Ресен
                           
44 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Celosno renovirana vila vo s.Stenje

Za poveke informacii javete se na 071 24 24 06


40.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

30 сеп 01:11Купувам помала кука во Преспа

Купувам кука 70-100 кв со дворно место 500 кв во Преспа. Тел: 075 35...


27 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

26 сеп 10:19Vikendica i kukja

Na patot pomegju Resen i Ohrid vo selo Krusje prodavam 2 kukji (stara...


30.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

25 сеп 19:25КУЌА ВО ЦЕНТАР!!!

Kukata se naoga kaj vlaska cesma pomegu crkvata sv kiril i metodi i g...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

23 сеп 20:07Se prodava kukja vo Stenje - Resen

KONTAKT TELEFONI: 078 571 568 - Darko , 072 640 620 - Mirce. -Se p...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

22 сеп 12:59kukja vo glavniot pat vo resen moze i zamena

se porodava namestena kukja so podrum I dva spratovi edna garaza so (...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

19 сеп 17:57Се продава куќа во Ресен

Се продава куќа во строг центар на Ресен


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

18 сеп 07:21Продавам куќа во Стење

Продавам приземна куќа во Стење од 100м2 со дворно место 280м2 со пог...


37.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

05 сеп 10:43Куќа во Јанковец на 3 спрата

Се продава куќа во Јанковец покрај патот за Кривени. Куќата е со 3 с...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

31 авг 20:06Se Prodava Kukja

Se Prodava Kukja Za Poveke İnformacii Na Tel Tel Br 078-453-474


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

15 авг 11:34Куќа во село Штрбово

Продавам куќа во село Штрбово од 120м2 и градежно земјиште 3.435м2. Ц...


60.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

13 авг 17:26Se prodava kuka-lepenka vo selo Podmocani Resen

Se prodava kuka samostojana lepenka vo selo Podmocani Resensko Kukat...


25.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

10 авг 17:25Се продава викендица во С.Стење

Се продава викендица во с. Стење, на убава мирна локација, со многу з...


111.111.111 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

02 авг 14:19Се продава/менува камп-приколка

Се продава комплетно опремена камп-приколка во Автокамп Крани (Преспа...


2.500 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

06 јул 23:50Kukja od 169m2 vo Resen vo blizina na resenski saraj

🏡Se prodava kukja vo Resen i se naogja vo blizina na resenski saraj....


60.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

05 јул 10:43Kukja plac vo carev dvor

Se prodava mala kukja so golem dvor 364m2 se zaedno


9.999 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

28 јун 10:54Комплетно реновирана вила во Претор

Продавам комплетно реновирана и наместена вила во Претор. 3897061...


89.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

20 јун 19:53Продавам куќа во с. Наколец

Продавам куќа + магацин + летна кујна + трем, во с. Наколец. Куќа: п...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

20 јун 14:59Се продава куќа во Ресен.

Kukjata se naogja na ulica Korculanska,vo blizina na restoran ,,Dve L...


95.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

20 апр 21:47Се продава куќа во центар

Се продава куќа во центарот на Ресен на одлична локација . Цена по д...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

17 апр 21:40Се продава куќа во центарот на Ресен

Se prodava kujka so imoten list vo centarot na Resen Za povejke info...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

11 мар 12:54Se prodava kuka info 075 688 275

Se prodava kuka info 075 688 275


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

09 јан 13:14Издавам соби во Стење

Издавам соби во Стење


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

09 окт 11:26Се изнајмуваат соби

СОБИ ЗА ИЗДАВАЊЕ ВО ПРЕТОР !! Се издаваат соби во вила на прва линија...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

18 авг 18:19СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РЕСЕН

Се продава куќа во центарот на Ресен со магацин и дворна површина 200...


100 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

07 мај 22:22Semejna kuka

Se prodava kuka vo odlicna sostojbakukata ima 2xdnevni sobi so kujna...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

08 апр 21:18Се продава кујка/плац во царев двор Se prodava

Се продава кујка/плац во царев двор 364m2 цена по договор ( 070 207...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

28 мар 00:52Се продава кујка/место во царев двор Se prodava

Се продава место во царев двор 364m2!! Контактирајте на ( 070 207 5...


9.999 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

19 јан 02:58Продавам куќа во село Крани

Продавам куќа во центарот на селото.Во близина се наоѓа Преспанското ...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

25 ное 20:42Се продава место во царев двор 364m2 Итно цена по договор!!

Се продава место во царев двор 364m2 Итно цена по договор!! 070 207 ...


9.999 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

13 окт 17:19Se prodava kujka/место во Царев двор

Се продава место во царев двор 364m2 Итно цена по договор!! 070 207...


899 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

16 сеп 11:30Se prodava mesto vo carev dvor - Царев Двор

Се продава место во царев двор 364m2 Итно цена по договор!! 070 207...


994 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

03 сеп 14:29Kukja vo centarot na Resen

Se prodava kukja vo centarot na Resen. Povekje informacii na tel 070 ...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

17 јун 12:02Куќа во строг центар

Се продава куќа 78m2 површина подрум, прв спрат и втор спрат со корис...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

28 фев 13:38SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA RESEN

Се продава изградена самостојна куќа на ул.11-ти Октомври бр.118, КП ...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

22 јан 20:13Se prodava kukja !!!

Kukjata e vo prilicno dobra sostojba so ogromno dvorno mesto od 1020k...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

14 авг 21:37Продажба на куќа ЕВТИНО!!!

Се продава куќа + започната доградба, многу евтино во с. Јанковец во ...


14.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

22 јул 16:18Семејна куќа во Ресен

Се продава куќа во близина на автобуската станица со површина од 180 ...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

29 мај 00:24ВИЛА ВО ШТРБОВО

Се продава вила во Штрбово на два спрата.На долниот спрат има гаража,...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

23 мај 23:57Се продава прекрасна вила на Преспанско езеро

Се продава комплетно опремена вила на Преспанско езеро изградена со в...


300.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

18 апр 23:53Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам