1100 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PVC dograma 6e naj eftino vo bitola proverete!!!

pvc profil 5 /6komoren + roletna po 1300 den m2 +venecijanka 95...


1 €
или предлог цена
Денес 20:02ROLETNI,KOMARNICI,VENECIJANKI!!!!

- PVC ROLETNA 1300 DEN M2 -ALUMINSKA ROLETNA 50EVRA M2 -KOMARNICI ...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 20:02Дозерка за мед

Нова не користена. Информации само на овој број 070 732 719. Цена по ...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:57Декристализатор

Нов не користен.информации само на овој број 070 732 719


По Договор
или предлог цена
Денес 19:56Маси инокс

Нова не користена. Информации само на овој број 070 732 719


По Договор
или предлог цена
Денес 19:56KOMPRESOR I AGREGAT

Se prodava kompresor MNOGU DOBAR 22kw zavojen i klipen 500 L


1 €
или предлог цена
Денес 18:35ELEKTRO MOTOR

Razni vidovi na el motori i so reduktori el mot so 136 kw i pomali s...


1 €
или предлог цена
Денес 18:35Inverter-invertor od 12V na 220v 2000W

Nov inverter so moknost 2000w . Se vklucuva na akumulator od avtomobi...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:16Mlin za melenje

Prefektno raboti mozi da se vidi i da se proba vo sekoe vreme


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 17:33Medicinsko krevetce so paravani

Prodavam Medicinsko krevetce so pravani 100 evra Dve pecki na drv...


100 МКД
или предлог цена
Денес 16:48Parkside X12v baterija 2ah A3

Se prodava nova baterija parkside 12v 2ah.


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 14:41Професионален тостер

Се продава половен професионален тостер за во сендвичара. Цена можи и...


50 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
100 €
Денес 12:38Машина за мелење на кафе

Се продава половна машина за кафе , погодна за во дуќан. Цена може и ...


50 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
100 €
Денес 12:37Кафемат

Се продава половен кафемат. Цена може и по договор.


300 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 €
Денес 12:36Mashina za nizenje Tutun

Se prodava polovna ispravna mashina za nizenje tutun. Bez kaseti!!! ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:22Parkside peskara

Kupena i ednas probana. Ja prodavam bidekji nemam potreba od nea. vo ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Денес 12:01Vrteleska za polaganje creva

Prodavam vrteleska za polaganje na vodovodni creva, f110, f90, f75, f...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:50Masina za secenje pecurki (Машина за сечење печурки)

Изработка на машини за сечење печурки Контакт 075 243 603


800 €
или предлог цена
Денес 10:51LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 10:50Машина за штосовање

Се продава машина за штосовање Б1 формат со вибрации и воздух. Герм...


999 €
или предлог цена
Денес 10:26HP DESIGNJET 500 ploter

Се продава плотер HP DESIGNJEТ 500. Плотерот е комплетно исправен и ...


720 €
или предлог цена
Денес 10:26Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:22Батер. Гравирка-Гриндер 12v PARKSIDE

Батериската гравирка-гриндер е нова од германско производство PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:22Лемилица 48w PARKSIDE

Лемилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 48 вати...


2.800 МКД
или предлог цена
Денес 10:21Se prodava EKG aparat ЕКГ апарат

Модел BTL 08 SD. Контакт 079 407-935


27.900 МКД
или предлог цена
Денес 10:18Nukleusi LR-so 6 ramki

Prodavam Nukleusi LR i DB so 6ramki,ramki se hofmanovi izraboteni od ...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 09:41avtomatska masina za bocni letvicki

se prodava avtomatska masina za izrabotka na bocni letvicki (tri frez...


3.800 €
или предлог цена
Денес 09:41Фреза и циркулари

Се продават циркулари професионални,гусени со подвижна количка и сече...


900 €
или предлог цена
Денес 09:41PRODAVAM RGB LED 5m SILIKONSKA LENTA

IZRABOTUVAME LED REKLAMI VO SITE BOI SERVIS I REZERVNI DELOVI ZA SITE...


200 €
или предлог цена
Денес 09:39Х А Р Т И Ј А за А. фарбари НАЈ ЕФТИНА

ПРОДАВАМ ХАРТИЈА ВО РОЛНИ ПОЕФТИНА ОД ПРОДАЖНАТА ВО ДУЌАНИ ЗА 7-...


25 МКД
или предлог цена
Денес 08:57Golema makaza nozica za lim limarija

Za poveke informacii na 075/877-070 ili na lice mesto Golema makaz...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:23Kombinirka Yakoruda kp321

Kombinirka so 5 operacii Plan; Diht; Freza; Pila; Busilica extra socu...


1.500 €
или предлог цена
Денес 07:42Briketirka, mashina za briketi

Prodavam nova mashina za briketi. 5.5kw motor i reduktor so sto se do...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:42Вентил на вода за ферментација

Еднонасочен вентил со водено затворање за ферментација на вино или пи...


100 МКД
или предлог цена
Денес 06:41Laminator za lisnato testo

Prodavam laminator za lisnati testa,italijanski-sottoriva,možna e i z...


1 €
или предлог цена
Денес 04:25Столчиња за кафе бар, кафетерија, ресторан

Столчиња за кафе бар, кафетерија или ресторан малку користени. Цена ...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 22:30  НОВ ОГЛАС

КУПУВАМ БРОДСКИ КОНТЕЈНЕР

Потребен ми е бродски контејнер. Стандардна големина, должина до 6 ме...


1.000 €
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 21:06Pedikirski stol

Se prodava pedikirski stol, malku koristen. Kontakt 078303354


1 €
или предлог цена
Вчера 20:24ROBOT 9 VO 1 - masina za kozmeticki tretmani 9 vo 1

Se prodava masina za kozmeticki tretmani 9 vo 1 Kontakt 078303354


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:24Raider stafilica

strafilica za knauf ispravna malce koristena so se kutija


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Вчера 19:27Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам