742 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Magacin za skladiranje so deloven prostor

Se iznajmuva magacin za skladiranje ili proizvodstvo na 2 nivoa po 85...


1 €
или предлог цена
Штип

Магацини

Вчера 13:00Промовирано

новоизградена квалитетна куќа со базен од 428м2

id: sh1054/караорман бб, штип македонија 135000€ description ново...


135.000 €
или предлог цена
22 мар 19:24Промовирано

Eftino!!!!!!Niva 6000m2 15000e

Niva od 6000 m2 do gradskite bunari na 3 km od centarot na Stip vo na...


15.000 €
или предлог цена
20 мар 16:02Промовирано

PRODAVAM NIVI

Prodavam nivi vo atarot na selo Cardaklija so vkupna povrsina od 4973...


5 €
или предлог цена
Вчера 23:49Se prodava kukja / plac za izgradba

Kukjata e stara, na prekrasno mesto e i moze zamena. Cenata ne e f...


22.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
25.000 €
Вчера 23:29Lozje i ovostarnik

Lozje i ovostarnik so povrsina od 2400 kvadratni metri, cena 10 evra ...


10 €
или предлог цена
Вчера 21:41Niva do brana otinja

Се продава нива до брана отиња, површина 2700 квадрати,цена 40 евра з...


40 €
или предлог цена
Вчера 21:40Se Prodava vikedica vo Suitlak... (camlak)

Se prodava vikendica vo Suitlak(camlak) Povrsina 1400 kvadrati Broj...


46.000 €
или предлог цена
Вчера 20:43Izdavam sprat od kukja so

Izdavam sprat od kukja so poseben vlez. Pogoden za studenti


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 19:59SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


160.000 €
или предлог цена
Вчера 16:46Se prodava stan

Stanot e kompletno namesten Poveke info na VIBER 078975644


1.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 16:17Edelweiss Hostel - Stip

Се издаваат соби и апартмани за престој во Штип. Хостелот се наоѓа в...


30 €
или предлог цена
Штип

Соби

Вчера 14:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo naselba Senjak

Se prodava stan vo naselba Senjak kompletna kvadratura 82 m2. 62 m2 ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 14:08Se izdava

Se izdava deloven prostor kaj pikaso I novata kafeana vodenica vo sti...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:49BMW DELOVI Za e60520i

Prodavam delovi za bmw e60 520i 2004,delovite se ispravni mozam da gi...


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 13:44Luxuzno uredena kuka od 471m2

id: hs1053/караорман штип 2000 македонија POA description луксузн...


140.000 €
или предлог цена
- 26 % Попуст
188.400 €
Вчера 13:00Magacin za skladiranje so deloven prostor

Se iznajmuva magacin za skladiranje ili proizvodstvo na 2 nivoa po 85...


1 €
или предлог цена
Штип

Магацини

Вчера 13:00Se izdava prostor vo centarot na gradot

Se izdava prostor vo centarot na gradot do Crkva. sv.Nikola. Prostor...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:54  НОВ ОГЛАС

Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:30ITNO se prodava imanje so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja i pomosni objekti. Se e novo izgr...


16.000 €
или предлог цена
Вчера 11:29  НОВ ОГЛАС

Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje 630e m2, dukanot e iznajme...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 09:51Kukja Plac Objekt vo selo Tarinci

Samostojna stara kukja vo selo Tarinci. (Prvata kukja od desnata str...


19.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 €
Вчера 09:46СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ОД 300М2

СЕ ИЗДАВА, комплетно опремен деловен простор (магацин), со канцеларии...


1 €
или предлог цена
Штип

Магацини

Вчера 09:12Se prodava stan vo Stip

Se prodava stan vo Stip 91 m2 terasa,kompletno namesten so nov mebel ...


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 08:24Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА УНИКАТЕН ПРОСТОР ЗА ПРОСЛАВИ -НОВА ГОДИНА Локација :20 -...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:40Se prodava kuka

Se prodava semejna renovirana kuka so promenet krov, vodovodna I elek...


49.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
53.000 €
Вчера 04:02Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


94.000 €
или предлог цена
Вчера 00:44Се продаваат лозја и ниви

Се продаваат лозја и ниви во Врсаково. Нивите и лозјата се под систем...


1 €
или предлог цена
28 мар 17:20Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
28 мар 15:50Се издава/продава/заменува

Се продава или заменува по договор деловен простор составен од две пр...


100 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 мар 15:48Деловен простор

Се продава или заменува деловен простор во трговскиот центар во насел...


850 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 мар 15:48Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


33 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 мар 15:32KLIMA

Prodavam klima Neo 3.5kw split sistem do - 5. Ispravna, kompletna. Ce...


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

28 мар 15:02gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


16 €
или предлог цена
28 мар 14:31Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava/Iznajmuva Deloven Prostor/Dukan vo centarot na gradot Pri...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 мар 13:57комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
28 мар 12:28Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
28 мар 11:01Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivite se naogat preku rekata ednata e 21 dekara,drugata 4 dekari za...


1 €
или предлог цена
28 мар 10:41Се издава нов стан

-Се издава нов наместен стан вo зградата Niko home. -Забрането е чув...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 мар 10:28Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
27 мар 22:44Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
27 мар 22:44Farma Vikendica

Se prodava farma (stala) vo s.Sudik -Farma 200m2 -Plemja 200m2 -Ko...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

27 мар 18:28Se prodava dukan trgovski centar 103m2

Se prodava…..dukanot e iznajmen,kirija 16000den kompletno renoviran


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

27 мар 17:28Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам