Ѓорче Петров
                   
428 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kupuvam Disketi 5.25' ( floppy ) DD/DS

Купувам Дискети 5.25' Double Density Single Sided или Dual Sides По...


20 МКД
или предлог цена
Вчера 20:33Commodore 1581 floppy disc drive - флопи диск драјв

Купувам/барам дискетна единица за Commodore 64 модел 1581 како на сли...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:33Купувам Commodore 64 или Commodore 128 (C64 , C128)

Купувам Commodore 64 или 128 и додатоци. Може исправно или неисправно...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 20:33Купувам Commodore Disk Drive 1581 ( диск драјв )

Купувам Commodore Disk Drive 1581 кој работи со 3.5' дискети. Цена по...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:33Купувам LCD монитор со S-video влез ( Monitor )

Купувам LCD монитор со S-video влез. Другите влезови можат да бидат V...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:33Se prodavaat dva monitori...

Se prodavaat dva monitori Samsung i LG.Dvata se funkcionalni i rabota...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:55Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd baterija super sve

Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd baterija super svetlecka ta...


7.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 17:52Intel i5 3470 3.2GHz LGA 1155

Intel i5 3470 3.2GHz LGA 1155


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:31  НОВ ОГЛАС

INSTALACIJA NA WINDOWS 7, 8, 10

Instaliranje na windows 7, 8 i 10. So windows-ot doagjaat zaedno Mic...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 16:18NOV GAMING PC KOMPJTER RTX 3060 i5 12400f 16GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - Zotac G...


57.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:52  НОВ ОГЛАС

HDMI, Skart i internet kabel / кабел ХДМИ Скарт

Се продаваат три кабли: Скарт, ХДМИ кабел (90,185 цм) и интерент кабе...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 12:32BATERII... LI-ION 18650 mAh3.7v 4200 mAh

SE PRODAVAAT SAMO BATERII POSEBNO 3,7 Volti 4200 mAh i 8800mah razlic...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:01продавам SONY компјутер со скенер и програм за работа

Продаваме компјутер со 16gb RAM и 17 процесор со 3.4 ghz SONY, заедно...


6.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Вчера 11:40  НОВ ОГЛАС

Profesionalna Popravka na skrseni i osteteni laptopi

Vrsam servis na skrseni laptopi drzaci plastiki ili bilo sto voedno i...


300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:25PRODAVAM RIGOVI Saphire 4GB RX570/580

-Cenata e po dogovor -Telefon za Kontakt 071-335-677


1 €
или предлог цена
Вчера 10:05HP ProLiant DL380 Gen9 Rack Server G9 E5 - 2680 V4 DELL IBM

1 Godina garancija ***refurbished*** HP HPE ProLiant DL380 2U Ge...


965 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 00:25Server Dell R620 2x E5-2670 v2 128gb ram DDR3 HPe Lenovo IBM

Se prodava server, 12 meseci garancija "refurbished" - 2x Intel X...


870 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 00:25NOV GIGABYTE AORUS 15P i7 32gb RTX3070 8gb gaming

Skoro NOV GIGABYTE AORUS 15p 15.6 inch monitor 240Hz IPS FullHD ...


116.600 МКД
или предлог цена
Вчера 00:25Samsung TAB A8

Продавам НОВ неотпакуван таблет Samsung TAB A8 со 2 години писмена га...


15.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

09 авг 22:27Baterija TOSHIBA

Baterija Toshiba


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

09 авг 22:19Dell XPS 13

Koristen e samo za domasni potrebi, moze i vo crypto


200 €
или предлог цена
- 56 % Попуст
450 €
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

09 авг 17:58NOV GAMING PC KOMPJTER RTX 3070 i5 12400f 16GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - Zotac G...


69.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

09 авг 14:16ADAPTERI 12V/1A 12V/1.5A АДАПТЕРИ

Adapteri za poveke nameni, za video nadzor, switcovi, ruteri...... 12...


100 МКД
или предлог цена
09 авг 11:58TONER Q2612A/FX-9/FX-10/CRG303 za HP printeri

Toner za HP LaserJet 1010/1012/1015/3015/3020/3030/1319/3050/3052/305...


09 авг 11:58Linksys WRT1900acs + high gain antennas

Prodavam: 1. Linksys WRT1900acs so OpenWrt (Luci) https://www.links...


150 €
или предлог цена
09 авг 11:38Cisco Aironet 2702 Access points

Prodavam: 1. 2 x Cisco AIR-CAP2702E-E-K9 Access point-ite imaat ima...


250 €
или предлог цена
09 авг 11:38Prodavam kompjuter

Nvidija gtX 1050ti Asus rom maticna so site svetla 120 ssd 1tb hdd...


21 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

09 авг 09:51NOV GAMING PC KOMPJUTER RTX 3080 i7 12700K 32GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - Zotac G...


109.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

08 авг 20:46NOV GAMING PC KOMPJUTER RX 6600 i5 12400f 16GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - SAPPHIR...


54.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

08 авг 18:31NOV GAMING PC KOMPJUTER RX 6650 XT i5 12400f 16GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - SAPPHIR...


59.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
60.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

08 авг 18:02Se Prodava Dell Vostro 15 3000 Bussines

Лаптопот е нов Full-Box со гаранција Intel UHD Graphics Inter i3-1...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 14:54Hp Probook G8

Nov Laptop Hp Probook


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
490 €
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 14:28Матична ASRock N68C-S UCC со процесор, РАМ и напојување

Се продава матична ASRock N68C-S UCC заедно со процесор AMD Athlon II...


2.000 МКД
или предлог цена
08 авг 13:51Lenovo i3

Lenovo ideapad 110-15ISK Solidna sostojba 2018 godina


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 12:24Monitor Samsung 24" LF24T450

Prodavam Samsung profesionalen monitor LF24T450, koristen samo nekolk...


8.400 МКД
или предлог цена
08 авг 09:33Склопувам компјутери - Sklopuvam kompjuteri

Склопувам компјутери како хоби кое што многу го сакам. Нудам два видо...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

07 авг 20:14Ќе го склопам твојот нов компјутер!

Склопувам компјутери како хоби кое што многу го сакам. Нудам два видо...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

07 авг 20:06OTKUP NA -- LAPTOP --NOVI I MALKU KORISTENI LAPTOPI --OTKUP

Otkupuvam lap topi novi i polovni So garancija Full pakovanje da b...


5.555 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 17:02EVGA GTX 1080 8 GB ( rx rtx mining rig )

Se prodava graficka karticka evga 1080 8 gb


15.000 МКД
или предлог цена
06 авг 23:15Rig so 4 gpu x 8gb - 124 mhs - RX 580

Se prodava mining rig so 4 kartici, 3 MSI i 1 GIGABYTE so 8gb na ETH ...


1.050 €
или предлог цена
06 авг 23:14Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам