210 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se rpodava Lenovo Vibe C

Koristen Lenovo Vibe C, Ne raboti kopceto za Home. https://www.gsm...


1 €
или предлог цена
07 апр 11:18Smartwatch Blackview x1 (nov) menuvam za mobillen telefon

Nov ne otpakuvan Smartwatch Blackview model x1 go menuvam za Mobilen ...


100 €
или предлог цена
04 апр 15:50Se prodava iphone 8 plus

.


300 €
или предлог цена
30 мар 20:33Iphone 8 kako nov !

Se prodava iphone 8 . Telefonot funkcionira perfektno , bez grebanica...


160 €
или предлог цена
13 мар 11:06Iphone 11pro 256GB kako nov socuvan

Telefonot e kupen pred godina i neshto exstra socuvan kako nov bateri...


600 €
или предлог цена
10 мар 01:29Redmi note 9 pro.. HITNO !!

Telefonot e staklo ,isto kako nov .. Uste 1 god pod garancija. Od prv...


9.500 МКД
или предлог цена
02 мар 02:08Iphone 12 128GB

Se prodava iphone 12 128GB,kupen e od a1,edna godina koristen 89% bat...


620 €
или предлог цена
25 фев 13:46Se prodava LG K22

Se prodava LG K22 vo odlicna sostojba na telefonot se si raboti so od...


По Договор
или предлог цена
21 фев 21:28Se prodava Apple se 2020

Treba da se smeni prednoni zadno staklo


11.000 МКД
или предлог цена
15 фев 14:06Samsung A80

Se prodava samsung galaxy a80 vo dobra sostojba za povekje info javet...


300 €
или предлог цена
15 фев 11:17HONOR 50 LITE 64MP CAM 6GB RAM

Telefonot e nov seuste pod garancija. Kamera 64MP Interna memorija ...


11.999 МКД
или предлог цена
25 јан 19:24Samsung galaxy S10

Телефонот е користен нешто повеќе од година и е во топ состојба.


15.000 МКД
или предлог цена
04 јан 12:23Samsung Galaxy Ace 4

NETWORK Technology GSM / HSPA LAUNCH Announced 2018, June. Release...


2.000 МКД
или предлог цена
04 дек 10:40MOTOROLA G 9 PLUS

Se prodava Motorola G 9 Plus Telefonot e koristen 1 mesec i e pod ...


8.000 МКД
или предлог цена
03 дек 10:57Продавам iPhone 6 со целосен сервис како нов

iPhone 6 целосно сервисиран со заштитно стакло како нов!


4.500 МКД
или предлог цена
29 ное 20:07iPhone 11 64gb yellow

Kako nov garancija do sedmi mesec 2023 Mozna e zamena so vasa doplat...


440 €
или предлог цена
15 ное 20:13Huawei Honor 8 lite Gold

Telefonot e dobro socuvan.Bez zameni...


1 €
или предлог цена
02 ное 15:40MOTOROLA ONE MACRO 4/64 GB

Telefonot e socuvan ima 3 meseci garancija,baterija super 2 dena


5.200 МКД
или предлог цена
02 ное 15:40Se prodava IPHONE

Se prodava IPHONE 7+. Ajfonot e mnogu socuvan. Odlično raboti. Ko...


12.000 €
или предлог цена
27 окт 20:44Samsung A71 extra!!!

Se prodava samsung A71 vo extra sosotja bes grebanici i ostetuvanja m...


15.300 МКД
или предлог цена
13 окт 16:52I Phone 11 Pro Max

Prodavam IPhone 11 pro max odlicno socuvan, prv gazda koristen 1,5 go...


620 €
или предлог цена
06 окт 15:08HONOR 8 S

Telefonot e odlicno socuan koristen so zastita. Kompleten so vazecka ...


4.000 МКД
или предлог цена
03 окт 08:51Se prodava Iphone 3GS Odlicna sostojba

NETWORK Technology GSM / HSPA BODY Dimensions 115.5 x 62.1 x 12....


4.500 МКД
или предлог цена
01 окт 17:58SAMSUNG A5 2017_GOLD

SE PRODAVA SAMSUNG A5 2017 GOLD, 3G RAM/32G ROM- TELEFON E OTFOREN ...


3.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 21:24Se prodava Samsung s20

Se prodava a51 vo perfektna sostojba bez ni edna grepka so garancija ...


1 €
или предлог цена
23 сеп 21:28OUKITEL K5

Продавам мобилен телефон OUKITEL K5 со оштетен дисплеј. Користен чети...


3.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 08:36Iphone 8 64gb bez grepka!!

poveke info i sliki viber


220 €
или предлог цена
04 сеп 12:57Samsung s9 plus

So kutija so site mozni raboti poveke sliki viber


230 €
или предлог цена
02 сеп 12:01Prodavam

Prodavam Samsung Galaxy A9 2018 sovrseno socuvan, bez ostetuvanja, ni...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 10:49Huawei honor 7 ZA DELOVI

Huaweot e so osteten ekran, se drugo e ok, cenata e fiksna


20 €
или предлог цена
31 авг 09:41Samsung galaxy s5 neo g903 ZA DELOVI

Samsungot e so osteten ekran a se drugo si raboti OK, nova e baterija...


1.000 МКД
или предлог цена
31 авг 09:41Iphone 8

Se prodava iphone 8 64gb Gold so 5D maska i polnac Moze zamena so m...


12.000 МКД
или предлог цена
27 авг 20:17Iphone 12 green kako nov 600€

Telefonot e donesen od Svajcarija neotpakovan nov.Aktiviran e ovde na...


600 €
или предлог цена
27 авг 00:46SE PRODAVA SAMSUNG A70 POLOVEN

SE PRODAVA SAMSUNG A70 POLOVEN


8.000 МКД
или предлог цена
30 јул 13:48Iphone 8

Zacuvan - kako nov


10.000 МКД
или предлог цена
24 јул 11:47Premnogu dobro zacuvan i odrzan

Za cena zvonete slobodno po dogovor!!!!! 078879578


По Договор
или предлог цена
09 јул 15:45Се продава iPhone 5 одлично сочуван

Се продава iPhone 5 одлично сочуван


3.500 МКД
или предлог цена
29 јун 08:47Ce продава Телефонот

Телефонот е супер сочуван без ниедна мана Контакт телефон 071 961 9...


420 €
или предлог цена
13 јун 07:59Huawei Ascend Y300

Мобилниот е во одлична состојба, користен неколку месеци. Цена по до...


По Договор
или предлог цена
06 јун 23:05Huawei

Se prodava povolno INFORMACII na tel: 072205147 ALEKSANDAR 072205147...


По Договор
или предлог цена
31 мај 23:39Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам