Охрид
                           
1575 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартман Св.Стефан.Apartman Sv.Stefan

Се издава апартман 48m2, до хотел Маива на 150м до езеро.Oдлично мест...


1.800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 08:25Промовирано

Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:23Промовирано

Se izdava Dvosoben Stan/Apartman so parking

Se iznajmuvat novi dvosobni stanovi na turisti i kirija do maj 2021 g...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јул 15:59Промовирано

SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA

Sloboden od 13082022 Dvosoben opremen stan, 2 plus 2 lica, parking...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:05APARTMAN OHRID - se izdava na 100 metri od plaza

APARTMAN od 49m2 se izdava na mestoto Sv.Stefan vo borova suma pogode...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:43Stan za turisti

Iznajmuvam apartman za maks.5 osobi na ul.Sirma Vojvoda Apartmanot r...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:40se izdava stan pozadi skalestata zgrada

Se izdava kompletno namesten stan pozadi skalestata zgrada(centar). ...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

Денес 11:40Se izdava garsonjera

Se izdava golema garsonjera od 45 m2 vo centar. Ima golema dnevna so ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:39Se izdava stan vo centar na Ohrid

Izdavam opremen stan od 64 m2 na juzna strana vo centar na ulica 7mi ...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:39Se Izdava APARTMAN Vo Ohrid!!!

Se izdava kompletno namesten stan vo Ohrid namenet za sekakov vid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:23Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:02APARTMAN -STROG CENTAR

APARTMANOT E IZDADEN do 15.08 I od 22do 29.08 22.08 DO 29.08 Se...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:58MESECNO SE IZDAVA - SEPTEMVRI DO JUNI

MESECNO SE IZDAVA OD SEPTEMVRI DO JUNI MESECNO SE IZDAVA OD SEPTEMVR...


170 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:58Се изнајмува стан во центарот на Охрид

Се изнајмува опремен стан во центарот на Охрид, во близина на пазарот...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:40Apartman vo centar Ohrid

Apartman centar ohrid klima tv kujna kupatilo terasa masina za alista...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:38Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:18Se Izdava Nov Apartman do Ezero so Besplaten Parking

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Инфинити се наоѓа во строгиот цен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:17STAN STROG CENTAR

SE PRODAVA STAN STROG CENTAR VO OHRID 63m2 1500 evra od m2.


1.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.550 €
Охрид

Станови

Денес 10:10Stan vo centar ohrid

Stanot se naoga pozadi skalestata zgrada na 200 metri pozadi Ohridsk...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:511-soben lux stan za podolg period vo idealen centar na Ohrid

Se iznajmuva kompletno opremen, lux namesten 1-soben stan(36m2) na po...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:36Apartmani za iznajmuvanje vo Ohrid za odmor

Se iznajmuvaat dva novi apartmani vo Ohrid kompletno opremeni so brač...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:13  НОВ ОГЛАС

NOV NEOTPAKUVAN 48m2 Stan vo OHRID

Stanot se naoga 100metri od novata avtobuska stanica vo Ohrid Nova zg...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:30Se prodava stan itno

Stanot se naogja na 8 minuti pesacenje od Ohridska banka. So nego sle...


36.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:57Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:23Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:21Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 06:05Се издава стан (апартман). Se izdava stan (apartman).

Станот ( апартманот) е за туристи, на 4ти спрат со лифт. Локација Боз...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:00* SAJCESKI* Familijaren Stan do Hristo Uzunov ucilisteto

Se prodava familijaren stan vo Ohrid vo ponova zgrada do ucilisteto H...


93.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:17  НОВ ОГЛАС

ИМПЕРИЈА – Стан 60м²

Шифра Б 110/18 Се продава нов невселуван стан со површина 60м² со р...


890 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:54ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Продажба на стан

Се продава стан со површина 115м2 (дневна,кујна,трпезарија,3 спални,х...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:54издавам гарсонњера во центар на Охрид

Издавам гарсонњера


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:11kupuvam stan

kupuvamstan od 40do50 metri kvadratni


800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:11Туристички апартмани

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:02Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:01Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:03Se izdava stan

..Se izdava stan na ulica Stiv naumov (vo blizina na pazarot) na samo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:21Apartman za odmor.Ohrid Centar

OTKAZAN TERMIN. SEGA e sloboden od 15.08 do 30.08 se izdava terminov...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:17Se iznajmuva LUX studio najstrog centar so garaza

Se iznajmuva komplet opremeno komotno studio so golemina od 40m2 vo n...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:16ЧОЈС-Atraktiven stan na ul.Jane Sandanski

Se prodava atraktiven stan na ul.Jane Sandanski (ramstor)so vk.povrsi...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:10ЧОЈС-Trosoben namesten na ul.Pitu Guli

Se prodava trosoben stan na ul Pitu Guli (do skoloto Hristo Uzunov)na...


88.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
93.000 €
Охрид

Станови

Вчера 18:10Stan vo centar

Poradi otkazuvanje ,posleden trermin 10-15.07.Stan kompletno nanesten...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:37Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:09APARTMAN ZA TURISTI

Se izdava apartman za turisti vo Ohrid vo strog centar vo zgrada so r...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:00Страна 1 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам