3016 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВИКЕНДИЦА ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ЕЗЕРО

Се издава цела викендица во Љубаништа пред автокампот, на само 100-15...


40 €
или предлог цена
31 мај 08:52Промовирано

Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

13 јун 10:11Промовирано

Se izdavaat prikolki vo Gradiste

Izdavam prikolki vo Gradiste, kompletno opremeni. Cena vo zavisnost o...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јун 15:17Промовирано

apartman vo albanija drac / апартман во албанија драч

се изнајмува апартман во драч на 150 метри од морето во населбата шке...


60 €
или предлог цена
Денес 18:06SOBI I STUDIA VO OHRID!!!

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: Tv Kablovska Wi-fi...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:56Apartmani - Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:55СЕ ИЗДАВА

Се издава деловен простор магацин од 600 м2 на одлична локација со до...


1 €
или предлог цена
Денес 17:49Se prodava stan na Lazo Trposki vo blizina na gradska bolnic

Se prodava stan od 88m2 i 5m2 podrum Vo blizina na gradska bolnica ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:44IZDAVAM APARTMAN NA 50 M DO KEJOT

IZDAVAM GARSONJERA NA SAMO 50 M DO KEJOT .GARSONJERATA POSEDUVA KLIMA...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:17Izdavam aprtman

Izdavam apratman na 10min od avtobuska i na 10min od plostad.Cena vo ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:10ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Издавам деловен простор во Охрид централно градско подрачје на ул. ...


90 €
или предлог цена
Денес 17:01SOBA VO STROGI CENTAR NA OHRID

Rezervirana od 5 juli do10 juli i od 28 juli do 4 avgust. Se izdav...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:55СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:51Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:42APARTMAN ZA TURISTI

Se izdava apartman za turisti vo Ohrid vo strog centar vo zgrada so r...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:39АПАРТМАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ОХРИД ДО ЕЗЕРО!!

Изнајмувам АПАРТМАН во строг центар на, Охрид до Езеро. На ул. Партиз...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:33Stan za turisti

Iznajmuvam apartman za 4 osobi na ul.Sirma Vojvoda Apartmanot raspol...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:08Се издава викенд куќа

Се издава викенд куќа БАЈАМ АПАРТМЕНТ, со пет апартмански соби: една ...


2 МКД
или предлог цена
Денес 15:58SOBI VO NASELBA RACA . POVOLNO !

VILLATA RASPOLAGA SO DVOKREVETNI I TROKREVETNI SOBI. SOBITE SE OPREME...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:53UBAVA EVTINA KUKJA

Kukjata e ubavo izrenovirana, 88m2 , ima podrum, garaza i pomosni pro...


39.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:32PREKRASEN STAN SO POGLE NA EZERO

STANOT E PEREKTEN,ODLICNO NAMESTEN, VO STROG CENTAR, SO POGLED NA EZE...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:32ODLICEN STAN VO CENTAR

Stanot e vo centar, trosoben, namesten, so sopstveno parno, ima i pod...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:30NOVI STANOVI VO CENTAR

STANOVITE SE VO CENTAR, od 51m2 nagore, so odlicen raspored, PEREKTNA...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:30IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:24Se iznajmuva dvosoban vo centar

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:19Iznamuvame stan od Oktobar do Maj

Iznajmuvame dvosobni stanovi na turisti, van sezona i pod kirija. S...


200 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:19Apartmani LAVO (Centar, Ohridska carshija)

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:02Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:02Se izdava vila vo neposredna blizina na Ohridakoto Ezero

Se izdava vila vo neposredna blizina na ezeroto Naum Gorgioski 078...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:00Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman vo centarot na gradot


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:00Апартман-соба-министудио

Aпартманот се наоѓа на ул.Егејска бр.17(1 км од центар) во зграда на ...


900 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:53Apartmani SAS

Se izdavaat 3 apartmani izgradeni 2021 god. na 1 km od centar: - ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:51Се продава плац во Велгошти

Се продава плац 322 м2 во Велгошти (долна маала). 070 606 729


По Договор
или предлог цена
Денес 14:38Se izdava

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan vo strog centar vo Ohrid. K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:21Se prodava stan itno

Stanot se naogja na 8 minuti pesacenje od Ohridska banka. So nego sle...


37.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:05***SOBI***

Собите во Охрид се наоѓаат на ул. Питу Гули во непосредна близина на ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:03Prodavam super stan vo centarot na Ohrid

Продавам супер стан во центарот на Охрид, трособен, комплетно наместе...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:59ИЗДАВАМ СОБИ ВО ОХРИД ВО БИЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА

ИЗДАВАМ ТРИКРЕВЕТНИ СОБИ ВО ОХРИД ВО БЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА. СОПСТ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:31ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:30СОБИ ВО ОХРИД

ИЗДАВАМ 3 СОБИ СО 7 КРЕВЕТИ ВО КУЌА ВО ПОТКРОВЈЕ ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ...


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
Охрид

Соби

Денес 13:29Apartman vo CENTAROT NA OHRID

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid potocno pozadi ohridska ba...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:28Се продава парцела во Горно Коњско

Катастарско одделение: Охрид Катастарска општина: Коњско Број н...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:16Apartman peacock

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid 40 m2 +12m2 terasa dnevna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:15Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам