Подкатегорија:
                   
181 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Купувам LCD монитор со S-video влез ( Monitor )

Купувам LCD монитор со S-video влез. Другите влезови можат да бидат V...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 00:10Gigabyte 1060 6gb ( gtx rx rtx mining rig )

Se prodava graficka karticka 1060 od 6gb


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
15 авг 22:54Rig so 4 gpu x 8gb - 124 mhs - RX 580

Se prodava mining rig so 4 kartici, 3 MSI i 1 GIGABYTE so 8gb na ETH ...


1.050 €
или предлог цена
15 авг 22:54Jabra Evolve2 40

Se prodavaat mn malku koristeni Jabra Evolve2 40 slusalki vo ekstra s...


6.000 МКД
или предлог цена
15 авг 14:53Memorija DDR4 8GB

Меморијата е нова не е користена.


1.200 МКД
или предлог цена
15 авг 09:27Linksys WRT1900acs + high gain antennas

Prodavam: 1. Linksys WRT1900acs so OpenWrt (Luci) https://www.links...


150 €
или предлог цена
14 авг 19:02BATERII... LI-ION 18650 mAh3.7v 4200 mAh

SE PRODAVAAT SAMO BATERII POSEBNO 3,7 Volti 4200 mAh i 8800mah razlic...


По Договор
или предлог цена
14 авг 16:54EVGA GTX 1080 8 GB ( rx rtx mining rig )

Se prodava graficka karticka evga 1080 8 gb


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
13 авг 18:48INK BOJA ZA EPSON PRINTER

prodavam novi 4 ink boi za epson printer. se prodavaat samo komplet z...


1.000 МКД
или предлог цена
13 авг 13:23Prodavam maticna ploca MSI H61M-P31/W8 LGA 1155

Prodavam maticna ploca MSI H61M-P31/W8 LGA 1155 (ne rabotat audio j...


1.500 МКД
или предлог цена
11 авг 14:10Se prodavaat dva monitori...

Se prodavaat dva monitori Samsung i LG.Dvata se funkcionalni i rabota...


По Договор
или предлог цена
10 авг 17:55Intel i5 3470 3.2GHz LGA 1155

Intel i5 3470 3.2GHz LGA 1155


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
10 авг 17:31HDMI, Skart i internet kabel / кабел ХДМИ Скарт

Се продаваат три кабли: Скарт, ХДМИ кабел (90,185 цм) и интерент кабе...


100 МКД
или предлог цена
10 авг 12:32PRODAVAM RIGOVI Saphire 4GB RX570/580

-Cenata e po dogovor -Telefon za Kontakt 071-335-677


1 €
или предлог цена
10 авг 10:05TONER Q2612A/FX-9/FX-10/CRG303 za HP printeri

Toner za HP LaserJet 1010/1012/1015/3015/3020/3030/1319/3050/3052/305...


09 авг 11:58Cisco Aironet 2702 Access points

Prodavam: 1. 2 x Cisco AIR-CAP2702E-E-K9 Access point-ite imaat ima...


250 €
или предлог цена
09 авг 11:38Monitor Samsung 24" LF24T450

Prodavam Samsung profesionalen monitor LF24T450, koristen samo nekolk...


8.400 МКД
или предлог цена
08 авг 09:33PICO PSU 250w napojuvanje za desktop kompjuter na 12 volti

Napojuvanjeto e novo, izvor na napon od 12v be e vklucen


2.500 МКД
или предлог цена
06 авг 19:25Се продава Sharp Монитор/Телевизор 19"

Се продава SHARP LCD монитор/телевизор. Во одлична состојба, многу ма...


1 €
или предлог цена
03 авг 14:48INTEL PROCESORI

Intel® Core™ i5-4570 @ 3.20GHz-Cena 2350Den Dostapni 4 -Intel® Core™ ...


1.100 МКД
или предлог цена
31 јул 23:30Procesori Intel® Core™ Gen-6,7,8

1) Intel® Core™ i5-6500 @ 3.10GHz-3500Den Dostapni x 2 2) Intel® Cor...


3.500 МКД
или предлог цена
31 јул 23:29SSD NVMe!

1) SSD NVMe-Samsung PM951 128GB-850Den prodadeni 2) SSD NVMe-Samsung ...


850 МКД
или предлог цена
31 јул 23:29128GB M.2 SSD So adapter za 2.5” SSD

128GB i 256GB M.2 SSD Model: adapter za 2.5” vo istiot adapter ima M....


800 МКД
или предлог цена
31 јул 23:29Kingston

4gb DDR4 @2400mhz CL17


800 МКД
или предлог цена
31 јул 17:57Се продава механичка тастаутра

Тастатура : Genesis Thor TKL 300 - со плави свичови


1.250 МКД
или предлог цена
31 јул 12:12Se prodava set za PC

Тастатура: Fury Gaming Hurricane TKL RGB Маус: Modecom Optical Mouse...


1.500 МКД
или предлог цена
30 јул 21:41NVMe SSD Toshiba THNSF5256GPUK 256GB

DOSTAPNA KOLICINA-- x 19 -Site se vo ispravna sostojba i bez poja...


1.350 МКД
или предлог цена
26 јул 15:09zvucnici ( sp - 380 ) multimedija speaker

Prodavam novi zvucnici kmpet vo kutija za kopjuterska ili laptop name...


По Договор
или предлог цена
25 јул 11:42usb 2.0 wireless 802.11n, wifi, 600mbps, 2.4 ghz, adapter

- prodavam. - novo. - usb 2.0 wireless 802.11n, wifi, n, 600mbps,...


По Договор
или предлог цена
25 јул 11:41monitor benq 24 incen za deovi ( ispraven ekran )

prodavam rasipan benq 24 incen monitor so ispraven ekran cena naj ef...


По Договор
или предлог цена
25 јул 11:40Kingston 32GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 4) HyperX

Novi 4 kom 3200MHz DDR4 CL16 DIMM


6.000 МКД
или предлог цена
21 јул 20:03LG 24" Monitor

Продавам LG 24" LED Monitor


3.900 МКД
или предлог цена
18 јул 08:48Se prodava Intel core i3-4170 procesor

Se prodavaat 2 intel core i3 procesor-4170 lga-1150 Cen 4000 den Ko...


4.000 МКД
или предлог цена
18 јул 07:27Се продава Skener

Скенер


1 €
или предлог цена
07 јул 16:54Продавам ЕPSON XP-202 - All-in-one: Принтер, Скенер и Копир

Продавам ЕPSON Expression Home XP-202 All-in-one Принтер, Скенер и Ко...


1.000 МКД
или предлог цена
05 јул 18:24Oригинални и компатибилни Кертриџи Epson 18XL

Продавам оригинални и компатибилни Кертриџи Epson 18XL, кои одговараа...


150 МКД
или предлог цена
05 јул 18:236 WD 16 TB HARD DRIVE

Prodavam 6 WD 16TB Elements Desktop Hard Drive HDD, USB 3.0, Compat...


350 €
или предлог цена
04 јул 22:42Apple trackpad

Apple trackpad za iMac ili MacBook 2000 den parce


2.000 МКД
или предлог цена
04 јул 14:29MSI RX 580 ARMOR 8 GIG

Odlicna za FULL HD Gaming so 8 GIG Memorija


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
30 јун 01:24Sapphire Nitro Fans Ventilatori Cooler Fan

Prodava novi kuleri za saphire nitro graficki


800 МКД
или предлог цена
23 јун 14:28Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам