Подкатегорија:
                   
69 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Morava 100 l tomos prskalka prskalica

Vo odlicna sostojba moze da se proba,ima crevo 70metra i steka za prs...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:36Motokultivator imt 506 kultivator

Moze da SE proba I vidi so TRI brzini IMT tell 071 713 346 moze Po ka...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:36Nova FREZA - 160 cm- Agrokun

Se prodava freza chista Nova marka AGROKUN so kardan Rabotna povrs...


1 €
или предлог цена
25 јун 20:15Kosacki Aebi 70

Se prodavaat dve kosacki vo ispravna i odlicn sostojba, so fa bricki ...


5 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Земјоделски возила / Останато

24 јун 18:35Baliracka. Kosacka. Senoobrtacka. Drljaci. Molzacka

Site masini i priklucoci se vo rabotna sostojba i dobro socuvani, so ...


1 €
или предлог цена
11 јун 22:19Kosacka imt 506 motokultivator kultivator

Vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba tel 070 235 054


480 €
или предлог цена
06 јун 19:55FORD

Info na VIBER +38975 213 146 Marjanco Na ovoj broj +38975 213 146 ...


1 €
или предлог цена
29 мај 19:22Kabini za international i deutz

International:450e Deutz:400e


1 €
или предлог цена
25 мај 12:57Delovi za international 1056 XL

Telefon za kontakt 078 341 225


1 €
или предлог цена
25 мај 12:57Prednici ZE

Prednici ZE od International i deutz


1 €
или предлог цена
25 мај 12:57Se prodava ili menuva za 4x4 so moja doplata 070561036s

Traktorot e registiran i mnogu zacuvan 45ks 3 klioa i mnogu moken


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Земјоделски возила / Трактори

20 мај 10:19Prikolki

Se prodavaat prikolki za traktor ili za pomalo vozilo Cena po DOGOVOR...


1 €
или предлог цена
13 мај 10:15Cisterna za voda / nafta 5t

Cisterna 5t Info 070 207 439


600 €
или предлог цена
07 мај 16:19Imt 533 so kabina

533 so kabina.so dve lameli registriran na nasi tablici Telefon 0763...


3.800 €
или предлог цена
03 мај 10:02Prodavam kompirovadacka 20 dekari izvadeno

20 dekari izvadeno kupena e lani Broj za informacii 076387748 ne zv...


548 €
или предлог цена
01 мај 21:43Imt 577

Registriran so dokumenti, duplak 4x4 vo odlicna sostojba


6.000 €
или предлог цена
21 апр 12:19IMT 533

Remontiran komplet motor, lamela, zamaec, hidraulika. So novi gumi.


1 €
или предлог цена
31 мар 21:51Моторна пила Stihl 61, Husquarna 61

Исправи, може и за делови Цена по договор 077441192 Анита


1 €
или предлог цена
21 мар 16:57MAN 6x6

MAN 33.414 6X6


1 €
или предлог цена
09 мар 12:04Vitlo Krpan 5.5t

Ne e mnogu koristena,skoro nova. Za povekje informacii na telefon 0...


2.400 €
или предлог цена
01 мар 14:24Prodavam utovarac za trahtor

Prodavam utovarac za traktor komplet so se komandi creva korpa ima i ...


По Договор
или предлог цена
27 фев 20:37Hurliman

Se prodava traktor Hirliman vo odlucna sostojba Cena 8500 evra. Kon...


8.500 €
или предлог цена
26 фев 18:18Prodavam traktor IMT 560 bez kabina ferguson

Prodavam traktor IMT 560 bez kabina i bez dokumenti. Bez ispravno koc...


2.500 €
или предлог цена
10 фев 19:44Повеќе видови на приклучни машини

Се продаваат повеќе приклучни машини и тоа: - плугови двобраздни 300...


По Договор
или предлог цена
09 фев 09:47Плугови тробразни, Комбиниран репер и трапачи

Исправни и функционални, Цена по договор 078258347


1 €
или предлог цена
28 јан 19:05Трактор фергусон 539

- Се продава трактор фергусон 539 со документи, поприлично зачуван мо...


4.000 €
или предлог цена
27 јан 08:19Stihl 038

Prodava stihl 038 dobro socuvana za povece informacii javete se 07885...


По Договор
или предлог цена
16 јан 14:25Kabina za imt 533-539

Super kabina za traktor imt 533-539.Za podetalni informacii na tel.07...


200 €
или предлог цена
09 јан 16:29Traktor SAME 70 i Vitlo 5,5t krpan, makara

Prodavam traktor same 70 vo top sostojba moze da se pogledne i proba ...


1 €
или предлог цена
02 јан 21:04Zmaj 133

Povekje informacii na tel. 070 309 056


1 €
или предлог цена
06 дек 12:19Prodavam Same aurora 45

Prodavam Same aurora 45 vo extra sostojba, duplak, so 4ri novi gumi. ...


5.800 €
или предлог цена
03 дек 15:40Traktor

Se prodava traktor Agrifull Fiat so vozdusno ladenje.


5.500 €
или предлог цена
26 ное 18:15Traktor IMT 533

Se prodava Ferguson IMT 533. Vo ispravna sostojba, moze da se proba ...


2.700 €
или предлог цена
26 ное 18:15Traktori

Se prodavaat traktor Zetor so vitlo vo odlicana sostojba Cena po dogo...


1 €
или предлог цена
09 ное 18:09Traktor

IMT 5170 Traktorot e vo neispravna sostojba. Goran 071331114


3.000 €
или предлог цена
19 окт 20:41Ferguson 533

Prodavam traktor Ferguson 533, 1976g, 2 lameli.


2.000 €
или предлог цена
11 авг 14:38Steyr 8070

Traktorot e vo odlicna sostojba nema nikakov problem vredi dase proba...


1.111.111 €
или предлог цена
10 авг 17:04Baliracka Klas.

Se prodava baliracka Klas donesena od Italija.


1.400 €
или предлог цена
29 мај 11:33Traktor Landini RV-5000 special.

Traktorot e donesen od Italija,i e vo ekstra sostojba. CENA 2700e.


2.700 €
или предлог цена
22 мај 17:22FIAT 470 DT

Тракторот е донесен од Италија и е во екстра состојба. Може да се ви...


6.300 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Земјоделски возила / Трактори

15 мај 12:57Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам