Охрид
                           
1522 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Промовирано

Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:07Промовирано

Се издава стан во центар на Охрид, на 5 минути од езерото

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јун 05:37Промовирано

Se prodava stan itno

Stanot se naogja na 8 minuti pesacenje od Ohridska banka. So nego sle...


37.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:31Izdavam iznajmuvam stan vo ohrid

Iznajmuvam stan vo Ohrid 64 m2 . So posebna spalna soba i pomosen k...


35 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
40 €
Охрид

Станови

Денес 16:27Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:12se zamenuva kuka i stanovi apartmani za pogolem objekt

Zamenuvam kuka i 2 stanovi apartmani za edna pogolema kuka so dvor ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:12Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:44Нови студија во центар 1100 ,1300 денари со паркинг

Вонсезонски до јуни 1300 денари, од 01-15.07 1500денари за студио апа...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:26Se izdava apartman vo Ohrid

Пишувајте на вибер ПОЛОЖБА: Апартманот се наоѓа на прекрасна локаци...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:48Se iznajmuva stan vo centarot na Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро. На са...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:32Апартман во центарот на градот

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро и бесп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:32Apartman vo centarot na Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро и бесп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:32Ohrid-Apartman strog centar prva linija do ezero

Ohrid-Se iznajmuva apartman strog centar prva linija do ezero na ul.K...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:19Izdavam stan vo centarot na Ohrid

Izdavam garsoniera vo centarot na Ohrid kaj cinarot, do pazarot, cena...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:14Izdavam stan na 100m od ezero

Se izdava stan za turisti. Se naogja na 100 M OD EZERO. STANOT E NAME...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:13Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:07Се издава стан за туристи

Се издава стан за туристи на ул .Сирма Војвода Охрид ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:59PRODAVAM MENUVAM IZDAVAM APRTMANCE VO CENTAR VO OHRID

PRODAVAM APARMAN 29M CENA 4 50 000 EVRA VOEDNO SE IZDAVA od...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:50Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Апартманот се наоѓа во строгиот центар на Охрид, само неколку метри о...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Se izdava

Se izdava stan za turisti vo centar Tel076 512 119 078 258 684


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:39Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:22Se Izdava Nov Apartman do Ezero so Besplaten Parking

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Инфинити се наоѓа во строгиот цен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:16Се издава стан 66 m² на 600м од кеј

Се издава двособен стан за 4 особи, воопшто не вселен и воопшто неко...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:14Одлично опремен стан блиску до езеро и центар

Се изнајмува нов стан со одлична опрема на убава локација. Само 3 мин...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:10  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan kaj Biljanini Izvori vo Ohrid

Se izdava stan vo Ohrid kaj Biljanini Izvori vo nova zgrada Stanot i...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:54  НОВ ОГЛАС

*** АПАРТМАН ***

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:54Apartman Tiffany Ohrid

Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:53SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA

Dvosoben opremen stan, min 5 nokevanja 2 plus dve lica, sloboden park...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:12Stan vo centar

Rezervirajte si go navreme odmorot za leto 2022.Stan kompletno nanest...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:07Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:54APARTMAN -STROG CENTAR

APARTMANOT E IZDADEN OD 21.07 DO 13.08 APARTMANOT E IZDADEN OD 21....


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:50Stan vo Centar do Ohridaka Banka za 5 lica na prv spratt!!!

Iznajmuvam dvosoben stan zad Ohridska banka vo strog centar na 5min ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:43IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


15 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:18Apartman za turisti vo centar Ohrid

Apartman vo centar ohrid Klima tv terasa kujna kupatilo mak 4 osobi ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:54  НОВ ОГЛАС

Se izdava apartman

se izdava apartman so pogled na ezero pod samoilova tvrdina ...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:39Стан со една спална на АСНОМ

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на едн...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:19Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


68.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
70.000 €
Охрид

Станови

Денес 08:18Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:48Garsonjera do komercijalna baka Klara

. STUDIO 2 Naj evtina cena za ova sezona 2022 , 7 sedum nokevanja...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:40IZNAJMUVAM STAN STROG CENTAR VO OHRID

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:18Страна 1 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам