610 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorola G30

Se prodama motorola g30 so 23 m garancikja 1nedela koriste i povtorno...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 21:08Iphone 11- 64 GB

Максимално сочуван, цената не е фиксна


24.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 16:18SE PRODAVA IPHONE X I HONOR RED MI 9A

Se prodava Iphone X koristen 2 godini i honor Red mi 9a voopsto ne ko...


1.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:35  НОВ ОГЛАС

Samsung A22, ekstra socuvan!

star samo eden mesec, garancija Samsung A22, ekstra socuvan 4G, 6,4...


7.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 14:46  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM NOKIA BLUETOOTH BH-900

Продавам оригинал Nokia Bluetooth BH-900 слушалки во комплет со патен...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:26Iphone 13 Pro Max 128gb

Telefonot e kako nov fullpack so polnach i kabel, komplet so rhinoshi...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:54Samsung A5 2017, super socuvan!

Samsung Galaxy A5 2017, vo ekstra sostojba, 4G, 5,2" displey, 16MP c...


4.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 09:20Huawei P30 lite, ekstra sostojba!

Huawei P30 lite, ekstra sostojba, 4G, 6,15" displey, 48MP, 8MP, 2MP t...


6.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 МКД
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 09:20Xiaomi Redmi Note 10, super socuvan!

Pod garancija e telefonov do 09. 2023-ta Xiaomi Redmi Note 10, ekstr...


8.200 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 09:16Samsung A13 I Huawei P40lite

A13 plav nov 150e P40 lite crn koristen edna godina kako nov 150e Moz...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 08:28SE PRODAVA NOV SAMSUNG A22 5g 64gb

KOMPLET VO KUTIJA NIKOGAS NEKORISTEN SAMSUNG A22 5g samo za kess


10.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 08:03  НОВ ОГЛАС

GIMBAL selfie stick bt za iphone i android

Elektricni gimbali so tripod bt


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:17NOTE 9

XIAOMI REDMI NOTE 9 Prv korisnik Kupen vo mi store 4GB RAM/128GB R...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:09  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA IPHONE XR!

Se prodava iPhone XR -Celosno funkcionalen -Ekstra sochuvan -Raboti n...


14.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:57Prodavam nova originalna Samsung S21 Ultra smart maska

Ne e koristena, odgovara za Samsung S21 Ultra, doagja so S-pen.


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
Вчера 15:57Prodavam Apple Airpods 2

Originalni Airpods 2, odlicno socuvani, baterijata drzi kako nova.


80 €
или предлог цена
Вчера 15:57Se prodava smart watch D18

Android smart watch. Se povrzuva so bluetooth na vasiot telefon i dob...


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 15:25Samsung note5 MOZE zamena

Samsung note 5 ekstra socuvan MOZE zamena


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:23IPHONE 8plus ekstra socuvan moze zamena

IPHONE 8plus ekstra socuvan raboti na site mrezi moze zamena za zamen...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:22Kupuvam iphone 13 pro max

Kupuvam iphone 13 pro max neotpakuvan do 1000€!


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 14:25Microsoft Lumia smartphone

Prodavam zacuvan i kompletno ispraven telefon Microsoft.


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:57Samsung A32 j3 2016 s7 i mnogu drugi ekrani baterii so mo

Ekrani baterii konektori zadni kapacinia Samsung Huawei Iphone ...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 12:45Nokia 6300 - nov

Nokia 6300 - nov Kupen od Vip


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:01Се продава REDMI 9AT BLUE

Се продава телефон Xiaomi Redmi 9AT Sky Blue, во одлична состојба, ко...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:26Samsung A12

Se prodava samsung a12 poloven,koristen edna godina ima garancija ust...


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:24Samsung A7 2018

Se prodava samsung a7 2018 Vo odlicna sostojba


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:24Samsung S10e

Se prodava samsung s10e bes nikakvi mani,telefonot raboti besprekorno...


8.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:24Samsung J5 2017

Se prodava samsung j5 2017 maksimalno socuvan,celosno ispraven so tel...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:24Mi 20W Wireless Polnac

Prodavam nov Xiaomi so kutija nekoristen wireless polnac so garancija...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 10:59Prodavam Sony xperia 10

Prodavam Sony xperia 10, kako nov, mnogu malku koristen. orginal kut...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

08 авг 21:33iPhone 11 Pro Max - Space Gray

Продавам IPhone 11 Pro Max, телефонот е без гребаница, комплетно паку...


550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

08 авг 21:02Galaxy s22+ , s21 , iphone 12 NOVI !!

Prodavam Galaxy s22+ nov nekoristen od telekom otvoren samo za sl...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

08 авг 20:26Se prodava nov HONOR X7

Se prodava nov HONOR X7 so garancija od 2 godini


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

08 авг 16:42Iphone XS

✅️IPHONE XS ✅️128GB ✅️Neverlock ✅️Tru tone 🔋Halth Batery 83% ✅...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

08 авг 15:26Iphone 7 Plus 128GB

Се продава Iphone 7 Plus Black 128gb. Телефонот е исправен и функцион...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

07 авг 17:38Xiomi redmi 7

Se prodava odlicno socuvan Xiomi redmi 7


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

07 авг 11:54Prodavam Samsung A33 5G T-mobile samo otvorena kutija

Prodavam Samsung A33 5G zemen od T-mobile 22990 samo otvorena kutija,...


16.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

07 авг 00:47Samsung telefoni otkup na skreni telefoni

Odkup na skrseni na A21 A13 AO2S A11 Samo kompletni so baterij...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

06 авг 18:05Poveke polovni telefoni

Samsung, iphone, redmi, neznam dali se ispravni, za delovi se site. K...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

06 авг 15:57JBL Tune 220 TWS

Се продаваат нови JBL слушалки. Повеќе инфо. на телефонскиот број под...


4.500 МКД
или предлог цена
05 авг 21:12Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам