7 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mixeta, Behringer X32 Compact, Digitalna Mixeta

Se prodava Behringer X32 Compact, digitalna mixeta. Odlicna sostojba...


1 €
или предлог цена
26 јун 12:05Midi klavijatura | Alesis VI61

Se prodava midi klavijatura ALESIS VI61 (5 oktavi), Klavijaturata e ...


13.500 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Музички инструменти / Клавијатури

26 јун 12:05Gitarski efekt pedali

Nux drive force-------5000den Tc electronic analog delay---PRODADENA...


2.500 МКД
или предлог цена
25 јун 07:41Vintage gitara

Jolana Iris 1978g. So original futrola i kais. CENA PO DOGOVOR.


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
150 €
25 јун 07:40Shure beta 58a

Mikrofonot e novMade in Mexico ..So mikrofonot sleduva gratis kabel. ...


7.500 МКД
или предлог цена
25 јун 07:40Stalki za mikrofon

Stalka K&M ------2000den. Stalka Atletic-----1200den. Bez zameni!!!...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
25 јун 07:39Слушалки Bang&Olufsen H95

Се продаваат нови неотпакувани.


20.000 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Аудио и видео продукција

25 сеп 15:57Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам