Ресен
                           
8 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DUKAN DELOVEN PROSTOR

55 metri kvadratni na ulica leninova pomegu aptekata euro farm, mark...


1 €
или предлог цена
Ресен

Дуќани

Денес 01:40Се изнајмува угостителски објект

Се изнајмува угостителски/деловен објект во центарот на Ресен Контак...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Дуќани

25 мај 12:12Izdavam opremen dukan za berbernica

Dukanot se naogja pozadi Vero na bulevar Jane Sandanski na prizemje v...


150 €
или предлог цена
Ресен

Дуќани

04 апр 12:24SE IZDAVA DUKAN PRIZEMJE I SPRAT VO STARATA CARSIJA

SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR PRIZEMJE I SPRAT PORANESEN KAFI...


5 €
или предлог цена
Ресен

Дуќани

14 мар 23:30SE PRODAVA

SE PRODAVA DUKAN VO CENTAROT NA GRADOT PODETALNO NA TEL 070381735


60.000 €
или предлог цена
Ресен

Дуќани

10 мар 19:35SE PRODAVA DUKAN VO STROGIOT CENTAR NA GRADOT

SE PRODAVA DUKAN VO STROGIOT CENTAR NA GRADOT PODETALNO NA TEL:070381...


60.000 €
или предлог цена
Ресен

Дуќани

10 мар 19:32se prodava ili izdava

Se prodava ili izdava objekt vo strogiot centar na gradot. Za poveke ...


5 €
или предлог цена
Ресен

Дуќани

22 фев 14:54Se prodava dukan

Se prodava dukan vo resen vo centarot na gradot


55.000 €
или предлог цена
Ресен

Дуќани

09 мар 22:53Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам