 МКД
или предлог цена
25 јун 18:54Bateriski Pistol

Мини батериска дупчалка изработена од квалитетни материјали за долгот...


950 МКД
или предлог цена
25 јун 15:08Set za izvlekuvanje

Комплет алатки за извлекување на оштетени завртки ☑ Издржлива и за...


399 МКД
или предлог цена
25 јун 15:08metal detektor xp deus

...


1.200 €
или предлог цена
25 јун 10:02Kada za sorenje 500 litri

Kada za sirenje od poliester 500 litri i edna od 300 litri


25.000 МКД
или предлог цена
25 јун 09:21Se izdava objekt 400m/2

Se izdava pod kirija ili se prodava objekt vo Ohrid na ul.zelrznicka ...


1.000 €
или предлог цена
25 јун 09:20se izdavaat komori

Izdavam komori za odrzuvanje i mrznenje vo ohrid so kapacitet od:2x60...


1 €
или предлог цена
25 јун 09:20Masina za pakuvanje jogurt vo casa 0.2 l

Masinata e vo rabotna sostojba,pakuva 1500 casi na cas


17.000 €
или предлог цена
25 јун 09:20masina za mienje pod pritisok

Prodavam dve masini za mienje pod visok pritisok


400 €
или предлог цена
25 јун 09:20Homogenizator za mleko 2000 lit/cas

Homogenizatorot raboti so pritisok do 200 bari,el.motor 15 kw,vo odli...


1 €
или предлог цена
25 јун 09:20Masina za pakuvanje vo termosobiracka folija

Se prodava masina za pakuvanje razni proizvodi vo termosobiracka foli...


700 €
или предлог цена
25 јун 09:20Separator za mleko

Separator za mleko so kapacitet od 2000 litri na sat.info.078 212 669...


2.500 €
или предлог цена
25 јун 09:19Komora do - 25 stepeni

Se prodava komora so kapacitet od 10m3 ,so isparuvac i ventilatori,ko...


3.000 €
или предлог цена
25 јун 09:19Kompresor Trudbenik Doboj so 4 glavi

Prodavam kompresor za vozduh Trudbenik Doboj so boca od 850 litri i k...


1 €
или предлог цена
25 јун 09:19Alati za duvanje pet sisinja

Prodavav cetiri alati za duvanje pet ambalaza 300ml.500ml ;1000ml i 1...


1 €
или предлог цена
25 јун 09:19Elopak masina za jogurt

Masina za pakuvanje mleko,jogurt,sok i dr.tecnosti vo elopak ambalaza...


15.000 €
или предлог цена
25 јун 09:19Spoter

Triagolnici za spoter


60 МКД
или предлог цена
24 јун 22:11Pistol za farbanje

Nov pistol za farbanje replika na devibis gti pro lite kapa te20 za ...


8.000 МКД
или предлог цена
24 јун 22:11Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам