851 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izveduvanje Hali so Metalna konstrukcija

Profesionalna izrabotka na hali so metalna konstrukcija, moze i kompl...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Механички плински топови за растерување птици и дивеч.

Механички плински топови за растерување птици и дивеч ул.Борис Тра...


7.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

09 авг 13:25Промовирано

Fasada, Fasadi

Najnovo!!! Fasadi od KAMENA VOLNA, gi izrabotuvame i site vidovi na...


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 19:55Platforma digalka zaba

Se iznajmuva elektricna platforma za rabota na visina rabotna visina...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 19:09Hilta EXTOL SDS MAX 1050W ODLICNA

Se prodava golema hilta extol sds max spicevi 1050w vo odlicna sostoj...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 15:25Golema brusalica LOVEC 1900W ODLICNA

Se prodava golema brusalica LOVEC 1900w odlicna Tel za kontakt 071...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 15:25Bormasini iskra mala sredna i golema kako novi

Se prodavaat bormasina iskra mala sredna i golema kako novi Mala 500...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 15:25Aparat za varenje IGBT MIG250 MMA CO2 I ELEKTRICEN KAKO NOV

Se prodava INVERTER aparat za varenje profesionalen IGBT MIG 250A MMA...


550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 15:25Bormasina SKIL 650w kako nova

Se prodava bormasina Skil made in holland kako nova 650w Tel za ko...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 15:24Bormasina Bosch 600 w profesiinal kako nova

Se prodava bormasina bosch 600w profi kako nova Tel za kontakt 071...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 15:23Metabo brusalica 850w kako nova

Se prodava metabo brusalica 850w kako nova Tel za kontakt 071 539 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 15:23Metabo we9 - 125 brusalica 900w potenciometar kako nova

Se prodava mala brusalica metabo we9-125 so potenciometar 900w kako n...


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 15:23Metabo w7-125 brusalica 750w kako nova

Se prodava mala brusalica 750w metabo w7- 125 kako nova Tel za kon...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 15:23Izveduvanje Hali so Metalna konstrukcija

Profesionalna izrabotka na hali so metalna konstrukcija, moze i kompl...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Опрема за дуќан

Продавам комплетна опрема за дуќан сталажите се по 6500


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Денес 11:39PROFESIONALNA INDUSRTISKA FRITEZA

Prodavam PROFESIONALNA INDUSRTISKA FRITEZA nameneta za przenje na mek...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

Денес 10:42VAKUMERKA "ORVED" ITALIJANSKA

Se prodava VAKUMERKA marka ORVED-12 ITALIJANSKO PROIZVODSTVO VO BESPR...


900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Амбалажа и пакување

Денес 10:41GRILL ZA PECENJE PILINJA

Prodavam aparat za pecenje pilinja na plin so samotni ploci mnogu ma...


900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

Денес 10:41Majstor Plockar Vodovod Ibercug

Vrsam profesionalna montaza za keramicki plocki i vodovod sanitarija ...


7 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Занаетчиска дејност

Денес 09:02Majstor za plocki vodovod sanitarija

Prifesionalno lepenje na plocki, i vadenje i frlanje na starite, mest...


7 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Занаетчиска дејност

Денес 09:02Izrabotka Armstrong

Izrabotka armstrong so nas i vas matrial


13 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Занаетчиска дејност

Денес 07:52RENOVIRANJE STANOVI

☎️ 071399973 ⭕RENOVIRANJE UREDUVANJE VASIOT DOM ➡Dom Dizajn vi nudi I...


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Занаетчиска дејност

Денес 07:48PVC prozori i vrati-najevtino!!!

Производство и монтажа на ПВЦ врати и прозори и алуминиумски прозори ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пластика индустрија

Денес 06:53BATERIII AKUMULATORI ZA SOLARNI PANELI POVOLNO

Se prodavat baterii akumulatori za solarni paneli so razlicna amperaz...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соларните апарати енергија

Вчера 20:51Komplet Kozmeticki Salon

Se prodava Komplet Kozmeticko Frizerski Salon so odlichno sochuvani m...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:23Prodavam Vapovi Za Perenje Koli Karcher, Stihl, Mac

Prodavam Vapovi Za Perenje Koli Karcher - 120evra donesen od svajcar...


50 €
или предлог цена
Вчера 11:21Masina za ozonoranje Ozone generator

Озонирањето претставува дезинфекција со машина која го разложува кисл...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема и материјали за чистење

Вчера 10:52PRODAVAM PLASTICNI GAJBI

SE PRODAVAAT PLASTICNI GAJBI OD MNOGU JAK MATRIJAL MNOGU MALCE KORIST...


3 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Амбалажа и пакување

Вчера 10:23Mini prizma TPS 112A Leica stile

Нови минипризми TPS 112A Leica stile, 25.4mm, минипризма обложена с...


125 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 10:04Komplet Nivelir ELN 24 geo-FENNEL

Комплетот содржи: - Нивелир geo-FENNEL ELN 24 - алуминиумски ногари...


285 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 10:04NOVO Rotiracki laser FL190A Green

Се продава Нов ротирачки ласер FL 190A Green geo-FENNEL, кај кој зеле...


770 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Вчера 10:03Вентилација

Се продаваат! Димензии 30 cm на 25cm.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

11 авг 22:41Kutii za sendvicari

Kartonska Ambalaza Hartieni kutii za SENDVICARI Burger kutii kutii...


4.567 МКД
или предлог цена
11 авг 22:35WORX BATERISKI 4VOLTI ---1.5ah

WORX BATERISKI 4VOLTI ---1.5ah


35 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
40 €
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

11 авг 21:38Masina za sienje Bagat

Машина за шиење Багат, исправна, 1500 ден


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Текстилна индустрија

11 авг 20:31Alubond fasadi

Изработуваме фасади од алубонд. Алубонд фасадите се добар термо-изола...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Занаетчиска дејност

11 авг 16:03prodavam kontroler za fotovoltaicni paneli

prodavam kontroler za fotovoltaicni paneli model MPPT 40A, 12/24V L...


85 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соларните апарати енергија

11 авг 13:05Сите видови на електрични пумпи, боци, автоматики

Електропромет ВИН - Скопје е генерален и овластен дистрибутер на цело...


По Договор
или предлог цена
11 авг 09:31Zabici kvalitetni 160 den

Prodavam 5 zabici kvalitetni po cena od 160 den parce ,ne gi dvojam 8...


160 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

11 авг 09:30pumpa

nova ne koristena


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Индустриски машини

11 авг 08:02Plasticni crevo

SE prodavaat gumei creva za aspiracija fi 70mm vnatresno fi 80 nadvor...


1.199 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.299 МКД
10 авг 22:57svetlosna reklama

se prodava svetlosna reklama , dimenzii 0.45 x 3.0 m


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

10 авг 16:28Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам