219 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац на Преспанско езеро - Асамати

Се продава плац во село Асамати, на брегот на Преспанското езеро, 420...


1 €
или предлог цена
Денес 18:37Se prodava plac za kuka pozadi Sarajot vo Resen

Se prodava plac 630m2, pozadi Sarajot vo Resen, so markica i plateni ...


50 €
или предлог цена
Денес 18:37Куќа во село Штрбово

Продавам куќа во село Штрбово од 120м2 и градежно земјиште 3.435м2. Ц...


60.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 17:26Se prodava atraktivno zemjiste za zgradi vo Resen sproti Agr

Se prodava atraktivno gradezno zemjiste vo Resen- prazen plac sproti...


1 €
или предлог цена
Денес 15:12КУЌА ВО ЦЕНТАР!!!

Kukata se naoga kaj vlaska cesma pomegu crkvata sv kiril i metodi i g...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 11:55Celosno renovirana vila vo s.Stenje

Za poveke informacii javete se na 071 24 24 06


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 03:11Se prodava namesten stan vo Resen

Се продава наместен стан во Ресен, на Ул. Ленинова, на прекрасна лока...


38.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

Вчера 12:53Stan vo centarot na Resen Filip 070766843

Se prodava Stan vo centarot na Resen 86 m2 mnogu dobra lokacija na 4 ...


28.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

Вчера 12:17Izdvam sobi vo s.Stenje

Izdavam sobi vo selo stenje, sobite se tri krevetni (eden dupli i ede...


300 МКД
или предлог цена
Ресен

Соби

11 авг 14:55DUKAN DELOVEN PROSTOR

55 metri kvadratni na ulica leninova pomegu aptekata euro farm, mark...


1 €
или предлог цена
Ресен

Дуќани

11 авг 14:37Овошен насад, веднаш до Агроплод

Се продава овошен насад од 6800м2 (68ари). Насадот има 550 садници и ...


4 €
или предлог цена
11 авг 08:47Pllac vo Resen

Se prodava plac vo Resen, vo povrshina od 2032m2, placot se naogja vo...


По Договор
или предлог цена
10 авг 22:17Се изнајмува наместен стан во Скопје

Се изнајмува наместен стан во Кисела Вода во близина на студентскио...


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

10 авг 20:11Se prodava kuka-lepenka vo selo Podmocani Resen

Se prodava kuka samostojana lepenka vo selo Podmocani Resensko Kukat...


25.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

10 авг 17:25KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA PRESPANSKO EZERO

KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA DO PRESPANSKO EZERO SO CIST IMOTE...


8.000 €
или предлог цена
10 авг 10:08Zemjiste pogodno za gradba vo Pretor

Se prodavaat 3 parceli so pogled na ezero pogodni za izvedba na objek...


10 €
или предлог цена
10 авг 09:59Se prodavaat dve nivi vo Resensko pokraj ezero

Nivata kp. 1820 i kp. 1819 se vo kontinuitet bez prekin od glavniot p...


2 €
или предлог цена
10 авг 09:59Zemjiste pogodno za gradba

Se prodava zemjiste pomegju glavniot pat i ezeroto pred turistickata ...


12 €
или предлог цена
10 авг 09:59земјиште (нива и шума)

се продава КП 7/1 во КО Претор половина обработлива нива и половина ш...


5 €
или предлог цена
10 авг 09:59Se prodava parcela (niva/нива)

Se prodava ili iznajmuva parcela so povrsina od12332 m2 (zemjiste kla...


По Договор
или предлог цена
10 авг 09:58Niva vo resensko

Se prodava kvalitetna niva pogodna za sekakvi zemjodelski kulturi i o...


3 €
или предлог цена
10 авг 09:58Ovosna gradina

Se prodava ovosen nasad vo selo drmeni,sopstvena voda i struja..... P...


5.800 €
или предлог цена
10 авг 07:58PRODAZBA NA PLAC

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО С.ЦАРЕВ ДВОР- РЕСЕН, НА ГЛАВНАТА УЛИЦА НА ВЛЕЗОТ В...


20 €
или предлог цена
09 авг 17:13Niva na mnogu dobra lokacija

Se prodava zemjiste vo blizina na Slivnica-Pretor 2900 m2 Kontakt s...


20 €
или предлог цена
09 авг 11:20Se prodava kukja vo Stenje - Resen

KONTAKT TELEFONI: 078 571 568 - Darko , 072 640 620 - Mirce. -Se p...


48.500 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

09 авг 11:06Продавам куќа во Стење

Продавам приземна куќа во Стење од 100м2 со дворно место 280м2 со пог...


37.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

08 авг 14:19Се продава куќа

Повеќе инфо на 078 831 068


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

08 авг 10:05Се изнајмува студио во Преспа

Се изнајмуваат две студија во Преспа телефон за контакт 079 274 1...


По Договор
или предлог цена
07 авг 13:27OVOSTARNICI POD ZAKUP ili PRODAZBA!!!

Se PRODAVAAT(moze i parcela po parcela) ovostarnici vo atarot na selo...


1 €
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 €
06 авг 18:36Ovosen nasad na glaven asvalten pat

Se prodava ovosen nasad na 1 kilometar na izlezot od resen prema care...


4 €
или предлог цена
06 авг 14:46SE IZDAVAAT DELOVNI PROSTORII VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdavaat delovni prostorii vo centarot na gradot Za poveke inform...


По Договор
или предлог цена
05 авг 19:15PLAC/NIVA 1000M2 S.LJUBOJNO

Se prodava plac/niva na vlezot na selo Ljubojno prespanski region. Pl...


12.800 €
или предлог цена
04 авг 19:09Se izdava studio vo Prespa

Seizdavaat dve novi opremeni studija vo Prespa.


По Договор
или предлог цена
03 авг 15:03Се продава градежна парцела РЕСЕН 2000м2

Се продава градежна парцела 2000м2 со 4 градежни маркици, во населба ...


10 €
или предлог цена
03 авг 07:48Се продава викендица во С.Стење

Се продава викендица во с. Стење, на убава мирна локација, со многу з...


111.111.111 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

02 авг 14:19Plac na glavniot pat Resen - Stenje (granica so Albanija)

Prodavam plac 1307m2 vo Prespa, selo Pokrvenik. Placot izleguva na gl...


20.000 €
или предлог цена
02 авг 09:58Куќа во Јанковец на 3 спрата

Се продава куќа во Јанковец покрај патот за Кривени. Куќата е со 3 с...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

28 јул 20:14Љубојно

Љубојно Градежен плац 1650м2 Ljubojno Gradezen plac vo blizina na ...


10 €
или предлог цена
28 јул 13:49Prodavam mesto pokraj avtopat na patot Bitola-Resen

Prodavam ovostarnik so stari drva, na patot Bitola - Resen pred mesto...


5 €
или предлог цена
27 јул 22:43Renoviran stan vo Resen

Prodavam kompletno renoviran stan vo Resen vo centarot na gradot. St...


1 МКД
или предлог цена
Ресен

Станови

26 јул 23:05Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам